Widok

Co się dzieje z OPEC?

Rozumiem, że awarie trzeba usuwać, ale dlaczego już 3 raz w ciągu ostatniego półrocza Dąbrowa jest odcinana od ciepła?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Informacja o przerwie w dostawie ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Informujmy, że dnia 24.11.2015r. od godz. 03.00 do dnia 25.11.2015r. do godz. 24.00 zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do następujących dzielnic Gdyni:
Karwiny I, II, III, Fikakowo, Dąbrowa, Dąbrówka.

Przerwa spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii głównej sieci magistralnej, dostarczającej ciepło do w/w dzielnic miasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tak, znam to obwieszczenie, zastanawia mnie tylko czy OPEC zawsze był tak awaryjny czy to kwestia ostatniego półrocza? Ostatnio odcinali ciepło z powodu awarii we wrześniu lub październiku. Nie wspominam już o kilkudniowym braku ciepłej wody w lipcu z powodu przebudowy magistrali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Konrad, że napisałeś o tym na forum. Bo gdyby nie Ty - nie wiedziałabym nawet, że nie będzie ciepłej wody.
A tak zerknęłam na stronę OPEC i dla innych skopiowałam tę informację.

W ubiegłym roku w lipcu bodajże 2 tygodnie nie było ciepłej wody.
Prócz kilka jedno-dwudniowych przerw w dostawie w ciągu roku.
Powiem szczerze, mieszkałam we Wrzeszczu 3 lata i nie kojarzę ani jednej takiej przerwy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i znowu awaria, może by tak wprowadzili harmonogram kiedy dostarczają ciepłą wodę i grzanie? Typowy monopolista
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry