Widok

Czego brakuje w Bojanie-jakiego lokalu usługowego?

Jak w temacie,czego brakuje Wam w Bojanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brakuje Siłowni!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam
moim zdaniem w bojanie brakuje siłowni połaczonej z fitnessem dla kobiet. lokal w cale nie musi byc duzy ani super ekstra wyremontowany wystarczy by był klimat mili ludzie i fachowe doradzctwo. ja osobiscie od dobry kilku lat cwiczę na siłowni jak równiez armwrestling w domowych warunkach i mozna odniesc sukces .
jak to mówi przysłowie "3/4 życia spędziłem na siłowni, reszte zmarnowałem"
To mówi samo za siebie

pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
silownia, fitness, spa - masaze, kosmetyczka, fryzjer, itp wszystko w jednym budynku, sauna, nauka tanca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Toalety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
uzdrowiska:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
agencji towarzyskiej!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6
Szkoda, że pytanie było szczegółowe, bo napisałbym PROSTEJ DROGI (generalnie temat nudny jak "flaki z olejem", ale co ja mogę)

Poczta - przydałaby się;

Siłownia i fitness - coś tam jest jakieś fitness k.przedszkola, ale nie byłem. A taka, duża z prawdziwego zdarzenia to chyba patrząc ekonomicznie nie powstanie. Musi być popyt, żeby była podaż;

SAM - bez względu na firmę, co by była tylko konkurencja;

Poczta - a tfuu, już było ;-)

Policja - albo chociaż światła co reagują na prędkość. Choć to nie branża usługowa, ale przydałaby się nasza dzielna służba mundurowa na niektórych, szczególnie na młokosów co jeżdżą bez świateł, kasków i wożą inne dzieci na pseudo skuterach Made in China. No nie mogę też nie wspomnieć o wyścigach z Koleczkowa do Karczemek drogą asfaltową nr 218 i z powrotem. PANOWIE i PANIE opanujcie się i swoje pojazdy. Chcemy żyć i to zdrowo, a nie nie daj Boże na wózkach !!!

Każda branża usługowa co może przydać się mieszkańcom i przynieść zysk właścicielowi/cielce

Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
siłowni!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
basenu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tom stawiasz wysoko poprzeczkę, chińskie skutery.
Chyba każdy ma prawo kupować to, co chce i na co stać. Poczta, tak i znaki drogowe nawet na naszych polnych drogach, czytaj skrzyżowanie Na Dambnik i Lesoki Jak droga szeroka to, niektórym wydaje się że mają pierwszeństwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@fanie chińszczyzny, ja nie mam nic do zarzucenia ludziom co kupują wyroby MADE IN CHINA. Mam pretensje do rodziców, co pozwalają dzieciom jeździć na skuterach i pseudo Quadach bez kasku, wożąc niejednokrotnie pasażera. Nie szkoda mi tych nieodpowiedzialnych rodziców, ale szkoda mi tych dzieci jakby stało się jakieś nieszczęście.
Z ostatnich lat to potrącenie śmiertelne dziecka i ucieczka z miejsca wypadku sprawcy. Jedno życie, to już za dużo.

Wczoraj wieczorem jadąc do pracy, kilku "młokosów" - nie jestem pewien czy do końca świadomych (alkohol, może jakieś zioło lub dopalacz), na zgoła ledwo skleconym quadzie (jakiś taki bez obudowy i chyba resztką tłumika) kręcili tzw. bączki na skrzyżowaniu Partyzantów Kaszubskich i Czarnej Góry wydając przy tym nieziemskie okrzyki, oddając mocz na drogę i generalnie to była dla nich jedna wielka zabawa. Czy ja oraz idący z naprzeciwka młody człowiek i jadący samochód był dla nich jakąś przeszkodą? No zgadnij? Odpowiem za Ciebie: NIE NIE BYŁ! Byli "panami życia i śmierci" w tym momencie i na kawałku tej drogi. Mieli generalnie wszystko w miejscu gdzie zjedzone jedzenie wychodzi z człowieka jako produkt uboczny.
Powiem Ci tak. Nie jestem bojaźliwym człowiekiem, ale nie wiem jak miałbym zareagować na ledwie trzymającego się drogi quada i ledwie panującego nad nim człowiekiem, który gna w moim kierunku. Miałem obawy tam przejść. na szczęście się udało.

Skutery, quady owszem, są dla ludzi. Tylko kupujący niech mają świadomość, że ponoszą wszelkie konsekwencje za swoje niepełnoletnie pociechy i ich wyczyny.

Pozdrawiam i zapraszam na stronę Społecznego Forum Gminy Szemud
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
basenu na ktory nawet szansa byla ale patalachy w szemudzie dali ciala jak zawsze i basenu nie bedzie tylko sala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale zaczęli przetarg na boisko piłkarskie z bieżniami i wieloma innymi rzeczami. Więc jak spadnie porządny deszcz to i BASEN Bojański będzie - jak w WARSZAWCE.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
A w Koleczkowie mają fajną aptekę!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
a w Bojanie są 2 i się nie chwalimy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dwie?!
A gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
1 koło banku, 2 w nowym ośrodku zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w nowym ośrodku zrowia juz dawno niema apteki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urzędu Pocztowego i komisariatu Policji. Jakiegoś miejsca rekreacyjnego dla młodzieży.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuje instruktorów fitnessu do współpracy w bojanie proszę o kontakt wiara@wp.pl :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
druga Apteka jest obok Ars Medici! na terenie sklepu metalowego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Bojanie mamy lepszą !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brakuje

Drogerii
Siłowni, Klubu Fitness
Poczty
dobrej kwiaciarni
piekarni z świeżymi, naturalnymi wyrobami i dużym wyborem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Tom" nie wiesz co byś zrobił?
Ja wiem czego nie zrobiłeś. Nie zadzwoniłeś na Policję !!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest już dobra piekarnia, jest także spory wybór.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buzana
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
ścieżki biegowej i rowerowej/rolkowej od Bojana do Wejherowa (w całości)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
porządnego klimatycznego zajazdu , gdzie można dobrze i świeżo zjeść
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
LOLO masz racje
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze do LOLO masz racje brakuje BUZANA.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnych ludzi na forum
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co to wg ciebie znaczy "normalni ludzie"
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Brak komentarza.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
sex shopu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dobrego burdelu, każda normalna miejscowość ma takowy, może by Buzan powrócił do Bojana i wreszcie by się coś działo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dlaczego skradłeś mój nick?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
BURDELU :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Iglak Koleczkowo (11 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry