Widok

Czas oczekiwania+

Rzeczywiscie czas od mojego zgloszenia do przyjazdu policjantow byl bardzo krotki. Doslownie kilka minut. Pod moim mieszkaniem zamieszkuje sasiadka, ktora ma urojenia. Myli noc z dniem, uroila sobie, ze jestem parobkiem, a moja wiekowa, 90:cioletnia, mama jest urzadzajaca bale hrabianka. Problem polega na tym, ze sasiadka owa nachodzi moja mame, dobija sie do drzwi, uszkadza sciane na klatce schodowej. Dzisiaj, niedziela, dala kolejny popis zaburzeniom. Nie chcac sie szarpac ze starsza kobieta zmuszony bylem zadzwonic po pomoc na policje do komisariatu przy ul. Bialej. Reakcja byla niemal natychmiastowa. Policjanci wysluchali mojej relacji, spisali moje dane z dowodu osobistego i poszli do sasiadki, ktora w miedzyczasie (przed przyjazdem policjantow) poszla do siebie. Nie wiem co bedzie dalej, ale szybkosc reakcji policji od mojego zgloszenia do ich przyjazdu zaimponowala:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takiej lipy to jeszcze nie widziałem ----czy ktoś to czyta

Szanowny Panie Skowronek ,wiem jak trudno być Komendantem gdzie ma się do dyspozycji ,,gwiazdy,, które popadają w samouwielbienie ,a tak jest u Pan w Komisariacie . W dniu wczorajszym miałem okazje po raz kolejny doświadczyć gwiazdorstwa Pana Ludzi , Jeszcze raz apeluje ,ludzie uczcie się ,bo to co zrobiliście w dniu wczorajszym było żałosne . Przeciętny Kowalski ,byłby załamany .
Pozdrawiam Pana Serdecznie
Jak by Pan chciał coś więcej się dowiedzieć
to proszę zadzwonić 793051998 Leszek M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry