Widok

Co poradzić samotnej Pani 50+ ?

Piszę z prośbą o poradę.
Moja Mama, lat 57, jest osobą samotną i bardzo ciężko to znosi.
Oczywiście ma nas, swoje dzieci, we wszystkim jej pomagamy i bardzo często się spotykamy, ale to chyba jej nie wystarcza. Nie możemy być u Mamy codziennie ze względu na pracę, zobowiązania i natłok obowiązków. Poza tym, jak każdy, chciałaby mieć przyjaciół i rówieśników, z którymi mogłaby spędzać czas. Nie jest sportowcem, ale nie jest też starszą panią, typem "kanapowicza". Lubi ruch na świeżym powietrzu, piesze wycieczki, podróże - małe i duże. Jest bardzo otwarta na nowe doświadczenia.
Mimo to ciężko znaleźć jej motywację do pójścia samej na jakieś zajęcia.

Chciałam zapytać czy mają Państwo jakieś pomysły gdzie taka osoba znalazłaby coś do siebie? Czy jest jakaś niehermetyczna grupa dojrzalszych osób, która organizuje sobie piesze wycieczki, wypady, Nordic Walking? Gdzieś, gdzie ktoś przywitałby ją przyjaźnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AKADEMIA Seniora Orunia Dolna ul.Gościnna,
Centrum Informacji Edukacji Ekologicznej CIEE- wycieczki terenowe,
kajaki ul. Żabi Kruk,
MOSiR- bezpłatne zajęcia- ZUMBA na łące, na plaży,
STREFAAKTYWNA - gimnastyka prozdrowotna, wycieczki, kijki NW,
basen( różne lokalizacje),
Zajęcia w grupie dają dużo radości oraz pozytywnej energii. Proszę jeszcze sprawdzić w radzie swojej dzielnicy , czy nie organizują podobnych zajęć.
Także w bibliotekach...Powodzenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kllub książki w bibliotece?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj na stronę http://www.aktywujsiewgdansku.pl/

Gdanski MOSiR organizuje trochę darmowych zajęć. Wiem, że jest tam też gimnastyka 50+ i zumba Gold (wolniejsza i spokojniejsza wersja zumby). Jako że zajęcia darmowe to zawsze można przyjsc, zobaczyć i dołączyć. I się świetnie bawić :-) podpowiem, że na golda i gimnastykę 50+ przychodzi sporo miłych babek. A jak już nawiąże z nimi znajomości to może same podpowiedza, gdzie jeszcze chodzą :-)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję zajrzeć tam: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/wspolne-wyjazdy-impreza/po50ce-pl-ogl59409957.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry