Widok

Chełm - czy warto?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Chełmie, przy ulicy Cieszyńskiego. Praktycznie mieszkanie mamy wybrane, dzielnica wydaje się w porządku - wokół cisza, do tego rozwijająca się infrastruktura wokół. Niezły dojazd do Głównego Miasta i Wrzeszcza.

Ale nie mogę znaleźć w internecie aktualnych opinii mieszkańców o tej dzielnicy. Czy naprawdę jest cicho i bezpiecznie? Jak Wam się tu mieszka? Jak z korkami? Proszę o szczere wypowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poranne korki na Armii Krajowej w dół i popołudniowe w górę, to norma.
Ale.. Chełm ma tramwaj, który w korkach nie stoi.
Spore (świeżo rozbudowane) centrum handlowe i Tesco rzut beretem.
Okolica bardzo przyjemna, dużo zieleni.
Świetne miejsce na mieszkanie.
Czy cicho? Zależy w którym miejscu mieszkanie.
No i pamiętaj, że Chełm leży (prawie) na ścieżce podejścia Rębiechowa.. ale szybko się przyzwyczaisz ;) Morena ma pod tym względem gorzej :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeprowadziłam sie tu z Przymorza 6 lat temu i szczerze nie załuje
fajnie bo;blisko szkoła,sklepy,przychodnie,dojazd do centrum jak sie chce można i pieszo pójść,korki sa wszedzie ,ja mam jeszcze dodatkowy atut czyli duzo miejsc parkingowych co na niektórych dzielnicach stanowi ogromny problem.sąsiadów też mam fajnych wiec jak najbardziej jestem za.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem ,czy jest lepsza dzielnica niż Chełm.
Mieszkałam tam 21 lat (wiele się zmieniło na lepsze) ,jednak musiałam się wyprowadzić od rodziców.Było mnie stać tylko na mieszkanie na Szadółkach ,ale chełm to bardzo dobra dzielnica.
Bezpieczna ,mnóstwo sklepów ,siłowni ,szkoły ,baseny ,poczta wszystko co potrzebne w zasięgu roku ,doskonała komunikacja (we wszystkie zakątki trójmiasta.
Świetne miejsca do relaksu i spędzania czaus na świezym powietrzu.
Place zabaw i Jar Wilanowski.
Wszystko co potrzeba.
Korków na osiedlu nie ma (tylko na Armi Krajowej).
Mieszkałam przy samym tramwaju (lekki hałas ,ale mozna się przyzwyczaić ,a samoloty bez przesady to chwila :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry