Widok

Czarna Perła Gdańsk, Przejazdowo - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
Chciałabym wznowić wątek o Czarnej Perle żeby czegoś więcej się o niej dowiedzieć. Z tego co się orientuje to opinie są podzielone, są te lepsze i gorsze. Jestem świadoma, że ile ludzi tyle opinii, ale szczerze powiem, że niepokoją mnie coraz bardziej te negatywne dotyczące organizacji, jedzenia czy słabej obsługi. Mamy robić tam wesele w 2015r. (jeszcze sporo czasu). Czarną Perłę wybraliśmy z polecenia naszej znajomej, która robiła tam swoje wesele i była bardzo zadowolona. Stwierdziliśmy, że warto, tym bardziej, że sala jest sprawdzona, ale jednak te negatywne opinie budzą we mnie niepokój.
Może ktoś z Was był tam? Coś wie więcej o organizacji itp? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie. Może na coś mamy uważać albo zwrócić większą uwagę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściciel jest niewypłacalny, z tego względu jest wieczna rotacja pracowników i w obsłudze i na kuchni. Znam sytuację od osoby która tam pracowała i szczerze odradzała, były sytuację że kuchnia zapomniała zamówić i zrobić jakąś pozycję z menu weselnego i na ostatnią chwilę przed wejściem gości na salę jeździli po sklepach i kupowali "gotowce". Raz mama pary młodej szukała obsługi kelnerskiej bo od dłuższego czasu nikogo na sali nie widziała, jedna kelnerka spacerowała na zewnątrz i rozmawiała przez telefon, do drugiej przyjechał chłopak i była nim zajęta, ogólnie pełna olewka, jak właściciel podchodzi do interesu takich ludzi ma. Jeśli Ci zależy na przyzwoitym poziomie to odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo mnie zniecheca tylko problem w tym ze wplacilismy 1000 zl zadatku szkoda zeby przepadlo. :( a moze to jest kwestia zeby bardziej wszystko dopilnowac mam na mysli jakość jedzenia. Nie wiem co myslec i co robić. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytalam te opinie, ale one sa z 2012 i 2013 roku a mnie bardziej interesuja swiezsze informacje. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwio, jak wpłaciliście już zadatek to faktycznie szkoda, żeby to przepadło.
Przede wszystkim porozmawiaj poważnie z właścicielem. Powiedz jakie są opinie i nie chciałabyś się zawieźć.... To wasz dzień i musi być wszystko dopięte na ost guzik!!!! Musisz mieć rękę na pulsie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie tez się tak zastanawialam ze moze to tez kwestia dopilnowania wszystkiego. Nie wiem, musimy byc dobrej mysli. A przede wszystkim będziemy musieli faktycznie poważanie porozmawiac z wlascicielem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to żeby to ogarnąć to potrzeba rewolucji czyli Magdy Ges.. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze mna beda mieli rewolucje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy wczoraj z narzeczonym na obiedzie w Czarnej Perle żeby sprawdzić jak tam jest na prawdę i o co chodzi z tymi opiniami i muszę przyznać, że się nie zawiedliśmy. Jedzenie było smaczne, dobrze przygotowane, przyprawione i robią na prawdę pyszne buraczki. :) Dziewczyna, która nas obsługiwała była miła i uśmiechnięta. Z restauracji wyszliśmy najedzeni i ogólnie zadowoleni. Rozmawialiśmy też z właścicielem i wszystko nam wyjaśnił dlaczego są takie złe opinie, ale nie chcę tutaj na forum pisać szczegółów, ale szczerze mogę powiedzieć, że jesteśmy spokojniejsi. Oprócz wczorajszego obiadu byliśmy też w Czarnej kilka dni temu z moim tatą i rozmawialiśmy z obsługą, wypytaliśmy ich o wszystko, wszystkie szczegóły. My z narzeczonym rozmawialiśmy z jedną Panią a mój tata z chłopakiem z recepcji. Obie osoby mówiły to samo. Byli na prawdę wiarygodni. Bardzo miłe osoby, tak nam się dobrze rozmawiało, że byliśmy tam około 2 godzin. A wczorajsza rozmowa po obiedzie z właścicielem jeszcze bardziej nas utwierdziła, że wszystko jest ok. Nie chcę tutaj pisać o szczegółach, które nam mówili pracownicy i właściciel. Na koniec właściciel powiedział nam miłe słowo: " O nic się nie martwcie. Damy radę! ". Uważam, że warto zobaczyć na własne oczy niż sugerować się tylko opiniami z internetu.

Szczerze mogę polecić. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś naiwna i nie masz pojęcia o branży jaką jest gastronomia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale dlaczego od razu ktoś mnie tutaj obraża. Piszę swoją opinie i tyle, chyba na tym polega forum. Wielki znawca branży się znalazł...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co on miał ci powiedzieć, prawdę, że jest lipa? Jedzenie zimne i mało, obsługa kelnerska - prawie jej nie ma. Sala jest ładna, ale z moich informacji wynika, że ostatnie udane wesele jakie tam się odbyło, to było kogoś bardzo bliskiego z rodziny właściciela. A poza tym, oszczędzają na wszystkim. Ja na szczęście zrezygnowałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skąd masz takie informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam.
Jest tyle pięknych sal, a Wy chcecie się pchać do miejsca, gdzie podają zimne jedzenie... Po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy robił ktoś tam wesele w 2014r? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś robil tam jakies wesela? Jakies opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry