Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skleroterapia- polecam wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista, miły, rzeczowy, poprawił to co zepsuł inny lekarz....
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2019

zabieg na żylaki metodą EVRF wątek zamknięty Jestem po zabiegu na żylaki metodą EVRF u dr Ryszarda Zająca.Zabieg trwał ok...
~kejsi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

ocena wątek zamknięty Polecam. Wysoka kultura, profesjonalizm.
~joannapiekarz54
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

ulga dla nóg wątek zamknięty Jestem już po całym leczeniu u doktora Zająca. Całe leczenie trwało zaledwie...
~ewakami
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

klinika godna polecenia wątek zamknięty Fantastyczna klinika i ludzie. "Głównym" chirurgiem był doktor Daniel...
~M.P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Jedyna nadzieja w lekarzu, a jednak nie do końca... wątek zamknięty Do dr Ryszarda Zająca trafiłam poprzez znajomą, która miała jeszcze w...
~Chora
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

dr.Zając-nieprofesjonalna obsługa i stracone pieniądze wątek zamknięty Do dr.Zająca trafiłam z chorobą żylakową.Wizyta trwała 5 minut, USG zrobione...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Piękno Bez bólu wątek zamknięty Jestem stałym klientem Dr Zająca. Bardzo polecam jego usługi. Czuję się...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Operacja żylaków wątek zamknięty Byłam operowana prze dr Zająca nową metodą EVRF. Zabieg i okres pooperacji...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

profesjonalizm i wątek zamknięty skorzystałam z usług dr Zająca-porada, diagnoza i leczenie...
~Sweet
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2011

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z operacji laserowej żylaków przeprowadzonej przez...
~Danuta P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

operacja żylaków wątek zamknięty Z żylakami zmagam się od lat. Do gabinetu dr Zająca trafiłem przypadkiem. Na...
~pit
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

EVRF wątek zamknięty Jestem miesiąc po zabiegu EVRF, a wcześniej drugą nogę operowałem klasycznie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Znakomity wątek zamknięty Polecam, wykonywałam pełen pakiet usług, od diagnostyki, poprzez zabiegi...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Życzliwy i bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem. To znakomity lekarz...
~pacjentka szpitala SWISSMED
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

Człowiek który jest lekarzem w kazdym calu wątek zamknięty Polecam tego lekarza, profesjonalizm i fantastyczne podejście do pacjenta....
~Adriana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

właściwy człowiek na właściwym miejscu wątek zamknięty Profesjonalista, rzetelnie informujący o tym co zamierza wykonać pacjentowi....
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

lekarz godny zaufania wątek zamknięty i w gabinecie i w szpitalu znakomity fachowiec, konkretny, rzeczowy,...
~Dora
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2008

Kinga - opinia wątek zamknięty Trudno mi okreslic kwalifikacje i jakość leczenia poniewarz bylam na wizycie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

19

wątków

do góry