Widok

Czy są tu młode mamy mieszkające na Jasieniu?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jestem mamą 4 tygodniowego chłopca, mieszkam na Jasieniu i codziennie chodzę z synkiem na samotne spacery bo wszyscy najbliżsi znajomi są bezdzietni. Powiem szczerze, że troszkę nudno tak samej. Może są tu na forum tak samo młode mamy jak ja i chciałyby znaleźć towarzystwo? Zawsze to można sie powymieniać opiniami i spostrzeżeniami na temat macierzyństwa a i w kupie raźniej! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja również mieszkam na osiedlu Jasień i jestem mamą dwumiesiecznego synka i z chęcią wybrałabym sie z kimś na spacer bo również chodzę samotnie na spacerki... Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
c.d Aga jak jesteś zainteresowana spacerkami to daj znać oki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej jestem zainteresowana :) mój mail to skrzynka123455@yahoo.pl, napisz do mnie Ewo, albo podaj swojego maila to ja sie z Toba skontaktuję i się umówimy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie ja mam trzy latka ale tez sie z checia z kims czasami spotkam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny Zapraszamy w śr 25.01.17 g.10.30. na wspólne zabawy z dziećmi sali fitness w Heros ul.Kominkowa2 Wstęp free:) jak macie koleżankę mamę z dzieckiem tez zapraszam.Im więcej tym weselej:) jak będzie nas dużo zrobim własny klub mam :) Ewa mama Mai
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Jasień

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Linea (16 odpowiedzi)

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic:...

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

do góry