Widok

Cisza budowlana.

Czy jest coś takiego jak cisza budowlana? W jakich godz mozna robic remont? Mam już dosyć sąsiada co robi remont od 2 mc od 6 rano do 22 często dłużej. Czy jest gdzieś jakiś regulamin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajrzyj tu:
https://bezprawnik.pl/halasy-zabronione-zarowno-w-dzien-jak-i-w-nocy/
Pogadaj też w administracji wspólnoty/spółdzielni. No i oczywiście, w pierwszej kolejności, z sąsiadem ;)
Regulamin budynku często wisi na klatce schodowej - wystarczy go przeczytać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie na klatce nigdzie nie wisi regulamin a w spółdzielni powiedzieli ze mam dzwonić po policje. Sąsiada widziałam raz na oczy, nie bardzo go obchodziło co mówię a robotnicy są opryskliwi i bezczelni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do spółdzielni ze masz taki problem, wywuesza pkt regulaminu wg których prace budowlane od 8-20, a cisza nocna od 22-6 :) u nas bylo na odwrót sąsiadka skopała nam nowiutkie drzwi, wyzywając nas na całą klatkę bo Mąż o 16 w czasie mody na sukces (jak się pozniej okazalo) wbijał 5 gwoździ :/ poszłam do spółdzielni i wywiesili kartkę na tablicy i juz mnie nic nie obchodziło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok właśnie doczytałam o "rozmowach" z robotnikami, niech spółdzielnia wywiesi kartkę, a Ty zrób tak jak zasugerowali w SM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry