Widok

Co zamiast kwiatów...

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej
chcecie od gosci dostac kwiaty czy moze cos innego...wino,lotka itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Książki z dedykacją! My stworzyliśmy listę książek w sieci, dzięki której każdy gość mógł wybrać taką którą chce nam podarować i znikała ona z listy :) Dostaliśmy książki kucharskie, przewodniki, poradniki, baśnie, książki o dzieciach oraz oczywiście mnóstwo książek dla nas do czytania. Jeśli ktoś lubi czytać to bardzo bardzo polecam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio zauważyłam że większość par zamawiających u mnie zaproszenia wybiera wino lub kupon totolotka. Książki jak ktoś bardzo lubi czytać, my sami mieliśmy książki:)
image

Zamówienia na kartki i zaproszenia:
http://www.facebook.com/FotoMaxKarolSzczudlinski?ref=bookmarks
www.fm-wedding.pl fmwedding@inte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na przyklad chcemy jedzenie dla zwierzat i zawieziemy je do schroniska..Roznie znajomi na to reaguja i troche sie dziwei czemu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez myslelismy o karmie ale pomyslelismy ze ciezko bedzie z transportem ( mamy wesele ok godz od kosciola) i do tego troche problem dla gosci zeby przyszli do kosciola z workiem karmy. Ale przynajmniej pieski sie najedza, lepsze to niz zwiedle kwiatki.
My wybralismy totki i jesli wygramy to chcemy przeznaczyc czesc kasy na hospicjum. Moze na karme tez starczy:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardziej mysle o jakis puszkach czy czyms mniejszym,zobaczymy ile osob faktycznie przyniesie, Do schroniska pojedziemy dzien po weselu. Tez wole pomagac innym :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z mężem chcieliśmy książki z dedykacją. Nawet nie spodziewałam się, że tak zgodne z naszymi zainteresowaniami pozycje dostaniemy. Świetna pamiątka na lata, dzięki wpisanym dedykacjom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My prosimy o wino :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wierszyk ktory sugerował wszelkiego rodzaju trunki %. Poza winem, dostaliśmy whisky, likiery, rumy, burbony itp. alkohole z całego swiata. Ok 50 butelek wyszło :-)

Ze wzgledu na fakt ze schroniskom pomagamy regularnie kupując karne czy robiąc zbiórkę starych kocy i pościeli wsród znajomych itd postanowiliśmy ze w ten dzien chcielibyśmy cos dla nas :-) książki to rowniez bardzo ciekawy pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my stawiamy puszkę na datki dla Ciapkowa. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Totek ,może się uda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry