Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Blikle, ten smak z dzieciństwa........... wątek zamknięty Ja tę firmę znam od 1947 roku, gdy jeszcze Nowy Świat leżał w gruzach. Może...
~Warszawiak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

polecam sorbet czekoladowy wątek zamknięty unikalny smak lodów a przy tym bez mleczny. generalnie mają bardzo dobre lody.
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Torty urodzinowe wątek zamknięty Zamówione torty urodzinowe wyglądały jakby jakieś dziecko dekorowalo i nie...
~Dan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Niesamowite, że nareszcie można gdzieś zjeść sernik z prawdziwym twarogiem i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Zjedz dobrego pączka ☺ wątek zamknięty Większość produktów bardzo mi smakuje. Oczywiście mam swoje ulubione jak:...
~ewi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Dobre ciastka wątek zamknięty Różnorodność może mogłaby być trochę większa, ale wszystko jest smaczne....
~pyra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Wiele pyszności :) wątek zamknięty Coś nowego na mapie trojmiasta - swietna odmiana dla wszechobecnych i...
~aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Pączki od Bliklego to smak dzieciństwa wątek zamknięty O Pączkach od Bliklego opowiadał mi ojciec, ja opowiadam dzieciom i znajomym....
~Adam054
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Znana marka, ale bardzo kiepska jakość wątek zamknięty Do tego bardzo wysokie ceny. Zupełna porażka. A szkoda. Pamiętam pączki od...
~MS
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Dla mnie cukiernia numer 1 wątek zamknięty Wszystko pyszne.Bezy i eklery najlepsze jakie jadlam.
~WP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Dla mnie cukiernia numer 1 wątek zamknięty Ktos jak pisze ze produkty sa nie dobre to ich poporsu nie jadl.Eklery...
~WP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry