Widok

Cztery miesiące bez realizacji zamówienia

Pojawił się problem z moimi drzwiami antywłamaniowymi GERDA. Panele miały wadę i przedstawiciel Gerdy polecił mi tą firmę. Pan z firmy BIS Serwis przyjechał, wszystko pomierzył i powiedział że zamówi panele. Było to w październiku 2015 roku i na moje pytanie o czas realizacji odpowiedź była: "dostawy są w czwartki, w ciągu miesiąca będzie". Minął listopad, minął grudzień i nic. Zadzwoniłem więc i miałem odpowiedź: "czekamy, panele nie przyszły z Gerdy". Po jakimś czasie napisałem do handlowca co się dzieje, że Gerda nie potrafi zrealizować zamówienia na panele od drzwi które produkuje handlowiec na Pomorskie odpowiedział że będzie trzymał rękę na pulsie. W między czasie zadzwonił właściciel BIS-Serwis i powiedział że został okradziony i nie miał kasy na uregulowanie zamówień z Gerdy. Przeprosił i obiecał że do końca stycznia NAPEWNO zrealizuje naprawę i da rabat za zwłokę. Niestety minął styczeń, mamy luty czyli zaczyna się 5 miesiąc od zamówienia a Pan z BIS Serwis znowu zwodzi mnie informacjami że w Gerdzie paneli nie mieli. Moja cierpliwość się skończyła. Wielki minus. W między czasie obejrzałem fanpage firmy na FB i widzę że nie jestem sam. Tam sie zbiera grupa osób którym Pan pobrał zaliczki i nie wywiązał się z umowy. NIE POLECAM

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga pani, bardzo ciekawie pisze pani swoje wynurzenia, gdyby to jeszcze było bez błędów ortograficznych miało by jakikolwiek autorytet.

Żal mi pani, ale cóż takie życie, ofiary muszą być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jaka droga Pani ? Jakie błędy ortograficzne ? Czytałeś w ogóle moją opinię ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry