Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ROLETY i ŻALUZJE dot. firmy SEGA rolety żaluzje wątek zamknięty Witam serdecznie Mam pytanie ponieważ chcę założyć w domu żaluzje albo...
raken
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2009

Meble kuchenne na wymiar, okolice Tczewa wątek zamknięty Jaką firmę z okolic Tczew możecie polecić do wykonania mebli kuchennych?...
~happy_day
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Zmywarka wątek zamknięty Witam. prosze doradzcie jakiej firmy kupic zmywarke 45 cm szer.Taka tylko mi...
axelka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

kuchnia- szkło kolorowe na ścianę gdzie zamówić wątek zamknięty Dzień dobry Proszę o poradę gdzie na terenie trójmiasta mogę zamówić firmę,...
~Edyta
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

płytki Domino, warto? wątek zamknięty czy ktoś ma płytki ceramiczne Domino?są dość tanie i nie wiem czy cena nie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

termometr do piekarnika - gdzie kupię? wątek zamknięty Szukam pilnie miejsca w Trójmieście, gdzie mogę kupić termometr który mierzy...
~lajecka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Tani i dobry sklep ze sprzętem AGD i wyposażeniem łazienek wątek zamknięty Urządzamy mieszkanko. Macie wnioski gdzie można kupić dobrze i tanio sprzęt...
~Ruda
14

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

MEBLE DZIECIĘCE wątek zamknięty Poszukuję mebli dziecięcych dla synka 3 lat. Łóżko szafa, regał i jakieś...
gdynianka82
14

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2010

macie opinie o firmie arpi wątek zamknięty czy ktos moze ma jakies opinie o tej firmie, sprzedaja kanapy ze skory, czy...
~DD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Deska wolnoopadająca wątek zamknięty Mam pytanie do użytkowników desek wolnoopadających. Jak długo wytrzymuje...
~gość
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Szukam dobrej jakosci w przystepnych cenach na dachowki i okna wątek zamknięty Witam wszystkich. Widze ze bardzo fajnie dziala to forum i mozna z niego...
~Małgosia
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2012

dobra kanapa - pomózcie:) wątek zamknięty Proszę o pomoc. Szukam dobrej kanapy, taka na której mozna się wyspać i...
~noKa
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

pomocy!! wątek zamknięty Proszę, podajcie mi adresy namiary gdzie w Gdańsku mogę kupić części do...
~ja2ras
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Nowe żelazko wątek zamknięty Przyszedł czas na zakup nowego żelazka. Stare służyło bardzo długo, a od...
~gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Zaślepki do parapetów PCV wątek zamknięty Witam! Potrzebuję kupić zaślepki do parapetów wewnętrznych z PCV w kolorze...
~Gaga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Jaka podwieszana czy stojąca miska wc? wątek zamknięty Czy podwieszany jest lepszy? I czy zawsze tak jest? W jakich przypadkach nie...
~avast
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Kto ma krzesła TOBIAS z IKEII? Proszę o opinie. wątek zamknięty http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/tobias-krzeso__74048_PE190789_S4.jp...
~mjakmama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Dzbanek filtrujący na wyposażeniu - proszę o opinie. wątek zamknięty Teraz dużo się tego widzi, jakieś gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy...
~ponczo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

nnt. Podest kompozytowy gdzie tanio kupię? wątek zamknięty Dziewczyny, wiem, że pytanie nijak się ma do forum Rodzina :) ale Wy zawsze...
Modern_Lady
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Gdzie mogę kupić taki czajnik? wątek zamknięty Witajcie :) chciałabym urządzić sobie moj domek letniskowy w klimacie...
marta31992
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry