Widok

Chcę odmienić pokój

Chciałabym coś zmienić w pokoju. Nie stać mnie niestety na wielki remont. pokoj jest dość duzy ale wydaje mi się ze nijaki. Mam metalowe łóżko, meble i biurko w kolorze jasnego drewna. Ściany sa w kolorze jasnego wrzosu. Zupełnie nie wiem co robic…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie martw się, zaraz coś wymyślimy. Piszesz że pokój jest duży. Może zaszalejemy nieco z ciemniejszymi kolorami? Pomaluj ścianę przy której stoi metalowe łóżko lub drewniane meble na atramentowy fular to piękny odcień granatu, który będzie stanowił idealne tło do Twoich mebli. Innym rozwiązaniem również odważnym jest szary canvas – także z palety barw Dekoral. Pozostałe ściany pomaluj na biało – może to być Koronkowa biel. Te kolory wprowadzą zdecydowaną zmianę w Twoim pokoju i nadadzą mu charakteru. Możesz pójść o jeszcze jeden krok dalej i przemalować meble? Polecam Ci użycie emalii akrylowej do drewna i metalu marki Dekoral w kolorze białym, czarnym albo szarym. Życzę Ci powodzenia! :)

Pozdrawiam Ekspert Dekoral.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie schody? - co polecacie (54 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (182 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry