Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roboclean opinie nowy temat Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,...
~Marta
172

ostatnia odp. 50 minut temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Gdzie w Gdańsku można kupić używane meble biurowe? nowy temat Niedługo będę otwierała niewielkie biuro - 4 stanowiska pracownicze....
~katya
2

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 22 marca 2017

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
7

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Szafa do pokoju dziecięcego nowy temat Potrzebuję szafy do pokoiku dziecięcego (dziewczynka 7 lat). Biurko,...
~Marta
3

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 16 lutego 2017

Gdzie tanio kupić płyty meblowe z usługą cięcia ? nowy temat tak jak w temacie gdzie oprócz marketów budowlanych można kupić niedrogo...
~ja
12

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 28 maja 2013

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie nowy temat Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
20

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 25 kwietnia 2014

drzwi wewnętrzne. białe? nowy temat zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
18

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 lutego 2014

Szafa wnekowa na wymiar nowy temat Witam, Gdzie polecalibyście mi zamówić szafę wnękową z montażem o wymiarach...
~Natalia
1

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 3 marca 2017

Meble kuchenne - trójmiasto nowy temat Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
53

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

Gdzie rolety dzień noc? nowy temat Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc.
~mamka
14

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 13 października 2013

Gdzie znaleźć porządne łóżko tapicerowane ? nowy temat Szukam łóżka tapicerowanego. Mam wrażenie, że producenci takich łóżek...
anetamarcin
4

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 21 września 2014

łóżka dzieciece nowy temat Rozglądam się za łożkami piętrowymi, zalezy mi by na dole bylo miejsce na...
~mama
2

dodano: 6 marca 2017

Gdzie kupić karmnik dla ptaków? Najlepiej taki duży , ogrodowy wysoki na ok 1 metr, aby można było go wkopać...
juloo
3

dodano: 29 maja 2012

Gdzie drzwi wewnętrzne białe? Szukam namiarów na producentów wysokiej jakości drzwi wewnętrznych białych,...
piotrusiek
14

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 17 maja 2011

Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w...
~margarett
4

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 30 czerwca 2015

panel czy deska? co na podłogę do salonu? co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?...
~inka
14

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2013

tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie...
Aniouka
14

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2011

meble agata czy ktos zamawiał u nich meble (matarnia)?? jak długo czekaliście na dostawe?...
gosiksz
74

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 16 stycznia 2008

Ozdoby własnoręcznie robione zapraszam Witam zapraszam serdecznie wykonuje różne ozdoby...
Monika20
2

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 17 lutego 2017

meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte...
aliszjaaa
8

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry