Widok

Czuję się oszukana

Na co dzień pracuję od poniedziałku do piątku, dlatego kilka miesięcy temu zapisałam się na jeden z kursów weekendowych oferowanych przez tę szkołę. Semestr miał się rozpocząć 22.10, ale otrzymałam informację o przesunięciu pierwszych zajęć o 2 tygodnie. Idąc dziś na kurs dowiedziałam się, że moja grupa się nie utworzyła ze względu na brak chętnych. Ponadto dowiedziałam się, że poinformowano mnie o odwołaniu kursu, co absolutnie nie miało miejsca. Dziwnym trafem innego kursanta też potraktowano w taki sam sposób. Jest mi przykro, ponieważ straciłam szansę na zapisanie się na inny kurs przed rozpoczęciem semestru lub na początku jego trwania. Pieniądze co prawda zostały natychmiast zwrócone, natomiast czasu oczekiwania na dany kurs lub możliwości rozpoczęcia innego nikt mi już nie odda.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Pani Oliwio, dokładnie jestem w takiej samej sytuacji. Miałam rozpocząć naukę 22.10 ale w Gdańsku. Powiedziano mi dokładnie to samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szanowna Pani Oliwio,

Bardzo nam przykro, że zajęcia na Pani poziomie zaawansowania nie wystartowały. Niestety, ale aby uruchomić grupę potrzebnych jest minimum pięciu innych kursantów. Start zajęć przesunięty został w uwagi na fakt, że ww ilość osób do dnia rozpoczęcia zajęć nie zapisała się. Pomimo tego nasza Szkoła dała sobie kolejne 2 tygodnie na znalezienie chętnych. Niestety, ale nie zawsze mamy wpływ na to kiedy osoby, które deklarują swoje zainteresowanie w ostatnim momencie rezygnują.
W okresie zapisowym, kiedy w naszym biurze pojawia się ogromna ilość kursantów dziennie - może dojść do pomyłki lub braku odpowiedniego przepływu informacji. Prosimy zatem o wyrozumiałość... Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy popełniają błędy :)

Proszę nam uwierzyć, że osoby pracujące w Sekretariacie do samego końca walczą o to aby dana grupa się zawiązała :-)

Jednocześnie informujemy, że wszelkie inne uwagi i zastrzeżenia bierzemy sobie do serca i będziemy starać się doskonalić w przyszłości. Staramy się aby nasze biuro było przyjazne, pomocne i kompetentne, mimo wielkich chęci - nie zawsze jest idealnie.

Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro SJO Profi- Lingua w Gdyni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry