Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia wątek zamknięty Najlepsza cukiernia od lat!! Polecam torty wuzetkowe, pyszne.
~Gosia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

mogłobyć lepiej wątek zamknięty Kiedyś to była naprawę atrakcyjna cukiernia. tak pod względem asortymentu jak...
~cypisek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

bardzo dobry tort owocowy wątek zamknięty polecam tort owocowy jest pełen owoców wprost przepyszny
~tortożerca
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

:( wątek zamknięty słaba jakość produktów , obsługa też na bardzo słabym poziomie .
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

kiedys b.dobra cukiernia wątek zamknięty dzis kiepska, jada na opinii, odcinaja kupony. jakosc coraz nizsza
~sdgfg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

tort bezowy wątek zamknięty Tort Bezowy najlepszy na świecie!! Dziękujemy Artur :-)
~magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

napoleonki i ptysie wątek zamknięty Byłem wielkim fanem napoleonek i ciastek "ptyś" na bitej śmietanie-niestety...
~mm
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

torty na śmietanie wątek zamknięty W okresie kilku minionych miesięcy byłam klientką tej cukierni. Zawsze...
~Iwonila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Kiedyś fajnie, dzisiaj nie... wątek zamknięty Pamietam jak babcka zabierala.mnie latem na lody do bajadery, jak kupowalam...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Wspaniała wątek zamknięty Bardzo lubie kazde wypieki tej cukierni, swieze i smaczne!
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Niestety ... wątek zamknięty Ciasta czuć stęchlizną, masa w ptysiach kombinacja bliżej nieokreślona i...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

drogo i niesmacznie wątek zamknięty Kiedyś jadłam pyszne faworki z tej cukierni, było to lata temu; lubię piec...
~aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Bajadera..pyszna, ale jeszcze lepsze drożdżówki i ciastko francuskie z owocami, no i ciasta na zamówienia. wątek zamknięty Jestem klientem cukierni Bajadera od 15 lat. Zaprowadziła mnie tam moja mama...
~MAREK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Tort z kapustą i grzybami... wątek zamknięty Jeżeli chcesz jeść sernik o smaku pasztetu albo drożdżówkę pachnącą pieczonym...
~Magda Kowalska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

ciasto jogurtowe wątek zamknięty W dniu dzisiejszym kupiłam ciasto jogurtowe i jestem w szoku, miało zapach...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Obsługa do wymiany wątek zamknięty W bajaderze kupuję tylko paszteciki (są bardzo dobre, "zaraził" mnie nimi...
~Tymek
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Polecam tę cukiernie-same pyszności:) wątek zamknięty Jestem stałą klientką-robię zakupy od lat w cukierni Bajadera-nigdy się nie...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Super super super polecam wątek zamknięty Polecam torty ze śmietaną to coś niesamowiteg, to chyba jedyna już cukiernia...
~Izabela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Zdegustowany wątek zamknięty Ostatni raz cokolwiek kupiłem w tej cukierni. Ciasta raz są dobre, a drugim...
~Pan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

kasia - opinia wątek zamknięty jestem stałym klietem cukierni nigdy się nie zawiodłam na jakosci wyrobów...
~kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

42

wątków

do góry