Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak dla mnie super wątek zamknięty Jak dla mnie bomba, wystrój mega ekskluzywny, dziewczyny laski, jedna była...
~Kicior
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

praca wątek zamknięty pracuje w cocomo i polecam! zespol fajnych dziewczyn, elastyczny grafik i...
~kelnerka1
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bylem trzy razy. Dziewczyny ladne ,klimat i wystroj tez do zaakceptowania....
~Partyzant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

S*anie w banie z tymi opiniami. bardzo ok! wątek zamknięty Czytałem artykuły na facebooku o Cocomo , wcześniej nie wiedziałem, że taki...
~Kowal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Super lokal wątek zamknięty Najlepszy lokal w mieście! Miałem kawalerski bawiłem się jak nigd! Ceny...
~kanarek87
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

W Kielcach tez jest gitarra wątek zamknięty Kasiu i Dominiko, pozdrawiam ;-)
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Hej ja pracuje tu jako kelnerka. Mi się praca podoba - atmosfera jest...
~ann
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty To że drogo to nic. To klub dla tych co ich stac. Ale nachalnosc obsługi i...
~Wasz PAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Nachalność - potwierdzam wszystkie opinie poprzedników wątek zamknięty Byłem nie raz, również w innych klubach, potwierdzam wszystkie poprzednie...
~D
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

masakra wątek zamknięty Dziewczyny z parasolkami namawiające klientów na mieście aby przekonać do...
~Waldek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

NACHALNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TAK SIĘ CIESZYŁEM, ŻE W KOŃCU W GDAŃSKU TEŻ MAMY...
~GABI KLIENT
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2013

mega nachalnosc wątek zamknięty Po wejściu do lokalu z kumplem stwierdziliśmy że jest super: piękne kobiety,...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

SUPER - klasa klub wątek zamknięty Świetne miejsce, klimat ekstra i eksklusiv. Zależy czego kto oczekuje, ale...
~Magellan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Żenada wątek zamknięty Panie z parasolkami zaskoczyły mnie tandetnym strojem, ale co tam....
~Jelcynek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Klasa!! Klimat i panie !! :)) wątek zamknięty Dla mnie pierwsza klasa :) fakt ceny wygórowane ale jak kogoś stać to czemu...
~BK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Siwy89 - opinia wątek zamknięty wszystko co jest napisane w innych komentach jest w 100% prawda. bylem tam w...
~Siwy89
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty 1.) Nachalne tancerki naciągające klientów na drinki. 2.) Menu dla tancerek,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Piękne dziewczyny!! wątek zamknięty Nie spodziewałem się ,ze mamy taki klub pod samym nosem ! Byłem w sobote ,...
~Wojtek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Dziwnie... wątek zamknięty Lokalizacja świetna ale...na każdym kroku chcą wydoić kasę i to nie małą....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Niezadowolony wątek zamknięty Miłym akcentem przy wejściu jest Pani selekcjonerka.Pozniej jest już tylko...
~Gość sobotni
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry