Christelle

Bielizna

Gdynia, Świętojańska 66

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena Najlepszy salon z bielizną w Trójmieście. Ogromny wybór, od lat jestem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 grudnia 2023

R - ocena Bardzo dobra, kompetentna, cierpliwa, profesjonalna i miła obsługa. Polecam
~R
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Lucy - opinia Super miejsce. To nie sklep, tylko fajne miejsce, w którym każdą klientkę...
~Lucy
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Ania - opinia Profesjonalna obsługa, duży wybór . Polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

Krysia - opinia Szeroki wybór, przemiła, profesjonalna obsługa. Właścicielka zawsze...
~Krysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Byłam w salonie po dłuższej przerwie I jak zwykle czułam się cudownie zajęła...
~Maria
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

MM - opinia wątek zamknięty Sklep od wielu lat spełnia najwyższe standardy w kwestii obsługi i...
~MM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Krystyna - opinia wątek zamknięty Dziś byłam pierwszy raz w tym sklepie zachęcona przez koleżankę. Uprzejma i...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz zawitałam do salonu po stanik do karmienia. Brafitterka dobrała...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty W Gdyni jesteśmy raz do roku, i z każdym razem obowiązkowa-bardzo przyjemna...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce! Świetna obsługa, panie w profesjonalny sposób pomagają...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Najlepszy biustonosz jaki miałam do tej pory! wątek zamknięty Udałam się do christelle po mój pierwszy porządny biustonosz. Jestem bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Magda - opinia wątek zamknięty Bielizna kupiona w salonie Christelle to rewelacja! Po pierwsze najważniejsze...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Profesjonalny salon wątek zamknięty Bardzo przyjazny salon, w którym każda kobieta może bez pośpiechu i w miłej...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

; ) wątek zamknięty Miła i serdeczna obsługa , Panie ekspedientki potrafią doradzić i są bardzo...
~emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Wspaniały sklep! wątek zamknięty To miejsce to nie jest jakis tam zwykły sklep. Pani (w blond włosach - chyba...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Warto pojechać do tego miejsca. Obsługa - pełen profesjonalizm, od chwili...
~Mira
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Wspaniała obsługa wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom.I z dużym i z małym biustem. Rewelacyjna obsługa,a...
~Ruda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Polecam w 100% wątek zamknięty Niesamowita obsługa dzięki czemu można się poczuć bardzo komfortowo do tego...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Polecam :) wątek zamknięty Dzisiaj miałam przyjemność po raz pierwszy robić zakupy w Galerii Christelle...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

47

wątków

do góry