Widok

Co tak wali?

Co tak wali za oknem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gnojóweczka...na wsi mieszkasz, ekologicznie nawożonej...gnojóweczką😊
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nielegalne pozbycie sie szamba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
To nie jest woń szamba...to gnojóweczka spod przyszłej wieprzowinki...pomieszkasz dłużej to się nauczysz rozróżniać...😉
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
A potem to wcinasz wiesniaku twoje szambo haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Barniewice

http://www.osowa.com/news,10599,1.html

http://www.osowa.com/news,10601,1.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, dobrze rozpoznałam...obornik świński...dobrze, że karkóweczka z grila już tak nie wali...😊
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
śmierdziele w brudnych gaciach stosują średniowieczne metody. Won ! Utylizacja tego gnoju powinna być płatna,a nie na pole i do wód gruntowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20
won do miasta jak wam taki smród nie pasuje!! szadólki pewnie lepsze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
To tylko 2 3 dni czuc wiec bez przesady a czym maja nawozic chemią aby ludzie potem swiecili
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehehe ronik wlasnie musi nawozic naturalnym nawozem jak najwiecej, a ze tobie przeszkadza - trzeba bylo zostac w slamsach na przymorzu a nie zgrywac panisko w m2 w baninie ;P
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co , nosy wam odpadły? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowanpera

Gdybyś trochę poczytał o ograniczeniach stosowania nawozów sztucznych i nawożeniu pól obornikiem naturalnym , ekologicznym to bys rolnikom nie ubliżał bo dzięki nim masz co żreć!
A jak nie pasi to wypad do miasta spaliny wdychać
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno , gwarantuję Ci ,że ten akurat rolnik ma bardziej czyste lakierki od Twoich nie wspomnę o posiadłości i samochdzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rowanpeera człowieku powalony czy ty wiesz co piszesz nie pasuje to wyp???? , tam skąd twoja głupia gęba przyjechała jak ci śmierdzi to, wypierz ubrania sprzątnij w końcu, w domu w biedronce są też dostępne zapach proponuję je zakupić i zapamiętaj że to ty chciałeś tu mieszkać i wbij se w ten pusty baniak to jest nasza piękna wieś !!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Fetor-z-pol-wokol-Osowy-dociera-do-Gdyni-Biomasa-niewinna-n93803.html

masz PUSTAKU ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to masz problem żal mi ciebie, kwiaty za bardzo pachną drzewa za wysokie a słońce za mocno świeci do wszystkiego można się czepić , za dużo wolnego czasu proponowałbym ciężką prace hartuje człowieka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Psie kupy
Grille
Smietniki z osedli
Spaliny
ogolnie to mieszkańcy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
a mi nic nie przeszkadza, wokół nie mam żadnego sąsiada, tylko same pola, i mam gdzieś czy mi przez kilka dni w roku po-śmierdzi bo rolnik wywozi obornik czy gnojowicę.
Wolę taki smrodek niż wiecznie narzekającego sąsiada, jak to mu źle, bo mu coś przeszkadza, a ktoś zrobił to czy tamto.
Smrodek zginie a ludzie będą dalej narzekać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry