Widok

Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny?

Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej stalowej futryny (stare budownictwo)?
Nie chcę oddawać drzwi do renowacji (bo kosztuje to masakrycznie dużo).
Nie chcę też demontować starych futryn (bo zrobi się syf niesamowity).
Czy jest w Gdańsku jakiś sklep z drzwiami, w którym mogę zamówić same skrzydło drzwiowe i zapłacić za montaż i dopasowanie do mojej starej futryny?
Help!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jednak komuś udało się kupić nowe drzwi i dopasować je do starej futryny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tak robiłam - leroy merlin
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
i nie było problemu?
nie musiałaś przycinać itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w leroy lub castorama przyciac trzeba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zawiasy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam drzwi firmy veyna.pl producent najlepszych drzwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Montowaliśmy niedawno drzwi kupione w obi do futryn metalowych nie było problemu, tylko trzeba było podciąć o dołu drzwi nowe były wyższe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
i zawiasy pasowały?
jeeejku mam nadzieję, że i u mnie się uda dopasować.
Powiedzcie mi jeszcze czy potrzebuje zmierzyć same drzwi (moje stare) czy "otwór" na drzwi w futrynie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wierze.............
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wszystko zależy od tego jakie są futryny i jaki fachowiec ci doradza no i jakie chcesz te nowe drzwi.
Jeżeli antywłamaniowe to na 100% musisz zmieniać futryny ale jeżeli jakieś inne to polecam firmę perfekt z Gdyni zadzwonisz i pan przyjedzie do ciebie do domu i za darmoszkę doradzi jakie drzwi jak będziesz chciała to kupisz te które radzi a jak nie to podziękujesz. adres strony http://www.perfektoknaidrzwi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie antywłamaniowe.
chcę wymienić drzwi wewnętrzne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ewwa - dowiadywałaś się u nas na rynku? Wczoraj zauważyłam, że na piętrze jest jakaś renowacja drzwi i futryn czy coś takiego :P (nad rybami)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwię, że moderator nie wyciął tego linku i całego posta, który jest spamem. link kieruje do strony zawierającej materiały dotyczące tematu niezwiązanego z tematem forum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

zajamujemy sie sprzedaza drzwi i montazem rowniez na istniejace oscieznice
pomiar i doradztwo bezplatne
506 119 702
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na pewno się da, a może drzwi na wymiar? Warto się rozejrzeć. Wspaniałe są drzwi z drewna naturalnego robi Eco-door, są bardzo estetyczne i solidne. Ciepło nie ucieka, dźwięki nie przechodzą. Może skontaktuj się z nimi i zapytaj: http://eco-door.pl/kontakt.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamów sobie bezpłatną wizytę fachowca , który zmierzy wszystko i doradzi. Będą pasować tak jak u mnie. Doradzi też firmę z której najlepiej zamówić.
Mi polecił z z Drew-Holtzu bo mają 2cm felc i najlepiej pasują.
Podam namiary na firmę , sprawdź może i Tobie pomoże :D
tel.883367476 lub 334841935
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trójmieście jest kilka firm, które montują drzwi na stare futryny. Osobiście polecam Drawex, można ich znaleźć w Tesco na Chełmie. Na miejscu doradzą co i jak i pomogą dobrać drzwi. Na potwierdzenie, że mają tego typu wymianę na stare futryny http://www.drzwidrawex.pl/montaz-nowych-drzwi-na-stare-futryny.php

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ofiary internetu , siedzą i pitolą w klawiaturę z każdą pierdołą do ludzi którzy o tym pojęcia nie mają .
Rusz mózgiem , zadzwoń do firmy która się tym zajmuje , poproś sąsiada , rusz d*pę z przed komputera !
Porad lekarskich też oczekujesz przez internet , bez badań ??!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 26
Nie widzisz przepaści między samodzielnym stawianiem sobie "diagnozy lekarskiej" a wykonaniem nieskomplikowanego montażu? Przez takich mądrusiów jak ty świat schodzi na psy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wystarczy wymierzyć otwory zawiasów i dopasować odpowiednie drzwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykrakałeś te porady lekarskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej jest to możliwe. Ja w swoim domu wymieniałam drzwi wewnętrzne. Wybrałam drzwi od firmy Voster, wszystko pomierzyłam i zabieg ten przeszedł bezboleśnie ;) Swoją drogą bardzo polecam drzwi od tego producenta, ponieważ drzwi naprawdę sprawują się bardzo dobrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko da sie zrobic pod warunkiem,ze postawi się na dobry i profesjonalny montaż. ja miałam podobny problem rok temu, kupiliśmy stare mieszkanie i chcieliśmy ciut podrementować je. poszukaliśmy ekipy i ona już nam doradziła co i jak, więc niczym nie muiseliśmy się stresować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też tak kombinowaliśmy, jednak efekt końcowy nie był zadowalający, ponieważ drzwi super nowe a futryna jak z czasów historycznych:) więc wróciliśmy do salonu Mikea Tychy i dokupiliśmy całość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa! W Gdańsku... Brawo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne , że się da! U producenta Veyna możesz wybrać sobie dowolny panel drzwiowy a wybór jest duży. Dopasują je do potrzeb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (43 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

łazienki remont (37 odpowiedzi)

czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto kłaść kafelki na dużej...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

do góry