Widok

Czy są na tym forum Frankowicze?

Witam, czy są na tym forum Frankowicze? czy ogólnie ludzie borykający się z problemami bankowymi??

wszędzie szukam kogoś kto ma podobne problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedyny chyba problem to to, ze trzeba splacic kredyt ale skoro wzielo sie go na wlasna odpowiedzialnosc i po wielodniowych przemysleniach to chyba nie powinno byc zadnego problemu. chyba, ze ktos stracil prace. a jak nie stracil to w czym problem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mam kredyt we frankach, wzięty wiele lat temu. Fakt rata wzrosła nam drugie tyle co na początku, jednak wciąż jest mniejsza niż ten sam kredyt w złotówkach.
Spłacać trzeba, nas w banku nikt nie oszukiwał, że rata się nie zmieni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
kilku moich znajomych obecnie placi mniejsze raty we frankach niz pod koniec zeszlego roku. wtedy nie bylo szumu a teraz jest. czyli czesc frankowiczow robi wiele halasu o nic. maja lepiej niz pol roku temu, maja lepiej niz zlotowkowcy a dalej narzekają i pisza pozwy sadowe itd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzidzia, udzielasz się na tym forum, ale nic z tego nie zrozumiałaś, dlaczego Ci ludzie składają pozwy. Gdyby taka "furtka" się otworzyła dla np. kredytobiorców "złotówkowych", to również oni składali by pozwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbyś potrafił liczyć to nie patrzyłbyś na wysokość raty ale na wysokość zadłużenia.

rozbrajają mnie kredyciarze frankowicze którzy wmawiają sobie że kredyt w chf jest super i robią dobrą minę do złej gry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zamierzam tego kredytu spłacać wcześniej, więc na co mam patrzeć jak nie na wysokość raty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, są. I co z tego? Są póki co do przodu. Przynajmniej ci, z którymi mam do czynienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj frankowicze zagłosowali przeciwko bankom i za 2 tygodnie to powtórzą.
Przeciwko uprzywilejowanej pozycji banków powinni głosować nie tylko frankowicze bo nie tylko oni są poszkodowani.

skandalem jest napuszczanie na siebie kredyciarzy złotowych i frankowych to jest w interesie banków bo gdzie się dwóch bije tam trzeci (bank) korzysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

do góry