CityFit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bogusia - ocena nie polecam, zwłaszcza aplikacji, która często szwankuje, wprowadzając...
~bogusia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 lutego 2024

Klientka - opinia Opryskliwy i niemiły personel- Pani Martyna- jeśli zatrudniacie ludzi, warto...
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Paweł z Gdyni - opinia wątek zamknięty Uwaga na regulamin! Mają w nosie klientów. Jeśli masz roczny karnet i...
~Paweł z Gdyni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Jan Kowalski - opinia wątek zamknięty Nie warto. Siłowania bardzo słabo przemyślała ofertę 24h. Dodatkowo umożliwia...
~Jan Kowalski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Sebastian - opinia wątek zamknięty Siłownia mega, chodzę od końca 2016 roku i to najlepsze miejsce pod względem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna siłownia, duża przestrzeń i urozmaicona oferta zajęć fitness....
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Lidia - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolona! Ogromna przestrzen, przemiła obsługa i jakość maszyn na...
~Lidia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

maro - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie siłownia nie ma sobie równych pod względem przestrzeni, jakości...
~maro
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Siłownia jest duża, ma dwa poziomy i naprawdę dużo sprzętu (technogym,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty W dobie koronowirusa wejście na odcisk palca przez kapsułę to skandal! Brak...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

klubowicz - opinia wątek zamknięty tłok i jeszcze raz tłok (odkąd udostępnili wejście na karty typu multisport),...
~klubowicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Proces rezygnacji to skandal wątek zamknięty Złożyłem rezygnację z członkostwa, wypełniłem ankietę minął miesiąc i kasa...
~Marej
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Nie polecam. Strata czasu wątek zamknięty Szczerze nie polecam. System informatyczny jest wadliwy. Pomimo ważnego...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

MB - opinia wątek zamknięty 1! Za obsługę z którą miałem okazję rozmawiać
~MB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

pracownik radoslaw wątek zamknięty Bardzo fajna silownia fajni pracownicy pan Cezary bardzo pomocny i mily jak i...
~jji
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

City****t wątek zamknięty Rzadko kiedy zdarza mi się wystawiać jakiekolwiek komentarze w internecie....
~Prosty Polak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Snobistycznie wątek zamknięty Utrudnione wejście na siłownie poprzez odcisk palca, płatny parking...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Miałam okazję ćwiczyć w wielu klubach, zupełnie przypadkiem trafiłam do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

wkońcu pozytywna siłownia wątek zamknięty Byłam na wielu siłowniach ta jest specyficzna gdyż nie ma recepcji :) pierszy...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

fajne, czyste miejsce wątek zamknięty mam porównanie z inną sieciową siłownią i muszę przyznać, że jestem mile...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry