Szpital im. Mikołaja Kopernika

Szpitale

Gdańsk, Nowe Ogrody 1-6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena Cichosz - ocena W szpitalu Copernicus Nowe Ogrody w Gdańsku byłam na oddziale ginekologii w...
~Magdalena Cichosz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 listopada 2023

Ewa mama Weroniki - ocena Bardzo Wszystkim Państwu dziękuję! Za profesjonalne i serdeczne podejście do...
~Ewa mama Weroniki
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Magda - opinia Noe polecam SOR dla dzieci
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Dr. Alina Skorb - opinia Na oddziale neurochirurgii w Szpitalu Copernicus spędziłam 10 dni po operacji...
~Dr. Alina Skorb
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

th - opinia zero korodynacji, czy ktos wie, czy juz usuneli awarie i robia rtg? system im...
~th
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Niezadowolona pacjentka - opinia Niedawno byłam z córką w szpitalu na oddziale gastroenterologii dziecięcej....
~Niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Izabela - opinia Witam trafiłam dziś na sor15.03.24 w Gdańsku i jak zawsze obsługa sprawna,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Joanna - opinia Trafiłam na SOR po dwóch tygodniach brania leków LPZ na kręgosłup.(Aspican i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Iza - opinia córka (lat 7) została bardzo sprawnie przyjęta na SOR-Chirurgię dziecięcą i w...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Aleksandra - opinia Wspaniały, troskliwy zespół - szczególnie Pań Położnych. Spotkałam siw z...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

Joanna - opinia Obsługa oddziału neurochirurgii bardzo miła i pomocna, bez wyjątku panie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Agnieszka - opinia Cześć, ja również miałam wykonywane badanie hsg w szpitalu wojewódzkim w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Danuta Kępa - opinia W sierpniu tego roku byłam przez cztery dni pacjentką oddziału...
~Danuta Kępa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

K. - opinia Moj synek 8 mc byl pacjentem pediatrii gdzie powędrował z SORu. Na SOR...
~K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Damian - opinia Żenada przyjmują pacjentów na sor ze skierowaniem po wszystkich badaniach 5...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Janka - opinia Dno i trzy metru mułu! 6 godzin bez pomocy po zdarzeniu komunikacyjnym!!! Ale...
~Janka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2022

NA - opinia wątek zamknięty DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~NA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

anna - opinia wątek zamknięty Najgorszy oddział gastroenterogii dla.dzieci Pielęgniarki bezczelne i nie...
~anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

halina barbara rogowska - opinia wątek zamknięty W roku 2021/22 byłam dwukrotnie pacjentką Oddziału Chirurgii Urazowo...
~halina barbara rogowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Miałem 9 grudnia 2021 roku skomplikowaną operację kręgosłupa na oddziale...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
474

postów

314

wątków

do góry