Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zajęcia z Jogi Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z...
~Stowarzyszenie "Macierz&quo
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 marca 2004

Szukam kwatery w SOPOCIE Witam!! Szukam niedrogiej kwatery w Sopocie na okres od 25.IV do 28.IV w...
~Krystian
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 marca 2004

Szybkie czytanie Czy ktos bral moze udzial w kursach szybkiego czyatnia? Interesuja mnie...
~maureska
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 marca 2004

SOYKA w Rumi - w sobotę RECITAL STANISŁAWA SOYKI Dom Kultury SM Janowo Rumia ul Pomorska 11 Sobota 27...
~DAS
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 marca 2004

kurs rysunku witam:) czy ktoś wie kto, gdzie i za ile udziela lekcji rysunku lub...
~megg
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 marca 2004

salon loreal w trojmiescie? czy ktos wie moze czy w trojmiescie znajduje sie salon fryzjerski loreal? z...
~kasia_d
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lutego 2004

POMÓŻMY SCHRONISKU NA ORUNI!!! W schronisku obecnie znajduje sie ponad 400 piesków, a nasze kochane miasto...
skierka187
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 marca 2004

SDM w gdańsku Ja mam pytanko takie:czy wiecie coś o koncercie SDM-u w sobotę, 20-go...
~perfect
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 marca 2004

gdzie wypozyczyc samochód 7 osób prosze o info - gdzie , kto i za ile moze wypozyczyc samochód osobowy . 7...
~medim
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 marca 2004

Inaguracja sezonu pilkarskiego!!!na Chelmie 21.03.2004 o godzinie 11.00 zapraszamy wszystkich kibicow pilki noznej na...
~Wisełka
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 marca 2004

wie ktos o zjezdzie tunningowcow w GDYNI ? podobno w dniach 20-21 albo w nastepny weekend ma sie odbyc zjazd samochodow...
~llucas
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 marca 2004

szukam krewnych i znajomych osób, które leczyły się w klinice nerwic Szukam bliskich znajomych oraz krewnych osób, które leczyły się, bądź leczą w...
vermis
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 marca 2004

Stanisław SOYKA Koncert Stanisława SOYKI sobota 27 marzec - g. 19 Dom Kultury SM JANOWO Rumia...
~DAS
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 marca 2004

Św. Patryk 17.03 Czy jutro z okazji Sw. Patryka bedzie sie cos dzialo w 3city? jakas parada na...
~mofo
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 marca 2004

Polecam kolejny - naprawdę wart obejrzenia - film. Film "Balzac i mała Chinka", to coś, co naprawdę warto obejrzeć. Nie dlatego,...
Kyliks
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 lutego 2004

ZKM jak PKP Gdańska komunikacja miejska chce tak skończyć jak PKP. Drastyczne podwyżki...
~Samon
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 stycznia 2004

HOTEL REZYDENT Planuje zorganizowac tam wesele-czy ktos moze mi powiedziec wiecej na temat...
pidzu
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 marca 2004

No Limits Reaktywacja Zespół No Limits powraca do gry. W lekko odmienionym składzie i niesamowitą...
bassmaniak
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 marca 2004

dla mam i ich dzieci Cześć. Może ktoś może polecić mi jakieś fajne miejsca w trójmieście (może...
~monika;)
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 lutego 2004

gdzie wywołać zdjęcia z cyfrówki? Sie mano Czy któś może mi poradzić, gdzie dobrze wywołują zdjęcia z...
~waldek
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 lutego 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry