Widok

Czy można zaufać tego rodzaju agencji pracy?

Cześć, myślę nad wyjazdem do Niemiec. Chciałabym podjąć zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych. Wiele się słyszy w telewizji , że opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego mam spore obawy. Są w naszym kraju agencje, które pomagają w znalezieniu zatrudnienia jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , lecz czy korzystając z pośrednictwa takiej firmy mam gwarancję, iż nie będę oszukana? Muszę na prawdę troszkę dorobić, ale nie chcę pracować 3 miesiące za darmo. Tak, więc jak ktoś ma namiary na sprawdzoną agencję to będę wdzięczna za adres strony. Proszę też o wypowiedź osób, które wyjechały z podaną przeze mnie agencją pracy w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcesz to napisz na maila-aisia1@wp.pl
powiem ci na jakie firmy uwazac
i na co zwrócic uwage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisze wieczorem:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

do góry