Widok

Cukiernia ,,Jarzebinscy ,,

Czy miał ktos moze ciasta i tort z tej cukierni???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli tak to czy polecacie czy nie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie nad nimi zastanawialam - wspolpracuja z hotelem w ktorym robie wesle,wiec zakupilam sobie ciasta i torty na probe - nie są złe, ale nie powalają.
Wizualnie widziałam katalog tortów i jak dla mnie to są mocno przesadzone więc dalej szukamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra miała na weselu tort i ciasta z Jarzębińskich 8 lat temu i od tamtej pory kupujemy tam ciasta na wszystkie okazje .... są smaczne i lekkie ..... tort piętrowy ozdobiony żywymi czerwonymi różami ....... my planujemy wesele w przyszłym roku i też bierzemy ciasta i tort od Jarzębińskich ..... ale najlepiej samemu to ocenić ..... posmakować i ocenić .... każdy ma inne podniebienia .... :-)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam tort z jarzebinskich. Jestem bardzo zadowlona z ich wyrobow bo juz wczensije zamawialm ciasta. Tort udekoruja mi jak sobie chce sama wybralam co ma byc w jak to ma wygladac.
Do tego cena jeste bardzo dobra. Dowoza na miejsce wesela i nie musze sie martwic odbiorem ..

Polecam =)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam w tym roku na swoim weselu tort od Jarzebinskich. Gosciom i nam bardzo smakowal.:) Wszyskie torty (5 smakow) byly lekkie. Wystrojem sie nie przejmowalam, poniewaz moja sala z nimi wspolpracuje i wlascicielka sali zamowila mi "wyglad" tortu i kwiaty na nim pod katem dekoracji sali.
W zeszlym roku jedlismy juz te torty u naszych znajmoych i dlatego wiedzielismy ze nasze tez beda smaczne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tę cukiernię każdemu komu zależy na smacznym torcie.
Co do portfolio, uważam, że jest to jedynie demonstracja możliwości tej cukierni - w żadnym wypadku nie należy się sugerować estetyką tych tortów! Oczywiście jeśli ktoś chce polegać tylko i wyłącznie na guście cukierników i nie poda im żadnego pomysłu, to zapewne dostanie coś w stylu tortów z portfolio. Ale jeśli ma się własny pomysł, chociażby zdjęcie - jakich pełno na wielu blogach ślubnych, to "Jarzębińscy" są mistrzami w spełnianiu oczekiwań klienta.

Niedawno zamawiałam u nich poprzez maila tort urodzinowy dla mojego narzeczonego (w kształcie gry planszowej z figurkami) i byłam naprawdę mile zaskoczona efektem. Mam wykształcenie plastyczne, wiec naprawdę do strony estetycznej przywiązuje dużą uwagę. Tym bardziej doceniam zdolności tych cukierników.

W tym roku tort z tej cukierni zamawia moja przyjaciółka, a za rok ja na pewno też tak uczynię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to ja nie wiedzialam ze oni robia wg wlasnego projektu :) moze faktycznei sie wybiore porozmawiac :)

a ogólnie takie udziwnione torty stoją obok takich:

http://pinksweetsshop.blox.pl/html
?

czy na taka sztuke nie ma co liczyc?

:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

całym sercem polecam!

my na swój ślub (listopad 2011) zamawialiśmy ciasta u Jarzębińskich. Nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru cukierni, mąż z sentymentu do bajaderek, ja-odkąd pierwszy raz spróbowałam tortu truskawkowego podczas ślubu znajomych.
Tort, a konkretnie dwa były wg naszego projektu. Zamawialiśmy bezpośrednio w siedzibie firmy w Kościerzynie (przyjechaliśmy z Gdyni) ponieważ mieliśmy kilka dodatkowych życzeń, czy jak kto woli "udziwnień". Spotkaliśmy się z fachową obsługą i co ważne-dużym zrozumieniem :)
ok. 23kg ciast i tortów na 60 osób - zostało sporo, jak to po imprezie weselnej, ale ku naszej uciesze! po niecałym tygodniu zostało jednie wspomnienie.
W skrócie cukiernię polecam za:
-NAJLEPSZY TORT TRUSKAWKOWY (na kremie)
-nie gorszy tort toffi (na bitej śmietanie)
-fantastyczne ciasta (najbardziej chwalone przez gości - rafaello i deserówka miodzio)
-obsługę
-realizację (dowóz na Osową wg planu)
-bardzo korzystną cenę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:)

czy moge prosić namiary na "Jarzębinskich" :) też słyszałam dobre opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.jarzebinski.pl/

Główna siedziba : 83-400 Kościerzyna ul. Świętojańska 20

Jeżeli chodzi o Gdańsk to cukiernie mają na pewno niedaleko Alfy Centrum na Przymorzu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy tygodnie temu zamawiałam tam tort na własny ślub. Dobra cena, transport na sale.... Jeśli chodzi o smak wg moich gości tort był bardzo dobry.....:-)Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam cukiernie Jarzeębińscy- Tort cytrynowy na bitej smietanie super smaczny, orzeżwiający i lekki. Ciasta jak domowe- goście byli zachwyceni. A moje wszystkie wymagania zostały spełnione. A i dowóz udAŁO MI SIĘ ZAŁATWIĆ ZA DARMO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś w ostatnim czasie miał ciasta i tort od Jarzębińskich ? Jak ze smakiem bo doszły mnie słuchy , że się popsuli ??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam z tej cukierni zarówno tort i ciasta na ślubie w czerwcu, jak dla mnie wszystko było bardzo smaczne. Jedynie kolor nie był dokladnie taki jaki chciałam tortu (miał być bardzie fioletowy, a był trochę jakby różowy)
ale bardzo polecam!!! cena i smak doskonałe!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście też polecam, kupuję u nich zarówno ciasta jak i okazjonalnie torty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fajnie :-) uspokoiłyście mnie :-)

Izunia masz może zdjęcie tortu ?? Ja też planuje coś w fiolecie więc chętnie bym obejrzała Twój

mój mail : shanti.85@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez mielismy u nas tort z jarzebinskich =) Tort udekorowany wedlug mojego pomyslu. Byl pyszny i za tort na 80 osob zaplacilam z dowozem 300 zl. Cena i wykonanie super.
Wszyscy mnie straszyli ze toru zawsze suzo zostaje. A u mnie z 5 zostalo moze ,05 jednego zmaku a tak wszyscy zajadali i bardzo chwalili.

Bylo 5 smakow i kazdy byl super =)

Polecam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie mam zdjęc ze ślubu, ale zapytam kogoś z rodziny czy ma może zdjecie tortu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super :-) będę wdzięczna bo szczerze nie mam jeszcze pomysły na swój :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolnie polecam - ciasta pyszne tort wspanialy szczegolnie smak czekoladowy jednak duuuze ALE co do ustalen , prosze wypytywac o wszystko przy zamowieniu i wycenie u nas na spotkaniu moze i z naszej winy nie spytalismy sie o jakies koszty dodatkowe ( np za dekoracje tortu wyszlo 150 zł ) i tak przy koncowej zaplacie wyszlo nam 25 % wiecej do zaplaty uwarzajcie na to

ogolnie polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie macie doświadczenia z tą cukiernią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam od nich ciasta - pychotka :)

poza tym w watku panny mlode 2013 ma bardzo dobre opinie i duzo osob bedzie mialo od nich tort :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tort nr 105, piękna dekoracja, artystycznie wykończona. 7 różnych smaków, podobno wszystkie były smaczne, te które ja próbowałam - były. Zapłaciłam 504zł z dowozem za 14kg z kawałkiem.
Na poprawinach wszystko zeszło do zera, a osób na weselu było 113, na poprawinach jeszcze mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, podnosze temat.
Jakies swieze opinie?

Bylam zdecydowana na Sowe, ale panie wyprowadzily mnie z rownowagi - mamy 3 tygodnie do slubu i nie mozemy jeszcze zamowic (najpierw powiedziala, ze nie mozemy JUZ zamowic).
Jakie smaki polecacie?

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, nikt? nic? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niekoniecznie, u Jarzębińskich dwa tygodnie spokojnie wystarczą, chyba, że masz upatrzony stojak to będzie problem jeśli jest juz zajęty. NIe wiem czy opinia świeża, ale w czerwcu ub. roku zamiawialiśmy u Jarzębińskich tort i ciasta na nasze wesele i mogę polecić w 100%. Dostawa do lokalu, smaki (truskawkowy i czarnolas) pyszne, nie za słodkie, wygląd zgadzał się ze zdjęciem. Cenowo też bardzo przystępnie. Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak pisalam poprzednio - tort chcialam z Sowy - mamy zreszta na niego rabat z lokalu, gdzie jest wesele. Juz mielismy od pol roku wszystko ustalone, model, smaki itd. Wiec to nie jest tak, ze my to robimy na ostatnia chwile. Ale obsluga w Sowie jest tak nieogarnieta, ze boje sie, czy w ogole ten tort wykonaja. Centrala na maile nie raczy odpisywac, a panie w filiach nie wiedza, co sprzedaja, za ile, czy ktos ten tort dowiezie na sale.... przeciez nie bde go w dzien slubu sama zawozic jesli nagle pan kierowca stwierdzi, ze mu Koleczkowo nie po drodze. Dlatego na gwalt szukamy kogos, kto ma pojecie o tym co robi i nie traktuje klienta jak zlo konieczne.

Marta, bardzo dziekuje za info. Czy mialas tort wg wlasnego pomyslu, zdjecia itd czy ich model?
Czy doplacalas cos za jakies dodatkowe ozdoby? :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tort z ich oferty, dokładnie nr 172 http://www.jarzebinski.pl/produkty/torty/torty-weselne,page,1.html?ilosc=40# , nie wybierałam dodatkowych ozdób, ale przypuszczam, że trzeba będzie dopłacić za nie. Panie na miejscu na Stogach są bardzo dobrze poinformowane i tam sie dowiesz wszystkiego. Możesz też zadzwonić i zapytać, na pewno coś doradzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyslalam zapytanie na maila i dostalam szybko odpowiedz. Myslalam nad wyprawa do Koscierzyny, ale nie pasuja mi godziny, kiedy moge zlapac cukiernika, wiec chyba telefonicznie wszystko zalatwie :)
A jakie smaki mialyscie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie moglam dluzej czekac i zamowilam przed chwila. Pan doradzil mi jakie smaki preferuja nowozency i poszlo :-) Mam nadzieje, ze gosciom bedzie smakowac :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakies nowe opinie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wprawdzie miałam tort weselny i ciasta z Sabinki (przepyszne!!!!), ale niedawno miałam okazję spróbować ciast od Jarzębińskich na imprezie urodzinowej koleżanki i również bardzo mi smakowały :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Torty i ciasta bardzo smaczne i lekkie i cenowo ok. Pierwszy raz skorzystaliśmy z usług Jarzębińskich w 2003 na wesele mojej siostry. W tym roku miałam tort na własnym ślubie cywilnym zrobiony w kształcie dwóch serc i w dwóch smakach. U Jarzębińskich można zamówić mini torciki, żeby wybrać sobie smaki :-) wzór tortu można wybrać z ich stronki albo zrobią na Twój wzór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak cenowo? Mozecie cos zdradzic? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytałabym koleżanki, ile płaciła za swoje ciasta, ale nie wiem, czy to zgodne z prawem podawać ceny tak na forum bez zgody właścicieli, niektórzy reagują na to bardzo ostro, więc nie zaryzykuję ;-) natomiast weszłam na ich stronkę i widzę, że tam każdy tort i ciasto ma opcję wyceny w formularzu kontaktowym, więc pewnie Ci odpiszą, jeśli będziesz zainteresowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wczesniej trzeba sie umowic na wizyte z wlascicielem na temat tortu i ciast czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najpierw dzwoniłam, czy to praktykują, czy wystarczy telefoniczna rezerwacja. Większość cukierni wymaga osobistej wizyty w celu ustalenia szczegółów ( wiele par chce zmodyfikować wygląd tortu czy łączyć inne smaki, dodać napis itd.itp., wszystko to spisują w formularzu.) Ja zamawiałam swój tort i ciasta miesiąc przed ślubem , bo w sezonie mają więcej pracy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry