Widok

Co z tą droga

Do jasnej anielki panie Chmara, ogarnij Pan się i zacznijcie cos myslec nad drogami pomiedzy domami! Lata leca a tu jak w rosji radzieckiej, syf kiła i mogiła. Ile można kręcić a że to moze gmnia zrobi albo zbiorka kasy od mieszkancow bedzie i droge zrobicie. Przeciez to jest gozej niz w jakim zacofanym PGR. Wszystkie osiedla ktore sie buduje dookoła posiadaja wewnętrzną infrastrukturę drogową tylko tu jest jak w chlewie, delikatnie mówiąc.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziały gały co brały... Z tego co wiem, to jest to Wasza prywatna droga, więc Wasz prywatny problem...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niezmiennie zadziwia mnie wiara ludzi w foldery reklamowe deweloperów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaproszenie wysłać do inspekcji budowlanej do pip. i us. Jakiś czas temu była kontrola to robotnicy
do lasu spierda..i-tylko się kurz unosił. Tania siła robocza krusowcy z kaszub -tanie mieszkania. Brak dobrej drogi -tanie mieszkania. No i płaczą na Królewskim.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, jeśli deweloper coś obiecuje to powinniście mieć to w akcie notarialnym, inaczej jest to równe zapowiedziom polityków przed wyborami. Pozostanie w strefie waszych marzeń.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu piszesz to na forum? myslisz ze Chmara to czyta? Masakra ludzie, z Żoną tez rozmawiasz przez forum, czy twarzą w twarz....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo sie boi zadzwonić.

Ja z moim deweloperem powymieniałem takie mejle, że kazali zebrać listę usterek od sąsiadów i razem przesłać, żeby za jednym razem naprawili :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i sam nie zadzwoniłeś, tylko pisałeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem na piśmie bezpiecznej, a najlepiej jeszcze iśc osobiście i poprosić pieczątkę na kopii, bo co nie nagrane/sfotografowane, to nie istnieje dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego piszesz to na forum ogólnym zamiast bezpośrednio do CHMARY, on ci tutaj n ie odpisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie tylko tutaj, anonimowo mu wystarcza odwagi

A tak po prawdzie to byłem wczoraj na spacerze w tej części banina, przechadzaliśmy się tam też po osiedlu chmary i jedyne co mi przychodzi do głowy to współczucie, dla tych co dali się wrobić w ten bajzel :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
to wygląda jak obóz pracy w Korei Północnej. Baraki i brak asfaltu.

Te domy mają raptem 6 prostokątnych powierzchni - 4 ścian i 2 dachu, są tak proste w konstrukcji. Jakby nie to, że dachówki nie są tanie a na papę plan zagospodarowania nie pozwala, to by te domy były albo parterowe albo z płaskim dachem, żeby jeszcze tańsze były. Przecież koszt postawienia takiego baraku to pewnie z 400-500 tysięcy (z robocizną), a sprzedają go za prawie milion (o ile dobrze pamiętam po 250 tysięcy za mieszkanie, a są po 4.).

Prezes się tapla w pieniążkach a ludzie się taplają w błocie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również byłem w weekend z ciekawości na "spacerze" autem na osiedlu chmary. Wrażenia, które pozostały ? Lekki smutek, że ktoś chce mieszkać w takich warunkach, bez jakiejkolwiek drogi, na piętrowanym, smutnym osiedlu. Jedyne co zostało to upierniczony cały samochód i hałas od uderzenia kamieniem w tłumik...
Uważam, że "druga strona Banina" jest lepiej zagospodarowana i zadbana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piętrowym, smutnym osiedlu? Wy tam macie tylko piętro albo parter... My mamy chociaż, to i to. Do tego zobacz ile u Ciebie kosztował M2, przepłaciłeś za beznadziejnie zagospodarowany szeregowiec, a teraz płaczesz, że my drogi nie mamy? Ludzie, dojechać do domów się da bez problemu. Płaczecie o tą drogę jak byście po polu jeździli. Droga jest wyrównana a niedługo zostaną położone jumbo. Tak te same jumbo co po waszej burżujskiej stronie Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
z tego co ja wiem, to jumbo/yomb na Źródlanej kładą piąty rok :) a spora część szeregowców jest jednak dwupoziomowa i ma strych, natomiast u Chmary piętro jest już poddaszem :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to niestety, masz złe informację. U chmary masz parter, piętro + strych, który możesz zaadaptować na kolejne piętro mieszkalne, bez najmniejszego problemu. Co z resztą większość ludzi zrobiło. Albo przynajmniej wypuściło media na strych tak, aby w przyszłości nie było problemów z adaptacją na dodatkowy pokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a da sie na strychu wyprostowac czy tylko w zgarbieniu?
okno jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam okno. Jeżeli nie masz 2,5m to się bez problemu wyprostujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na osiedlu będziesz miał jomby? Przecież tam macie taki sajgon, że do niektórych posesji nie da się zjechać innym autem jak terenowe, jeden gość widziałem między kostką przed domem a drogą ma spadek z pół metra. Tu nie chodzi o to, że mieszkam akurat w 7 piekle, które nie jest idealne, nie mam nic do Waszych mieszkań bo są spoko ale infrastruktura osiedla to jest dramat, latem jest źle więc nawet nie próbuję sobie wyobrazić co się u Was dzieje jesienią czy zimą :( Po prostu współczuję, że daliście się wrobić przez dewelopera w taki syf.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry