Classic Restaurant

Restauracje

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Józefina - opinia Kelnerka nie ogarnia systemu. Obsługa tragiczna. Oczekiwanie na napoje 30 min...
~Józefina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 stycznia 2023

Polecam! wątek zamknięty Niesamowicie pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa! Polecam!
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Pierwsza, a zarazem ostatnia wizyta wątek zamknięty Niestety zawiodłem się na tej restauracji z powodu długiego oczekiwania na...
~Jamnik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

co do c...a to ma być restauracja czy? wątek zamknięty To ma być restauracja czy jadłodajnia ? Jedzenie w jadłodajni...
~Smakosz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Tłusto, drogo i niesmacznie wątek zamknięty Niestety po raz kolejny okazało się, że czasy "świetności" ta restauracja ma...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Coś się psuje..... wątek zamknięty Zawsze bardzo lubiłem to miejsce ze względu na przyjemny klimat i bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

(...) wątek zamknięty Zamówiłem burgera z ostrymi papryczkami (w zestawie z frytkami). Za prawie...
~Miner
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Jako stała klientka tej restauracji znam już jej menu na pamięć, i zawsze...
~aniela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Duży zawód ... wątek zamknięty Wybraliśmy się na spotkanie ze znajomymi pod koniec czerwca, chociaż już...
~Pati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Dosc przecietne miejsce wątek zamknięty Bylam w tym lokalu parokrotnie i zwykle bylo w miare smacznie. Dania jakos...
~kiti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Nigdy więcej ze względu na obsługę. wątek zamknięty dn.23.05.2015 zaprosiłem dziewczyne pierwszy raz do tej restauracji na Open...
~Klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

spoko wątek zamknięty Byłam przypadkiem ostatnio przekasic cos i pozytywnie się zaskoczyłam....
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

CUDOWNE MIEJSCE DLA RODZIN wątek zamknięty Odwiedziłam te restauracje już wielokrotnie. Wystrój zdecydowanie...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Bez Rewelacji wątek zamknięty Wystrój Restauracji rzeczywiście przypomina Amerykański styl.Jednak jakość i...
~Martens
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

polecam, przyjemna amerykańska knajpa w fajnym miejscy wątek zamknięty Dania kuchni amerykańskiej, co prawda znalazłabym miejsce, gdzie można zjeść...
~kalka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

podziekowania dla pani Klaudii wątek zamknięty Knajpka fajna, jedzenie pyszne, ale najważniejsza obsługa. Pani Klaudia to...
~gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Mieszane uczucia ... wątek zamknięty Tak więc odwiedziłem Classica dwukrotnie, raz na burgera a następnie na małe...
~Tatar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Masakra wątek zamknięty Wybraliśmy się z dziećmi do Classic Restaurant w Dniu Dziecka. Było trochę...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Dla Smakoszy wątek zamknięty Lubimy nowe smaki i ciekawe ich kompozycje. To co zastaliśmy w Classicu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

zjem gdzie indziej... wątek zamknięty Pierwszy raz nie najadlismy sie stekami -porcje za male o min. 30%. W menu...
~greg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry