Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele wątek zamknięty Brak mi słów by opisać profesjonalizm i zaangażowanie Pani Małgosi w całe...
~Esti W
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Fontanna czekoladowa od Choco Cream wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy Choco Cream z okazji organizowanego balu...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Fontanna czekoladowa i palma owocowa wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy Choco Cream i to była najlepsza decyzja jaką...
~Ewelina i Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Palma owocowa, tort babeczkowy i fontanna czekoladowa wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy choco cream na naszym weselu. Zamówiliśmy tort...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Sympatycznie, profesjonalnie, bez odrobiny problemów wątek zamknięty Współpracowałam z firmą Choco Cream w ramach cateringu, który przygotowywałam...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Wesele naszych marzeń! wątek zamknięty Choco Cream to była najlepsza decyzja jaką moglismy podjąć szukając atrakcji...
~Monika i Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Uszczęśliwiliście wielu gości wątek zamknięty Zamówiliśmy fontannę na poprawiny. Na wstępie chciałem wyrazić moje uznanie...
~Adam Borowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Polecam bardzo! wątek zamknięty Zamawialiśmy małą fontannę na wesele we wrześniu. Obsługa miła i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Rewelacja!!!! :-) wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy Choco Cream na naszym weselu, jednym słowem...
~Marta W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Polecam wątek zamknięty miałem wesele na 100 osób i małą fontannę i szczerze powiem że mi to...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Choco Cream- to lubię! wątek zamknięty Mieliśmy okazję skorzystać z usług Choco Cream podczas imprezy szkolnej....
~andrzejjot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Profesjonalnie i z klasą wątek zamknięty Nasze weselne uświetniła fontanna czekoladowa. Było wspaniały pomysł, który...
~Kasia Piotrowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Super! słodki doatek do każdej imprezy wątek zamknięty w 100% polecam fontanny czekoladowe i drinki serwowane przez firmę Choco...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Fontanna czekoladowa wątek zamknięty Świetny dodatek do weselnego menu. Atrakcja nie tylko dla dzieci! :)...
~Młoda Para
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

bardzo zadowoleni nowożeńcy wątek zamknięty SUPER dodatek do weselnego klimatu smakowego. Dzieci i nie tylko...
~miras
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

profesionalna firma wątek zamknięty Mieliśmy z zona zamówione u firmy choco , weeding ice bar.,Był to bardzo...
~michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam fontannę jako dodatek do organizowanego cateringu. Współpraca...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Choco Cream-ogromny pozytyw wątek zamknięty W dn.24.06.14 firma obsługiwała bal gimnazjalny w Redzie i spisała sie na...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Na 5 z plusem :) wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością polecam usługi firmy Choco Cream :) Obsługa na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

obsługa konferencji wątek zamknięty W dniach 5-6.06 w Warszawie, firma Choco Cream w zakresie serwowania sorbetów...
~kontrahent WP.PL
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry