Widok

Chciała oddać szpik, straciła pracę PRZEDSZKOLE KIDSLAB

http://www.tvn24.pl/przedszkolanka-oddala-szpik-stracila-prace,677838,s.html

Chodzi o przedszkole przy Azaliowej 14, Gdańsk Karczemki.

https://www.facebook.com/kidslabprzedszkole/posts/341022332900573
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak pani dyrektor teraz jest nie wstyd? nie do pomyślenia ze taka sytuacja w ogóle miala miejsce.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
widac przedszkole dobrze zaczelo...
a pani dyrektor jeszcze lepiej... do natychmiastowej zmiany...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wysłuchaniu tego materiału jestem ciekawa jednak wypowiedzi pani dyrektor bo problem został pokazany z jednej strony niemniej jednak taka sytuacja pokazuje kto wychowuje nasze dzieci. I tu się kłania karta nauczyciela art.6 punkt 4 i 5 o której pani dyrektor zapomniała
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to przedszkole prywatne to najprawdopodobniej karta nauczyciela w nim nie obowiązuje:(

Też jestem ciekawa wypowiedzi dyrektorki. Czy wiedziała w jakim celu nauczycielka potrzebowała dnia wolnego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązuje, ale poszanowanie drugiego człowieka nie musi być nawet zapisane to powinno być priorytetem wszędzie a w przedszkolu.....szkoda gadać taki dyrektor
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to nie przedszkole tylko jakieś paraprzedszkole, przechowalnia, i gotowi są na łamanie przepisów prawa żeby zbijać pieniądze na dzieciach.

Ja bym się bała, po prostu bała, posyłać tam dziecko.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też bym wolał uratować komuś życie, niż pracować w takim przedszkolu...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem w tym, że to jest przedszkole PUBLICZNE, a żeby się tam dostać konieczna była deklaracja, że dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach dodatkowych za łączną kwotę+ pozostałe opłaty 700 zł/mc.
NORMALNE publiczne kosztuje max 300 zł/mc.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest przedszkole publiczne, tylko prywatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przedszkole jest na 100% publiczne. Od 7 do 12 darmowe a od 12 do końca dnia 1 zł za godzinę. I rzeczywiście słyszałam od kilku osób iż aby się tam dostać trzeba było zadeklarować uczestnictwo dziecka w dodatkowo płatnych zajęciach dodatkowych. Skandal !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bredzisz. Moje dziecko tam uczęszcza i jest to bardzo fajne przedszkole.
Nie wieszał bym psów bo nawet takie firmy jak Hestia podpisują umowy z datą wsteczną.
co do Pani nauczycielki to poczekajmy, jeżeli faktycznie przez szpik nie dostała umowy to źle świadczy o Pani dyrektor jako osobie prywatnej, ale często biznes to biznes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
A w sumie to się nie dziwię :) a kto ma niby zapłacić za dodatkowe zajęcia? Tak wszystko za darmo?w kapitaliźmie? Jest wybór są inne przedszkola, te na Kalinowej na Kokoszkach na Kielpinie Górnym......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko faktycznie to świństwo żeby takie przedszkole co opłaty wymusza publicznym się nazywało:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Matemblewo

Matemblevo (3 odpowiedzi)

Matemblevo sąsiadować będzie z niską, szeregową zabudową ulicy Dolne Migowo, przy której...

do góry