Widok

Czy ktos wie kiedy beda ukladane plyty na drodze do wiczlina?

jak w temacie... kiedy rusza warszawska i bojana?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze w tym roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba dzisiaj zaczęli , równają i potem będą "kładnąć" płyty.
Ale będą drogi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj byłem w Urzędzie Gminy Szemud. Poinformowali mnie, że wszystkie inwestycje związane z płytami jomb na terenie gminy, na które rozpisano przetarg, muszą być zrealizowane do końca lipca. A na pierwszy rzut biorą właśnie Bojano.

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
majora już kładą od strony gdyni od kilku dn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale oczywiscie brak jakiegokolwiek oznaczenia od strony gdyni ze droga zamknieta.. dopiero na granicy bojana wstazeczka i zakaz ruchu.. zenada panowie robole...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pięknie to ująłeś - "robole". Pan pewnie ynteligent? To powinien Pan wiedzieć, ze oznakowanie na terenie Gdyni powinien ustawić ZDiZ z Gdyni, a Gdynia ma w żopie remont drogi w Bojanie. Koniec i kropka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaki stan drogi?

idą szybko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są mniej więcej koło kapliczki na ul. Majora Bojana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skonczyli? to zart chyba jakis
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w którym miejscu teraz trwają prace ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabrakło płyt od kapliczki do żeliwnej? A co od skrzyżowania do szkoły? Głównie tędy jeżdżą bojanianie do Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od poczadku nie bylo mowy o kladzeniu plyt od skrzyzowania do szkoly. Tylko od granicy gdyni do ul.hebla. Takie bylo zalozenie inicjatywy spolecznej,gdzie to mieszkancy uzbierali kasiore na robocizne. Nie wyobrazam sobie sponsorowac innych odcinkow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja wam pisałem najpierw zakres prac, przetarg, kwota. Póżniej kasa a u nas jest zawsze odwrotnie. Ja nie dałem i teraz się cieszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe jak chcesz żeby policzyć ile kasy masz dać? Każdy daje tyle ile może. To jest dobrowolne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha zawsze bierze się pod uwagę elementy pasożytnicze, żerujące na zdrowym organiźmie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakbyś się interesował to byś wiedział, że tak właśnie było, najpierw był zakres wstępny prac, potem deklaracje uczestnictwa, potem specyfikacja robót, przetarg, ostateczna kwota i w tym miejscu musi nastąpić zbiórka pieniędzy przed podpisaniem umowy z wykonawcą. Tak się robi wszędzie i tak było właśnie u Nas, nic nie było odwrotnie, ale jak ktoś zaczyna się interesować tym co się dzieje w połowie to potem wypisuje takie dyrdymały, że u Nas jak zwykle "odwrotnie", to z tobą jest coś odwrotnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak nawiasem mówiąc w kilku miejscach płyty lekko wystają i chodzą. mam nadzieję że jeszcze nie odebrane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i powiesz mi zenek ze jak brakuje w płyt na majora bojana na odcinku około 100 metrach to są ustalenia w specyfikacji. Jeżeli tak to podaj mi linka żeby to przeczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brak plyt to oczywiscie bylby powod do pretensji, nie znam stanu tych prac na dzisiaj, ale zakladam ze to nie jest skonczona robota, bo nie tylko brak plyt ale obrzeża, a w zasadzie w paru miejscach rowy których tak zostawić nie można, ale macie swoich przedstawicieli którzy zbierali kase, ktoś z nich będzie na pewno uczestniczył w odbiorze i trzeba dopilnować tych spraw od strony mieszkańców i tyle, jak w każdej robocie, zwłaszcza budowlance
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmawialem z gmina, prace są jeszcze nie skończone, będą poprawiane plyty i dokladany brakujący odcinek, ale i tak pamietajcie ze odbiór robot po części spoczywa na was, jestescie wspolinwestorem i dopilnujcie poprawienia usterek zamiast potem biadolic, zwracam uwagę na obrzeża
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

do góry