Cinema1

Kina

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena Zawsze filmy na czasie, w kinie czysto, klimatyzacja, fotele dla vipów....
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Mama alergika - ocena Pani Kierownik Julia pomogła spełnić marzenia dziecku które ma alergię...
~Mama alergika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Angelika - opinia Najwygodniejsze fotele, brak tłumów - najlepsze kino.
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Kamila - opinia Na ostatnią chwilę odwołują seanse. Więcej nie wrócę do tego kina. Polecam...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Tom - opinia wątek zamknięty Kino jest bardzo fajne, jeżeli chodzi o obiekt, ma też dobrą ofertę filmów i...
~Tom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Kacper - opinia wątek zamknięty To moje ulubione kino. Wygodne fotele, dobre ceny
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Rozczarowany widz - opinia wątek zamknięty Dzisiaj byłam w kinie na filmie Solid Gold. Godziny seansów nietrafione...
~Rozczarowany widz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

superkino wątek zamknięty Bardzo ladne kino w dogodnym polozeniu dla ieszkancow gdanska-poludnie.
~kinomanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Nie dla dzieci z alergiami wątek zamknięty Wybraliśmy się do kina z własnym popcornem dla córki która jest chora na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Ok wątek zamknięty Wszystko ok, kino fajne, tylko dość słaby repertuar w porównaniu do...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam serdecznie wątek zamknięty Jak w temacie. Wysoki standard, dobry dźwięk, ciekawy repertuar.
~Pat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Napoje wątek zamknięty Jestem rozczarowana brakiem informacji o zakazie wnoszenia napojów....
~zal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry