Widok

Czas stania w kolejce = masakra

Bardzo duży wybór asortymentu na sklepie, czasem fajne ceny promocyjne np. alkoholi. Otwarte 24/h, duży parking. Wszystkie te plusy gasi jeden ogromny minus. Nie ma dnia, ani godziny żeby nie stać w przynajmniej 10-20 minutowej kolejce, a po godzinie 21 to jest totalna masakra. Człowiek zmęczony potrzebuje coś kupić, jedną - dwie rzeczy, a musi jeszcze stać w 30 minutowej kolejce, przecież to jest paranoja, sklep ogromny, mnóstwo ludzi, a otwarte 2 kasy i te samoobsługowe, non stop zacięte. Ja do Tesco chodziłem kiedyś, ale po tym jak zrobiły się kolejki do kas, unikam, chodzę tylko jak na prawdę muszę.
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
promocje: 3
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A to dlatego że jest nas pracownikow za malo nie wszyscy poruszajacy sie po sklepie siedza na kasie jestesmy odpowiedzialni za nabial pieczywo warzywa dotowarowanie polek kto nie pracowal w tesco nie wie jak to jest najlepiej zwalac winę na pracownikow a co my mozemy? skargi prosze zglaszac do pracodawcy nie do nas
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
masz racje koleżanko to nie nasza wina jest brak ludzi do pracy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedys pracowalam w tym tesco i dobrze wiem jak bylo i jaka placa....masakra ....niech sie zmieni cos wreszscie w tym chorym kraju to i bedzie lepiej...za kolejki odpowiedzialni sa kierownicy cala ta wyzsza polka ...a co ma zrobic biedna kasjerka nad ktora stoi kolejka sapiacych ludzi wscieklych ze to niby jej wina...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry