Widok

Chcesz biegać? Zacznij od marszów

Opinie do artykułu: Chcesz biegać? Zacznij od marszów.

Jeśli dopiero myślisz o rozpoczęciu przygody z bieganiem, znakomitą wprawką będę spokojne marszobiegi. Warto przeprowadzać je na piasku. - Marsze i wolne biegi na niższej intensywności po piasku są bardzo bezpieczne, dlatego idealne nawet dla tych, którzy dopiero wstali z kanapy - mówi Adam Zagórski, inicjator Run Beach Morning, czyli coniedzielnych marszobiegów po plaży w Brzeźnie.

SPRAWDŹ MARSZE I BIEGI W KALENDARZU TROJMIASTO.PL

Opinie na temat biegania po plaży są ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój trener od lekkoatletyki mówił mi, że po plaży się nie biega. Piach nie jest miękki wbrew pozorom. Zróbcie fikołka na plaży, zatyka jakby robić to na betonie. Najlepiej biegać po lesie lub w dobrych butach po chodniku. Po plaży to biegają na filmach, bo ładne widoki są.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 4

Słoneczny Patrol

Dokładnie tak jak mówisz. Biegamy po plaży, ponieważ chcemy się poczuć jak na filmie i zobaczyć ładne widoki razem z całą rodziną :)
30 minut marszobiegu (15 minut marszu +15 minut biegu) w tempie slow joggingu kwalifikuje się do kategorii, o której mówi Twój trener i opisują badania?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie biegales ! nie biegaj NIGDY!

Jezeli twoje stawy w okresie rozwoju nie przesszly chrztu to bedzie juz tylko gorzej. Mozesz wykonywac tylko cwiczenia wlasciwie dobrane, po 30 zaczynac biegac = brak lakotek, zrywajace sie wiezadla itp

chod tak, bieg nie, bieganie po plazy tylko dla zawodowcow co znaja cialo a nie leszczy przed sezonem.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zapraszamy ludzi, a leszcze niech sobie spokojnie pływają... :)

Pomylony komentarz, ponieważ artykuł tyczy się bardziej delikatnego aktywnego rozpoczęcia dnia niż ekstremalnego treningu po piachu :)

PS: Proszę o podanie nazwiska pod komentarzem. Leszcze tacy jak ja, chętnie poznają eksperta takiego jak PAN/PANI.
Aktualnie poszukujemy osoby, która nagra filmy instruktażowe do ćwiczeń dla biegaczy, aby każdy mógł odpowiednio dbać o siebie w lepszy sposób.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakim trzeba być ułomkiem, aby będąc dzieckiem nie biegać lub nie wykonywać żadnej aktywności sportowej?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zacząłem biegać rekreacyjnie(!) w wieku 37 lat, będąc raczej "łamagą" za młodu. Biegam (nadal rekreacyjnie) już 6ty rok. Zrzuciłem kilka kilo (niezadużo), ale czuję się świetnie, mimo biurowej pracy. Polecam - dla relaksu, nie dla rekordów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sport nie oznacza automatycznie zdrowia.

Potrzeba edukacji w tej materii, dużej edukacji...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

A nordicwalking? Chyba fajna sprawa co?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo fajna i wbrew pozorom dająca niezły wycisk. Trzeba tylko dokładnie wykonywać ruchy ramionami, nie wlec kijków za sobą jak to robi część osób.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli biegać czy nie biegać?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Biegać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie biegać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bieganie jest szkodliwe dla zdrowia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zdrowe jest bieganie maksymalnym sprintem od czasu do czasu.Bieganie długodystansowe,długotrwałe to męczenie ciała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Badania

Proszę o badania potwierdzające te tezę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę o badania wskazujące, że jest inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura

Czlowiek nigdy by nicnie upolowal gdyby nie biegal.... A wielokrotnie dopadal zwierzyne pooonujac wiele km...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura

Biega się na czterech łapach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazwa

Dlaczego po angielsku?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre pytanie

Ta nazwa jest prosta do wypowiedzenia i w żaden sposób nie ogranicza nas na wyjście poza granice Polski (być może w przyszłości) to umożliwiłoby pomaganie charytatywne na ogromną skalę.
ZAZNACZAM Jest to na liście marzeń. Celem jest uzbieranie na Asystor Kaszlu.
Pozdrrawiam i miłego dnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nazwa angielska dlatego, że każdy wieśniak uważa Polskie nazwy za nieatrakcyjne

żółta stopa jest nieatrakcyjna.podobnie jak inne przykładów jest coraz więcej.
Głupota takich wieśniaków bo im sie wydaje ze trzeba wszystko po angielsku pisać bo on będzie zagranica się reklamował :)

Jak coś jest dobre to się samo reklamuje ,i reklamuje się po Polsku!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naucz się chociaż pisać zgodnie z polską ortografią i interpunkcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biegajta, biegajta so. Ja tam idę zajarać a potem ze szwagrem obalim ćwiartuchnę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

nie będę biegał z drzewa dawno zszedłem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

czy aby na pewno i na długo?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno moi pra pra pra dziadowie biegali z oszczepem za zwierzem a ja do sklepu spacerkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chcesz biegać? Zacznij od marszów opozycji.

Jak Cię ZOMO pogoni to będziesz miał biegania po pachy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

biegactwo

Nie chcę biegać i nie zamierzam. Nie znaczy to, że siedzę na kanapie, tylko uprawiam inną ciekawszą dyscyplinę. Nie dla mnie dreptanie tępo przed siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry