Widok

Cudowne musicale - od West Endu aż po Broadway

Cudowne musicale - od West Endu aż po Broadway! Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Cudowne musicale - od West Endu aż po Broadway.
Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM
Cudowne musicale - od West Endu aż po Brodway

Tym razem utalentowanych młodych artystów będzie można ujrzeć w ciekawych interpretacjach najsłynniejszych utworów musicalowych w historii. Będą to zarówno hity polskie, jak i zagraniczne, ale wykonane oczywiście w naszym języku ojczystym. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z takich musicali jak ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa spektakle luty....

Nie za mądre jest wystawianie w tak małym odstępie czasu dwóch spektakli......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Bardziej ich wczesna pora dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pora dnia

wczytując sie w oferte spektakli ,,,i mała zmianę w sposobie przedstawienia dla młodzieży i szkół...z nauczycielami jako lekcja muzyki trudno o późniejsze godziny....tak nalezy to sobie tłumaczyć....po lekcjach raczej trudno bedzie o organizację grup i opieke pedagogów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozczarowanie

Pierwszy raz byłam na młodzieżowym musicalu, niestety wokalnie i tanecznie mnie nie zachwyciło.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 40

było nie spać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem może Pani poczucie smaku jest zbyt wygórowane Ci młodzi ludzie było dobrzy. .....A jeszcze wiele przed nimi.....A s😤
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odp

Głucha jakaś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No proszę zaśpiewać .....za tych młodych aktorów.....nie sadze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

w takim razie się nie wybiorę, dziękuję za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Rozczarowanie???

No tak każdy ma prawo do własnej opinii i oceny.
Mi się bardzo podobało. Letnia noc, Time of my life, Na orbicie serc i najbardziej ulubiony przeze mnie utwór "Przebudzenie" - Super!
Polecam!!! :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

brak gustu

przepraszam ale mlodzi aktorzy wiele czasu spedzili na przygotowaniu spektaklu, nie są dotowani przez nikogo ....graja nazywo i robia to z pasja ....moze sie komus nie podobać że maja pasje i zainteresowania a innym chca pokazac cos ....wykraczajacego poza dorosły teatr....muzyczny czy dramatyczny ...za duze ceny biletów ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie

trzeba było sie wybrac na poranek z bajkami....a nie wielką sztukę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fantastyczne i niesamowite

Niesamowite przestawienie z udziałem młodzieży i dzieci a z duzym talentem aktorsko-wokalnym. Brawo tak dalej
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byliśmy z rodziną zachwyceni wykonaniem i przekazem. ...POLECAM
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze gada

Nic dodać nic ująć mega przeżycie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba BROADWAY ????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cudowny musical

Świetny repertuar, bardzo dobre wykonanie, choreografia i wspaniała gra świateł sprawiły, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Gratulacje dla Wszystkich, którzy przyczynili się do powstania "Cudownych Musicali" :-)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram

w całosci ,,popieram opinie ,,,młodzi ludzie super....przepiekny repertuar spiewany na żywo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam shadowland w wykonaniu Adrianny Kordowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowne

Bardzo polecam!! To były dwie godziny cudownej zabawy :)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowite 2,5 h za 35zl

Naprawdę z ręką na sercu mogę polecić musical i dużym i małym.Można było przenieść się w lata młodosci i jeszcze raz usłyszeć utwory z Dirty Dancing, Grease a nawet Na wyspach bergamutach...wiec każdy myśle znajdzie coś dla siebie. Młodzież wykazała się dojrzałością wokalną oraz pieknie znała choreografię i kroki oraz słowa. Nie zauważyłam żadnej wpadki ;-)Ciekawy pomysł rownież z narracją tworcy musicalu-ciekawostki o niektorych musicalach opowiedziane w dowcipny sposob, że cala publiczność śmiala sie pełnym gardłem. Naprawdę warto było wyrwać się z domu na taki musical i oderwać się od trosk i szarej rzeczywistości! Oby wiecej takich fajnych pomysłow reżyserskich!!!Bilety za tanie,w porownaniu z teatrami z Warszawy w "Nocie" gdzie bilety po 120zl i 150zł i trwające nieraz 1h.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

extra

zgadzam sie z kASIĄ....nic dodac nic ując ,,,i wykonania na żywo tworzyły klimat....całości....wszystko grało ...niewiele mamy tak fajnych spektakli na pomorzu....wystawiane przez tzw . profesjonalne teatry nie maja tyle wrażeń do zaoferowania....tylko tak dalej....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

poruszające i warte obejrzenia (wysłuchania)

Nie było to moje pierwsze musicalowe przedstawienie, jakie w życiu widziałam. Byłam m.in. na tak wyjątkowych musicalach jak "Billy Eliot", "Mamma mia" i "Titanic" w Londynie i muszę przyznać, że "Cudowne musicale" mogłyby zachwycić nie tylko trójmiejską publiczność. Przedstawienie poruszyło mnie dogłębnie. Przygotowane było na wysokim poziomie wokalnym, choreograficznym i aktorskim. Wielkie ukłony w kierunku tak utalentowanej młodzieży. Podziwiam ich za wytrwałość, pasję i ogromne zaangażowanie. Brawa dla pomysłodawców i realizatorów tego projektu.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Ja mogę tylko polecić, piękne wykonanie, cudownie spędzony wieczór
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

w oczekiwaniu na koncert

To już dziś :) Cudowna dawka wzruszającej muzyki. Idę na koncert już po raz drugi i bardzo się cieszę na dzisiejszy wieczór.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu super

Dziękuję za wieczorny koncert .....byliśmy rodzinnie mega wykonania młodych ludzi....przebojów światowych produkcji
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musical

Byłam też.Wspaniały wieczór.Jestem oczarowana wysokim poziomem wykonawców.Czekam na następne musicale w Ich wykonaniu.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wielki niedosyt......

Idziemy raz jeszcze, nie mogę się doczekać
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki ,ze znowu jesteście

Nie opuszczam żadnego spektaklu , bo to co sie dzieje na scenie to jest niesamowite,wiec po raz kolejny sie wybieram bo to cudownie spędzony czas . Szkoda tylko,ze tak mało wybiera się sie rodzinnie bo to jest musical dla całej rodziny.
juz sie cieszę bo zapewne cos nowego odkryje....Polecam serdecznie bo to uczta dla duszy...;)jesteście cudowni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wybieram się z rodzinką i dwiema koleżankami, wieczór napewno będzie udany,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo !

Cudowne dzieciaki, super wykonanie, brawo ! Polecam, warto to zobaczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

koncert 23.10.2017

Widać ciągłe postępy młodych aktorów....wykonują trudne utwory z musicali całego świata....wczorajszy koncert pokazał siłę wykonań na żywo....owacje widowni na stojąco w pełni zasłużone dziękujemy za wspaniały wieczór wrażeń
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bravo....polecam młodym i dojrzałym ....warto

Piękne wykonania utworów musicalowych z całego świata......każda odsłona tego spektaklu jest nową wielką przygoda z teatrem....młodzi aktorzy -amatorzy...włożyli wiele pracy aby na scenie pokazać siłe i moc przekazu scenicznego....nie ustępują w niczym aktorom zawodowym.....Widać z każdym utworem ciągły rozwój wokalny i aktorski ....spektakl nie dłuży się będąc na widowni....
Wielkie podziękowania dla twórców za pomysł i młodym aktorom za wzruszający wieczór.....
Rozwijajcie się i spełniajcie na scenie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miłe zaskoczenie

Zazwyczaj nie piszę opinii ale teraz muszę, po zakupie biletów dopiero przeczytałam opinie o koncercie i pomyślałam "wtopa", teatr dziecięcy, no dobra bilety kupione to idziemy i tu bardzo miłe zaskoczenie, moje ukochane utwory w super wykonaniu, jestem pod wrażeniem bilety w dobrej cenie a wokalnie niczym nie odbiega od dużych produkcji. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Damski Biznes (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Damski Biznes . "Damski Biznes" Jedna z najzabawniejszych komedii w...

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

do góry