Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
letnie wakacje- nocleg mam problem. poszukuje noclegu dla dwoch osob w trojmiescie w okresie letnim-...
~kervos
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 lutego 2004

Polecam film - nie robi piorunującego wrażenia, ale warto obejrzeć... "Symetria", czyli metafora i przewrotność losu... Dłuższą chwilkę temu...
Kyliks
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 lutego 2004

troijmiasto at its best! Hi and sorry, i don't know if this is the right forum, cause i don't speak...
~beeste
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 lutego 2004

szukam dobrej szkoly nauki jazdy!! Zamierzam zapisac sie na kurs prawa jazdy. Jezeli ktos moze polecic dobra...
alutek
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 stycznia 2004

groclin w tv CZy w Gdańsku mozna obejrzec mecz w jakims pubie. Potrzebna szybka pomoc! dz
~liu
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 lutego 2004

chce przeprowadzic sie do Trojmiasta w zwiazku z tym chcialabym poprosic mieszkancow i czytelnikow tego forum o...
~tibidabo
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 lutego 2004

Czy są jeszcze imprezy dla 30-latków? Czy są jeszcze jakieś kluby w Trójmieście, gdzie osoba po 30-tce może przyjść...
~Alka
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 stycznia 2004

Gdzie można potańczyć? Witam! Wie może ktoś gdzie można potańczyć, ale cosik w stylu tańca...
~krzyskok
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 lutego 2004

ANGIELSKI studentka psychologii, posiadaczka CAE udziela lekcji jezyka angielskiego...
~Mo
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 lutego 2004

szukam dobrego fryzjera!!! Chciałabym się obciąć i jeśli ktoś poleciłby mi dobrego fryzjera w Gdańsku...
~zupa
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 stycznia 2004

Impreza: ŚWIAT ZOŚKI 5-6 Marca Wrocław, www.footbag.com.pl Witam wszystkich, serdecznie zapraszamy na pierwsze otwarte zawody Świat...
~qbs
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lutego 2004

piwa w Irish Pubie Mozecie mi powiedziec jakie gatunki piwa z Wysp Brytyjskich mozna kupic w...
~dziogurt
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lutego 2004

potrzebny dj do nauki czesc szukam dj-a do nauki gry prywatnie. najlepiej z okolic gdyni pozdrawiam
~mieta
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 lutego 2004

Grochola w Gdańsku!!!! http://www.odido.sopot.pl/ ja idę....:)
~Kras
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 lutego 2004

FITNESS CLUB czy na terenie Gdańsk - Suchanino jest jakis Fitness Club
rutka
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 stycznia 2004

Biegowki Gdzie w Trojmiescie mozna zakupic biegowki? Interesuja mnie nowe jak i uzywane.
~Mickey
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 lutego 2004

Likwidacja Sp 74.szkola integracyjna... W 2005r maja zlikwidowac SP nr 74 jest ona szkola integracyjna ,dzieci chore...
~Brather
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 lutego 2004

Polecam super film o przyjaźni... Właśnie przed chwilką wróciłam z kina, gdzie obejrzałam „Kumpli”....
~Kyliks
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 stycznia 2004

..::-== -----KONCERT----- ==-::.. UWAGA UWAGA !!!!CZEKA NAS W GDYNI ZAJEFAJNY KONCERT ROCKOWEGO ZESPOŁU "COMA"...
~JacekRequiem
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 lutego 2004

ferie nie długo ferie... od 14 lutego praktycznie... ale zapowiadaja sie dennie.....
~alexandra
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 lutego 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry