nowy wąteknowy wątek
Czy ktos pracował a firmie KOM-BIS
[Praca]

Proszę o opinie o firmie kom -bis jeśli ktoś oczywiście pracował .Dziękuję

Re: Czy ktos pracował a firmie KOM-BIS

kiepsko

Lepiej unikać tej Firmy, jeśli to ta co kiedyś była kom-EKO

..Człowiek który kieruje tą firmą a zwie się niejako Tomasz, to typowy TYRAN!!! Każe ludziom zapieprzać od nocy do nocy.Czy przyjdziesz na 2 czy na 12 to i tak masz robić dopóki, dopóty nie zamką biura, bo w sumie nikogo nie interesuje czy pracujesz od 2 czy od 12, a robota musi być wykonywana choćby guano z nieba leciało.Proponuję temu kierowniczkowi żeby sam chwycił za połamaną łopatę, ubrał dziurawe rękawice i sobie popracował w owych warunkach jak to każe innym bez żadnych skrupułów ...

Hallo

Mam tam rozmowę o pracę w pon, jako Pani do biura.
Ktoś pracował w biurze? Czy tam też jest tak źle jak mówicie?

Re: Hallo

Jakie tam biura są zwykły magazyn bunkier i Ty to nazywasz biuro jaka firma takie biura ,,,,firma krzak przez duże K nie polecam wręcz przeciwnie odradzam

Dzięki za odp, nie wiem czy biura czy nie ale aplikacje wysłałam na ogłoszenie pracownik biurowy. Ale jest tyle negatywnych opini że nie idę tam na rozmowę. Są same negatywy.

Pracowałam i odradzam. Myślę, że argumentów tu na forum masz wystarczająco.

[Praca]

Jak naj naj dalej od tej firmy

Tak to prawda zastraszaja ludzi ......., tylko posty ,które tu widziałem na temat tej firmy zresztą prawdziwe sa kasowane ? tylko pytam dlaczego , myslę , że prawda zawsze boli tak więc proszę nie kasowac tych postów ,niech się dowiedzą zainteresowani ta firmą co to za firma ......

to jest tosamo bagno cq clean=bud

Skurwiele na dorobku pracowitych ludzi, wyzyskiwacze i grabieżcy.
Gnoją ludzi gorzej niż szmatę do podłogi, a taki syf mają na bazie że potknąć się można o byle papierek czy butelki po napojach które to po całym placu fruwają z wiatrem.Świńska firma.

Grabieżcy!!! Okradają pracowników bez uzasadnienia!!!

Będąc wczoraj w tej firmie przekonałem sie co to za firma ,,krzak,, słów brakuje by to opisać to nie firma bo nie zasługuje na miano firmy to jakies wysypisko śmieci zastanawiam się dlaczego coś takiego jeszcze funkcjonuje ,dlaczego tego nikt nie zamknie

To jest ciekawe że ludzie są tak naiwni przecież to ta sama Firma co była KOM -EKO ludzi tak samo traktują czyki jak śmieci ale nie ma co się dziwić Tą Firmę musi skontrolować Urząd Pracy Urząd Skarbowy a najlepiej PROKURATURA tylko kto złoży doniesienie może Urząd Miejski coś zrobi bo tak dalej nie może być aby tak traktować ludzi żyjemy w państwie Prawa a nie w Burdelu i nie może to tak tym ludziom uchodzić na sucho

I tu sie kolego Bartek mylisz! Odwrotnie, bedzie git, czyli "żyjemy w burdelu, a nie w panstwie prawa". Gdyby było tak jak Ty mówisz, to już dawno pewne instytucje zajęłyby się takimi "przedsiębiorstwami"

Kto złoży doniesienie, jak kto , ktoś kto pracuje w tej firmie ,a kto ma to zrobić ,chyba nie ufoludki ,ale ludzie tutaj sie rozpisuja a jak co do czego to tak panie kierowniku,ma sie rozumiec panie kierowniku , na tą firmę trzeba naslać PIP nie pisać tylko działać

Szkoda czasu na tą Firmę ,są od tego instytucje które powinny się tym zająć

szkoda słów ,nie dają podstawowych środków do pracy ,pracownicy sami z domu przynosza worki itp ,dają umowy o dzieło ,i taki tekst ....jak się nie podoba tam sa drzwi.....ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE ....

Klamią w żywe oczy ,tak umowa będzie dożucimy stówkę zwrócimy za zapytanie o niekaralnosć nic z tych rzeczy ani umowy bo umowa o dzieło to nie umowa nie zwracaja za niekaralnosć ,praca za dodatkowy rejon ani złotówki ,środkow brak nie ma nic a pan o imieniu Tomasz nie reaguje na brak środków ma to głęboko w d...... uważa się za wielkiego kierownika ,a nie ma zielonego pojęcia o sprzątaniu biurowym firma jeśli tak można nazwać Krzak przez duże K ....

proponuję zwolnić się z tej firmy i poszukać coś innego,czytam te wpisy i nie mogę uwieżyć kto im dał prawo aby tak postępowac z ludżmi chyba że oni to nie ludzie a BYDŁO nie obrażajac bydla nie chcę używać wulgaryzmów ale same cisna się na usta Szczeże wszystkim wspólczuje takich pseldo szefów żal mi ludzi bo to chyba nie POLSKA a KOREA Pozdrawiam Arek

Tak sie zastanawiam nad tym waszym eks kierownikiem Tomaszem przez duże T...,a może to kaszub bo gdy kaszub dostanie sie na jakieś kierownicze stanowisko to odbija mu palma ,znam osobiscie takich ,takiego to trzeba pognać do pługa na pole orać

Zgadzam sie z ta opinia...Ta firma powinna byc zdjeta i nie istniec ...P.Tomek to tyran...Chamstwo i wyzysk...Szantazysta chyba zona mu nie daje albo cos ma pod kopuła niezle....

Może ma problemy rodzinne tzn może żona go zdradza bądz on żonę

to najlepiej wyzywac sie na pracownikach....niech sie ogarnie ten człowiek bo tak polski nie zbuduje...

Pracowałam cztery dni i nikomu nie polecam ,a zwłaszcza styczności z gruboskórnym gburowatym Tomaszem arogancki brak inteligencji uważa się za nie wiadomo kogo ,za bardzo się przejął rolą która go przerasta ,no cóż ....nie ma pojęcia o sprzątaniu biurowym i kierowaniu takim personelem ,myśli ,że ma robotników na ulicy a to nie to samo w porównaniu do poprzednich kierowników ale z innej firmy to daleko mu do nich, dalej niż bliżej chociaż to pierwszy obiekt biurowy ,który sprzątają to brak pojęcia ,to nie sprzątanie ulic

Oni dopiero się uczą aie jak oszukać pracownika bo to im wychodzi najlepiej.Proponuję nie zatrudniać się w tej podłej firmie szkoda zdrowia na idiotów i dorobkiewiczów.

To nie jest uczciwa firma, śmieci które zbieramy z miasta każą wrzucać do pojemników PRSP,żeby im więcej kasy zostało....to chorzy ludzie.......

TO JAKI PROBLEM ZGASZA SIĘ TO DO PRSP

on żone

Na takiego buraka ,.....jakaś poleciała gdzie miała oczy słoma z butów wystaje

To jest wielka tragedia,pracowałam tam wczoraj jeden raz na probe potem zrezygnowałam.Dla mnie obrzydliwy jest pan ,,prezes''chamski i beszczelny.Przyjechałam do firmy przy ul.Suchej by dowiedziec sie cos o pracy,z moich pytan dotyczacych pracy odpowiedzial na jedno umowa zlecenie jest na 3msc a pozniej i oprace,a wczesniej mowili ze po msc.Najlepsze jest to ze beszczelnie ,,Prezes"powiedział mi ze prosze w szpilach do pracy nie przychodzic.DEBIL.Zeby było malo skrocili nam przerwe o 25min,miałysmy przerwe 5min.Jak przyszło mi wyjsc do domu, powiedziałam ze chyba nie przyjde jutro.A ten siwy debil mowi PROSZE POWIEDZIEC CZY PANI BEDZIE JUTRO!bo musimy kogos znalesc. To mowie ze nie a on TO PA. A co to ja kolezanka jego?Nic zero poszanowania dla drugiego człowieka
Najlepsze jest to ze przez te scierwa i nie boje sie tego powiedziec bo wiem ze czytac beda wyrejestrowali mnie z urzedu i nie mam ubezpieczenia!!Została napisana na nich skarga w pup Gdańsk a jutro pojde do Urzedu Miejskiego i poradza co dalej zrobic.Zadarli z nie własciwa osoba ja soba pomiatac i obrazac nie dam. Zeby tego było mało z 20 os ktore chciały podjac ta prace przyszło 9 to chyba o czyms swiadczy. Uwazajcie za rok zmienia nazwe by wygrac kolejny przetarg

Dodam jeszcze :)
http://www.motofakty.pl/artykul/gdansk-nieprawidlowy-przetarg-na-odniezanie-ulic.html

Witam
Dzwoniła do mnie pani wcz z tej firmy zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjna.Czytając te posty stwierdziłam,ze szkoda mojego czasu i nie idę.Mam tylko jedno pytanie,tak z ciekawości :) jaka place zaproponowali??? Dziękuję za odp pozdrawiam

ooo matko boska! Dziewczyno, pisać się naucz, bo się tego nie da czytać.

Hej. Ja bylam dzisiaj na rozmowie w tej firmie, fakt proponują umowę zlecenie na 3 mies a pozniejo prace- tak bynajmniej mówił taki pan z którym miałam rozmowę. Sam fakt o umowę zlecenie zrazil mnie do nich ale to co cxytam na forum tylko uswiadomolo mnie ze nie ma co sobie nimi głowy zawracać.
A propo jeśli chodzi o płace to sami sie mnie pytali ile bym chciała :) ale w gruncie rzeczy kto ich tam wie skoro obiecują złote góry a nie dotrzymują slowa, tak bynajmnoej wyczytalam z waszych postow :)

nie polecam tej firmy zero szcunku dla pracowników a zwłaszcza tych sprzatajacych ze wszystkimi co pisza sie zgadzam

I ta umowa na zlecenie taką krzywdę ci zrobiła? Księżniczka myśli sobie, że każda firma powinna Księżniczkę zatrudnić na stałe bo Księżniczka na 100% się sprawdzi i będzie świetnym pracownikiem?
W d*pie byłaś i g*wno widziałaś, bynajmniej tyle wyczytałaś z naszych postów.

nie polecam najlepiej pracuj bez umowy, nie rob sobie przerwy nie dziwi mnie to ze na kazde nowe ich ogłoszenie nie moga znalesc chetnych,

To prawda.Dlatego każdy popracuje 2-3 dni i ma dość, a na jego miejsce przychodzi następny i tak firma działa od dnia do dnia.

jak na kierownika do wal śmiało, idziesz do roboty i gnoisz ludzi, żyć nie umierać, Tomek jest tylko narzędziem w rękach bezdusznych prezesin, no ale na merca trzeba zarobić, dla wszystkich się nie da, ale tatuś z syneczkiem zza szybki cls-a mają inną perspektywę :)

ZŁODZIEJSKA FIRMA!!! Odbierając pieniądze dowiadujesz się w tym dniu że masz policzoną mniejszą stawkę niż się umawiałeś! Tak robią kombinatorzy, a przede wszystkim złodzieje, bo jak nazwać takiego kto przywłaszcza twoje ciężko zarobione pieniądze - ZŁODZIEJ!!

masz racje firma totalna poraszka znowu maja wystawione ogłoszenie ale pewnie nikt sie nie zgłosi jak poczyta jakie warunki umowy i stawki.Z daleka od tej firmy kto sie szanuje i nie chce byc ponirzany

Stawki to oni zmieniają tak jak pracowników w trakcie umowy, ale Ty dowiadujesz się o tym dopiero przy wypłacie, a ten BURAK Tomek jest taki pusty że mógłby startować w konkursie na największy zjebany łeb w trójmieście.

w 100 % a nawet w 200% zgadzam się z tą opinią. Szkoda naszego czasu na taką firmę jaką jest Kom-Bis o ile można tu mówić o firmie!

Dziwię się tylko że Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku jeszcze się nie potknął na tej złodziejskiej firmie.

Do kogo to napisales?

Do kogo to było???

na stałe to może nie ale jest cos takiego jak umowa o prace na okres probny a nie umowa zlecenie zwykly smiec

Odradzam pracę na stanowisku pracownika biurowego. Rotacja rotacja

Nie polecam pracy w tej firmie
ludzie którzy nie szanują pracy drugiego człowieka
główne hasło które powtrzają to "żyj życiem firmy"

..." i swego Prezesa". Amen.

Tomasz to pierdzielony gnoj który dorabia sie na ludziach.
Los bywa przewrotny...do zobaczenia niebawem

Pracownik - kiedy ktoś takiemu Tomkowi odkręci wentyle w oponach w jego aucie i/lub zatka rurę wydechową (ot takie drobne złośliwości) ??!