Widok

Co z tego ze ladny wystroj skoro jedzenie slabe

Probowalismy dzisiaj zjesc sniadanie: o godzinie 10 nie ma juz 2 z 3 pozycji z menu, kanapka z suchej bulki, mimo okolo 8 osob na sali czekalismy na sok 10min a na jajecznice 20min. Z czystym sumieniem nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak jest p.Michale pewnie zaraz ktos z wlascicieli odpisze ze nie bylo szefa kuchni albo cos podobnego.Poniewaz tez ja i moje kolezanki zywimy sie u konkurencji gdyz jest zawsze cos ...zawsze jakis problem,poniewaz jak bym chciala zjesc drogo to pojechalabym do CENTRUM do prawdziwych profesjonalistow a nie na prowincje do rodzinnego biznesiku.Duzo moich znajomych tez niestety jest tego samego zdania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Oczywiscie ze kazdy by chcial zeby w tym miejsc byla inna restauracja lecz poki co trzeba zatkac nos poniewaz wystarczy wejsc na kuchnie i jest nieprzyjemnie jak sie patrzy na pracownikow co niektorych i ten zapach starych produktow z ktorych robia chba pasztet,chcialem prosic szefa kuchni i dlatego poszedlem na kuchnie stad ta uwaga,a tak wogole szef kuchni byl jakis zdenerwowany jak by wiedzial ze moje mieso jest surowe.Zaproponowal mi ze postara sie bardziej i zrobi cos innego ale nie uwiezylem .Od tej pory wiem ze dobrze jem poniewaz zmienilem lokal i mam duza satysfakcje ze moje pieniadze sa wydane dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry