Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roboclean opinie nowy temat Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,...
~Marta
200

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 29 sierpnia 2016

thermomix a termomaster pomocy:)!! nowy temat prosze moze ktos zna te drugie urzadzenie teraz jest na gruponie w dobrej...
ewciak
118

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 marca 2012

panel czy deska? co na podłogę do salonu? nowy temat co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?...
~inka
14

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2013

meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
10

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy...
~stokrota
16

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Jakie meble do salonu ? Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
8

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

równie mały pokój Ja w podobnym pokoiku 4x5 mam na jednej ścianie szafę na wymiar od Indeco...
~Adam
0

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2017

meble do pokoju dla dzieci Poszukuje meble do pokoju dla dziecka czy ktoś mogł by cos polecic ?? Mam...
karolinaS2008
16

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 27 marca 2012

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
20

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Regały magazynowe gdzie kupić? Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20...
julita.glinka
5

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 29 września 2014

Meble kuchenne - trójmiasto Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
54

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
19

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 4 grudnia 2011

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
10

dodano: 18 stycznia 2016

KUCHNIA - TANIM NAKŁADEM Witam Musze postawić kuchnię żeby móc się wprowadzić do mieszkania....
~Judy
19

dodano: 3 sierpnia 2012

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
30

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2011

MamaMarty
7

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 27 maja 2011

Poszukiwany dobry i przyzwoitej cenie firma, stolarz (kuchnia, garderoby) Poszukuje firmy, stolarza, ktory wykona zabudowę kuchenna i szafy wnekowe...
Agnieszka1975
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Nowoczesne modne krzesła - gdzie? Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z...
~makarenka
7

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 25 marca 2013

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
60

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 21 lipca 2014

Gdzie w Gdańsku można kupić używane meble biurowe? Niedługo będę otwierała niewielkie biuro - 4 stanowiska pracownicze....
~katya
2

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 22 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry