Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roboclean opinie nowy temat Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,...
~Marta
227

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea nowy temat Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
15

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 31 lipca 2013

meble do pokoju dla dzieci nowy temat Poszukuje meble do pokoju dla dziecka czy ktoś mogł by cos polecic ?? Mam...
karolinaS2008
17

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2012

Meble kuchenne od kogo i za ile ? nowy temat Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić...
~piotr
17

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 maja 2017

Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ nowy temat Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy...
~stokrota
18

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Za ile meble kuchenne? nowy temat Tak się zastanawiam ile trzeba wydać na meble kuchenne(bez samego AGD), żeby...
piotrusiek
61

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 stycznia 2011

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
63

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 21 lipca 2014

panel czy deska? co na podłogę do salonu? nowy temat co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?...
~inka
16

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Meble kuchenne - trójmiasto nowy temat Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
55

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

MEBLE/DOBRE MEBLE/DOBRA JAKOŚĆ nowy temat Witam, Planuję remont w domu i wymianę starych mebli na nowe. Macie jakieś...
~Kryśka
2

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 19 maja 2017

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie nowy temat Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
41

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 18 września 2014

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
21

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? nowy temat Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
13

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 14 stycznia 2015

Gdzie rolety dzień noc? nowy temat Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc.
~mamka
16

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 13 października 2013

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
6

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Pokój dla dziecka - meble modułowe nowy temat Dzień dobry. Własnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do Trójmiasta. Duża...
~MalwaDerba
8

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 17 maja 2016

Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? nowy temat Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?...
~LoRd
44

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 11 grudnia 2004

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] nowy temat Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
14

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 4 lutego 2013

jaki osprzęt elektryczny nowy temat stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
82

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 kwietnia 2013

meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. nowy temat Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte...
aliszjaaa
9

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry