Widok

Czy mieszkania Sierra Park mają MDM?

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
Cześć wszystkim, mam pytanie: czy kojarzycie mieszkania Sierra Park w Wejherowie? A jeżeli tak, to czy wiecie, czy są one objęte programem MDM? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sprawdzalas na stronie? jak tam nie ma info to pewnie nie sa objete mdm bo firmy raczej sie tym chwala... mi sie sierra wyswietlala jak wpisywalem nieruchomosci nad morzem czy cos takiego wiec wpisz sobie albo wejdz na sierrapark.pl i sprawdz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, weszłam na stronę i zadzwoniłam :) Jest MDM :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś pewna, że Sierra Park ma MDM? Mi się wydaje, że teraz ten program zaczął szwankować i dużo firm się wycofało... Mnie interesują tylko nieruchomości nad morzem z MDM, więc powiedz, czy na 100% Sierra ma MDM?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sierra ma MDM. wpisz sobie mieszkania wejherowo MDM czy tanie mieszkania wejherowo i wyswietli ci sie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co wam chodzi z tym MDM? jak chcesz znalezc tanie mieszkania w wejherowie to wchodzisz na www. sierrapark. pl dzwonisz i pytasz a nie piszesz na forum... ludzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są napewno szamba zamiast kanalizacji. Jak sie wprowadzi z 300rodzin , przy opruznianiu co 2 tyg. To bedzie z jakies 20 pompowań dziennie, smrod niesamowity. Gaz butlowy- koszt gazu miesieczny ok 600zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bzdura. jest kanaliza i gaz ziemny z sieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry