Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty z wykonanej usługi. W mieszkaniu lśni, okna są czyste, a dywany pachnące....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Od kilku miesięcy stale korzystam z usług tej firmy i moje wrażenia są bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Dobre wrażenie wątek zamknięty Witam! Dziłalność tej firmy oraz oferowane usługi spełniły moje oczekiwania....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Jestem zadowolony z usług wątek zamknięty które oferuje ta firma. Podejście bardzo konkretne. Sprzęt, wykwalifikowani...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Super fima wątek zamknięty Zamówiłem pranie dywanów oraz sprzątanie biura (w stylu mieszkania) i muszę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Pełna profeska wątek zamknięty Firma bardzo profesjonalna. Zamówiłem sprzątanie biura oraz domu, po wykonanu...
~Jacek M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Zadowolona! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Korzystałam z usług osoby prywatnej...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Bardzo profesjonalna i uczciwa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Firma, wyjątkowo mili ludzie i...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Bardzo dobra firma wątek zamknięty świetna i profesjonalna Firma. Zamówiłam sprzątanie mieszkania i mycie okien...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 grudnia 2016

Polecam! Polecam! Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajni ludzie! Potrzebowałem pilnego sprzątania na już i dali radę :)...
~Darek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Mycie Witryn wątek zamknięty Zamówiłem tą firmę do wyczyszczenia moich witryn sklepowych. Wysoka jakość za...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Dobra usługa wątek zamknięty Witam firwam wykonała bardzo dobrą usługe. Korzystałem z prania dywanów i...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Moje wrażenia wątek zamknięty Witam szanownych Państwa! Moje wrażenia związane z usługą prania dywanów są...
~Dawid
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

polecam wątek zamknięty pracują jak mróweczki szybko i bez przerwy.Mają ciche maszyny do prania i sa...
~dawee
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Sympatyczna obsługa wątek zamknięty Mogę śmiało polecić tę firmę. Fachowi i sympatyczni ludzie. Mam i nich...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Dobra i uczciwa firma wątek zamknięty tak ja napisali na stronie uczciwie i solidnie. Jestem ich stałą klientką...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Solidna firma.Współpracuje z nimi od pewnego czasu i jestem zadowolony. Mają...
~Marek Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Firma naprawdę szybka i skuteczna. Po kontakcie wolny termin znaleźli w...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry