Widok

Co robimy na sylwestra?

Sylwester Temat dostępny też na forum:
Na naszym forum sporo tematów z samymi problemami, kłopotami itp to może czas na coś miłego. Czy jest jakaś fajna koncepcja na wspólnego sylwestra lub chociaż wspólne powitanie nowego roku z lampka szampana? Może spotkali byśmy się wszyscy przy nowej szkole i tam przywitali nowy rok? (może tam powiemy po cichu noworoczne życzenie o lepszej drodze, latarniach, chodnikach, spokojnych kierowcach i czystej okolicy (brak śmieci) a i żeby działka hukowe się psuły na potęgę i samoloty miały na swoich wskaznikach informacje o wielkiej mgle i nas omijały)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ,że co roku jest impreza w sali remizy albo w Novello.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja już mam w planach sznapsnąć sobie ze znajomymi, ale pomysł wspólnego spotkania popieram :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co sznapsnąć? U nas też w tym roku zapowiada się domówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sznapsa :), jak nie próbowałaś to polecam, dla mnie pycha :)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to taka niby wódka damska o smaku jabłka lub gruszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to ja lubie takie alkohole smakowe, na pewno przy okazji spróbuje ;) Wszystkie smaki sa dobre?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry