Widok

Co myślicie o sklepie z używanymi i nowymi art.dziecięcymi?

Witajcie! Proszę o opinie czy gdyby na Przymorzu powstał taki powiedzmy "olx stacjonarny" gdzie możnaby było kupować używane,ale w nienagannym stanie różne artykuły dziecięce (od ubranek,przez foteliki,wózki, po zabawki) czy miałby racje bytu? Te artykuły najszybciej,najczęściej sie wymienia,dzieci zabwkami sie szybko nudzą a z ubranek zdąrzą wyrosnąć zanim sie obejrzymy... bylibyście zainteresowani takim sklepem?(może też komisem?)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opcja możliwa i nie skazana może z miejsca na porażkę, ale myślę że bardziej sprawdziłby się komis z artykułami zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Owszem, na przymorzu jest wiele rodzin z dziećmi, ale należy pamiętać że to dzielnica z najwyższą średnią wieku w całym Gdańsku, a co za tym idzie ogromną reprezentacją seniorów i osób w średnim wieku. Widząc ogromne zainteresowanie używanymi artykułami zarówno na przymorskim rynku jak i w sklepach z używaną odzieżą, podejrzewam że "sklep ze wszystkim" w wersji używanej i przystępnymi cenami byłby strzałem w dziesiątkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O rety, ze wszystkim używanym? :-)
Średnia wieku na Przymorzu moze rzeczywiście jest wysoka,ale z drugiej strony jak Przymorze sie rozwija? Powstaje mnóstwo nowych wieżowców(zarówno mieszkalnych jak i biurowych)do tego 3 centra handlowe w niewielkiej odległości... myśle też pod tym względem. Ludzie (również Ci młodzi) przyjeżdżają tu z innych osiedli na zakupy,wiec moze i "do mnie" by zaszli po drodze ? ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt już więcej? :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zalezy jakie byloby zaopatrzejie bo ludzie nawet używane ciuchy chca aby byly modne ladne i w miare w nienagannym stanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no własnie tylko w nienagannym stanie! Czy modne to nie wiem,bo dla niemowlaków ciuszki chyba nie idą tak za modą(moze dla nieco starszych) a i zabawki mało kto sprzedaję "modne" (używane)
Ale dzieki za opinie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda cenna ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to fajny pomysł. Dziecinne, zabawki, ale i agd, może inne dla dorosłych. Sama myślałam o czymś takim, ale w pojedynkę to nie bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kilka lat temu był taki komis z rzeczami dla dzieci (wózki , ubranka, zabawki itp,.) mieścił się na Zaspie w "Lotni" i szybko skończył działalność. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musiało by być to w fajnym miejscu...Ale nie wiem czy przebije lumpex np na opolskiej... tam w poniedzialki jest jakiś Sajgon... a rzeczy nie koniecznie są ladne,często brudne lub z plamami . Zobacz sobie na fejsbuku fanpejdz "szmatki matki" , myślę ze oprócz sklepu fajnie się rozreklamować właśnie na fejsbuku .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ja nie chce otworzyć zwykłego lumpeksu. To ma być sklep/komis z artykułami dziecięcymi(ciuchy,zabawki,wózki....)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj...a moze dlatego,ze w lotni? Mało kto tam chyba zaglądał... szczególnie młodych...ale dzieki za ostrzeżenie! Jestem świadoma ryzyka :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbować warto !! Pomysł może się udać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

już działam...ale lokale...szkoda słów :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na opolskiej przy biedronce jest lokal po aptece. Bardzo duży. Z tego co wiem, można to otworzyć ale nie nami konkurencja. Pani by nią nie była a i punkt świetny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Aniu! Widziałam to ogłoszenie...Szkoda tylko,że chcą za niego chyba 6tysi miesięcznie. Boje się takiego czynszu na początek działalności :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Qrcze,szajby można dostać z tymi nieaktualnymi ogłoszeniami! Ludzie dają ogłoszenia,ale nagminnie ich nie wycofują gdy są już nieaktualne. Szlag mnie trafia! Na 5 ogłoszeń wartych zainteresowania --> 5 nieaktualnych!!!! Grrrrr....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest jeszcze lokal na Kołobrzeskiej, koło fryzjera i sklepu monopolowego, obok kliniki Perfect Medica, tez już dłuzszy czas stoi pusty. Gohna, a wspólnika nie szukasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ten lokal baaardzo(!) bym chciała,ale jak tam dzwoniłam kilka dni temu to gość powiedział,ze ogłoszenie juz nieaktualne :-(
A ogłoszenie dalej se wisi...(a propos mojego wcześniejszego komentarza dotyczącego właśnie "nie zdejmowania"nieaktyalnych ogłoszeń z tablicy :-/
Co do wspólnika to nie szukam... wybacz.Ale dzięki kochana za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez myślałam o takim sklepie ale wspólnik chętnie byłby widziany ze swoimi pomysłami kontakt asienkaj@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę miała na uwadze,ale póki co nie szukam... (chyba,ze potencjalny wspólnik dysponuje super lokalem) ;-)
Miłego dnia Asieńko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za. Mam dzieci i stertę rzeczy z których wyrosły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosko! Niech no tylko znajdę jakiś sensowny lokal (bo z nim mam teraz główny problem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już otworzysz to nie zapomnij nam napisać gdzie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe ok ;-) :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robie co mogę,ale nie jest dobrze... lokale na wynajem na naszym Przymorzu,są albo poza moim zasięgiem finansowym,albo już nieaktualne :-( :-( zaczęłam już szukać w innych pobliskich dzielnicach,ale i tam licho.są gdzieś na Oruni...Chełmie...Ale ja chce tu! Albo gdzieś niedaleko... :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mieszkam przy dworcu w Oliwie. jest tu kilka wolnych lokali(*po
aptece, barze piwnym, monopolu i salonie z komórkami . wszystkie wolne lokale to adres Droszyńskiego(większość) może coś znajdziesz. konkurencji zero :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

te lokale mają różne metraże i ceny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim A co u Was tyle tych pustych lokali się zrobiło? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No po tej aptece po schodkach przy zejściu na perony to chcą 6500 m-cznie (no,ale to sie dziwie,metraż duży i miejsce...),ale po barze piwnym?monopolu?to nie wiem gdzie... moze sie jutro tam kopsnę...bo na portalach z ogłoszeniami to tylko tą aptekę widziałam...
Dzięki anonim!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po monopolu ma adres Krzywoustego 1a i przez ściane jest tam Lewiatan, po barze piwnym to Droszyńskiego (visa vi przystanku autobusowego ) biały parterowy budyneczek tak w głębi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokal po mięsnym pod falowcem na Kołobrzeskiej 42 jest wolny, vis a vis przystanku autobusowego, w Realu też dużo pomieszczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super pomysł, jak coś takiego będzie na pewno chętnie będę zaglądać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra z tymi lokalami na tym naszym Przymorzu :-(
Tracę nadzieję....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcę lokal! :-( :-( :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ahtung ahtung! ;-) Zaczyna się budowa jakiś pawilonów na kołobrzeskiej! Juz napisałam do inwestora maila z zapytaniem... 3majcie kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry pomysł. Ja sama mam kilka workow ciuchow po moim dziecku sprzedam za symboliczne pieniadze ale nie mam gdzie w ogloszeniach w internecie to najchetniej chcieliby za darmo, a ja nie dostaje 500+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz lokalu(ktory jest obecnie największym problemem!) martwi mnie jeszcze jedna kwestia-póki co,wszyscy ,ktorzy tu piszecie cieszycie sie,ze bedziecie mieli gdzie sprzedać rzeczy po Waszych pociechach.Ale co z kupnem? To mysi działać w obie strony... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://static.fachowcy.pl/files/1889703690/OG%C5%81OSZENIE%20(003).pdf a może od spółdzielni wynająć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo dziękuję Aga. Zerknę co i jak tam...a ja zostawiłam podanie w administracjach i z naszej dostałam odp.po jakims tygodniu,ze obecnie nic nie mają a gdyby sie coś pojawiło to poinformują mnie o tym telefonicznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest też na Meissnera lokal ze spółdzielni Rozstaje, ale kiepskie miejsce na uboczu, przy wiezowcach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aguś,a możesz podać wiecej szczegółów? Gdzie na meissnera?wiesz coś wiecej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co Aga, trochę słaby ten punkt..nie to że wybrzydzam,ale to na tyłach leningradzkich,tamtędy nikt poza "tubylcami" raczej nie chodzi...przyznaj,że mało widoczny byłby tam mój sklepik.Potrzebuję (szczególnie na rozkręcenie!) czegoś w bardziej kominikacyjnym miejscu.ale mega Ci dziękuję za podesłanie info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mysle że jeśli sklep będzie ok to ludzie zaczną przychodzić :) obok jest duży plac zabaw i dużo mam z dziećmi . Ja sama chodzę do różnych sklepów które niekoniecznie są bardzo widoczne . Jeśli chcesz punkt w dobrym miejscu to polecam duże galerie handlowe Ale tam czysz Ciebie zje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A!obok jest przedszkole ,szkoła myślę ze jeśli mialabys dobry towar to by Ci poszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim, a o jakim Ty punkcie piszesz? Gdzie duży plac zabaw i przedszkole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No galerie rzeczywiscie pozostaną poza zasięgiem, tym bardziej,ze tam warunkiem są godziny otwarcia sklepu tak jak całej galerii.A ja niestety nie dam rady miec otwarte 7dni w tygodniu do 20 i póžniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisze o punkcie na meissnera 11. nie wiem jak tam w srodku wyglada ale kiedyś byla chyba piekarnia .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie tam, taki nieduży lokal po schodkach po piekarni, niby na uboczu ale ludzie się kręcą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani, z przyczyn ode mnie niezależnych muszę na jakis czas odłożyć plan otwarcia działalności :-( Ale OBIECUJĘ,(!)że do tematu powrócę! Za wiele juz w to zainwestowałam,by z twgo zrezygnować!
I za bardzo chcę go otworzyć!!!!!!! Bardzo!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z przyczyn od ciebie zaleznych przestan juz w koncu tu sie caly czas podniecac swoim niewypalonym pomyslem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

O rety! A Tobie co? Nie chcesz - to nie czytaj.Każe Ci ktoś ?!?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to fajnie! Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry