Widok

Czego to pracodawca nie wymyśli.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/sprzedawca-ogl9613423.html
Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w pracy w sklepach spożywczych samoobsługowych...
Obowiązki:sprzedaż towarów, układanie towarów na półkach, kontrola ich jakości i terminiów przydatności do spożycia oraz poprawności etykiet cenowych, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
Rzeczywiście, taki zakres obowiązków wymaga WIELOLETNIEGO doświadczenia.

Z anonsu na innej stronie:
http://www.praca-tymczasowa.pl/szczegoly-oferty,11950.html

Stanowisko:MALARZ WNĘTRZ
Firma:ADVANCE CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk
Wymagane jest:
Doświadczenie w branży malowania wnętrz poparte referencjami i (o ile to możliwe) zdjęciami.

Malarz pokojowy z PORTFOLIO.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie krytykuj wiecznie, tylko weź się do pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/operator-urzadzen-transportujacych-ogl9676795.html

Obowiązki:
- obsługa urządzeń pakujących
- obsługa urządzenia paletyzującego gotowy produkt
- obsługa wózków widłowych i sztaplarek przy procesie pakowania nawozów i załądunku samochodów - mile widziane

opis dodatkowy:

Nr Ref OPUT/2021/GD

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@manbroker.pl podając w temacie wiadomości Nr Ref. OPUT/2021/GD.

I co ja mam napisać w liście motywacyjnym? Że pakowanie nawozów jest moją życiową pasją? I czy na zdjęciu powinienem być w białej koszuli i krawacie?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio widziałam ogłoszenie, że na sprzątaczkę chcieli list motywacyjny a cv oczywiście ze zdjęciem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to już przesada i pod dyskryminację kandydatek do ww. pracy podchodzi. Serio. Nastąpiły jakoś pod koniec 2013 roku roku zmiany w Kodeksie Pracy w sprawie zasad doboru na poszczególne stanowiska (zwłaszcza specjalistów w różnych branżach typu pracownik fizyczny lub umysłowy), ale pracodawcy i tak nadal mają to głęboko w...wiadomo czym. Ale jeżeli ~Moniko chcą od sprzątaczki fotki, to może dot. to stanowiska pracownik sprzątający pomieszczenia biurowe; hotel 4 / 5***** (praca najlepiej na 2 zmiany) co by nie psuł swą mizerną aparycją tudzież "nieodpowiednią" figurą idealnych wnętrz wspaniałego budynku z gładkiego szkła, betonu i aluminium o dźwiękoszczelnych szybach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ash trochę się z Twoją wypowiedzią nie zgadzam. LM na stan. operatora urządzeń czy np. technika utrzymania maszyn w Porcie Północnym (PP) w Gdańsku. Jeśli chcesz na to stanowisko aplikować w LM powinieneś po prostu napisać dlaczego zależy Ci na ww. pracy, pochwal się zdobytym doświadczeniem zawodowym (najlepiej na podobnym stanowisku), choćby nawet paroletnim lub jeśli go nie masz koniecznie wyraź chęć do szybkiej nauki nowych umiejętności (czyt. obsługi danych urządzeń). Ponadto wskaż przykłady na to, że jesteś osobą kompetentną i posiadającą odpowiednie do proponowanego stanowiska kwalifikacje (papiery na obsługę wózka widłowego itp. uprawnienia). A zdjęcie chce Klient :Agencji, ponieważ "jak Cię widzą, tak Cię piszą" niestety. Obecnie fotka to standard wśród m.in. magazynierów dużych, międzynarodowych koncernów. Wg. mnie nie można w tym przyp. czytać dosłownie znaczenia LM na podane wyżej stanowisko. To w końcu nie posada managera produkcji czy dyrektora działu !!! Ja jednak nie radziłbym aplikować na to stanowisko z zupełnie innego powodu. Rekrutację prowadzi jedna z kolejnych Agencji Pracy, która jako Twój z reguły przymusowy pośrednik 'zjada' min. 1/4 Twojej przyszłej wypłaty oferując zazwyczaj w zamian wątpliwie 'atrakcyjną' stawkę godzinową. Nim wyślesz im CV (o ile jesteś serio zainteresowany) lepiej do nich zadzwoń, dopytaj o szczegóły oferty i postaraj się z nich wydusić (raczej niechętnie o tym mówią, obowiązuje ich niby tajemnica handlowa o której zainteresowani pracą tam i tak wiedzą) o jakiego ich Klienta chodzi. Wpisz otrzymaną nazwę pracodawcy + miejscowość, dokładnie prześwietl opinie o pracodawcy na min. gowork.pl i jeśli wszystko jest OK, to zadzwoń pod numer kontaktowy z pytaniem czy nie przyjmują do pracy bezpośrednio. Jeżeli nie, to staraj się szukać dalej, ewentualnie gdy masz nóż na gardle to wyślij swoje CV do Agencji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracownik Działu Myjnia

opis dodatkowy:

List motywacyjny oraz CV z zdjęciem prosimy przesyłać na adres

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-dzialu-myjnia-ogl9721399.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No o co Ci chodzi ?? Pracownik myjni (i pewnie jego pomocnik też) muszą "ładnie" wyglądać, żeby klientów BIG Ford Auto-Handel swoją aparycją (facjatą i posturą) nie odstraszał i nie zaniżał "niebotycznych" wyników sprzedaży aut używanych ;-)) Wszystko jest ze sobą powiązane niestety, a fot. i LM na stan. pracownika myjni (lub jego pomagiera) nie jest w tej firmie absurdem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry