Szpital św. Wojciecha

Szpitale

Gdańsk, Jana Pawła II 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna Rokosz-Starczewska - ocena nowy temat Trafiłam na SOR 8 marca 2924r.o 19.30 Cała wizyta, badania, w tym...
~Grażyna Rokosz-Starczewska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 kwietnia 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Porodówka to jakaś kpina. Personel opieszały, pozbawiony empatii,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Alicja - ocena nowy temat W dniu 05/06.04.24 na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zespół Panów pełniący...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Grzegorz - ocena Trafiłem tam dwa razy w przeciągu 3 miesięcy z różnymi problemami. W obu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Halina - ocena Brak konkret ych nr telefonów. Ni5da się znaleźć podstawowych informacji. Na...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Kazimierz Janczewski - ocena Najlepszy SOR na jaki mogłem trafić w świąteczny dzień bo 26.12.2023. Lekarz...
~Kazimierz Janczewski
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

teresa - ocena Podziękowanie od pacjenta i rodziny dla całego personelu medycznego....
~teresa
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

wb - ocena oddzialy i lekarze oraz personel super ale rejestracja dno
~wb
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Pacjentka - ocena Skąd te pozytywne oceny oddziału ginekologii? Ja mam zupełnie inne odczucia....
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Magda - ocena Oddział ginekologii- Wspaniała opieka, Położne oraz lekarze bardzo mili,...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Agnieszka - opinia Oddział ginekologii-wspaniala opieka, wszyscy bardzo mili, podejście do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 sierpnia 2023

Pacjent z Redy - opinia Byłem na Oddziale Urologicznym łącznie 3 dni po prostatoktomii radykalnej w...
~Pacjent z Redy
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 sierpnia 2023

Pacjent - opinia Wspaniała obsługa ,niestety sale wyposażone w klimatyzację,która dmucha na...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 lipca 2023

Anna - opinia Każdy szpital stara się pomóc. Zawsze trzeba.miec.taka.nadzieję i nie dawać...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

Krystyna Janiszewska-Stryszak - opinia Strefa zielona SOR, dziękuję bardzo za fachową i wspaniałą opiekę lekarską...
~Krystyna Janiszewska-Stryszak
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Marian - opinia Sami ustalili termin operacji i tak 2x .Nie dotrzymali żadnego. Sami...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Malgorzata Glodowska - opinia Wspanialy personel.Poczawsxy od karetki nr 7 z Sopotu.SOR .Potem oddzial...
~Malgorzata Glodowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

justyna - opinia Polecam Gorąco oddzial ginekologiczny Rodziłam w marcu i jestem bardzo...
~justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Pacjentka - opinia Byłam pacjentka tego szpitala..W szpitalu powinnien być nakaz noszenia masek...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Piotr - opinia Byłem przez tydzień u znajomej na II piętrze na oddziale wewnętrzym . W całym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
474

postów

315

wątków

do góry