Widok

Czy w tych czasach są mężczyźni,którzy wierzą w miłość ?

Witam.Za oknami jesień,kolejny samotny wieczór...i nachodzą różne myśli...Człowiek nie jest stworzony do samotności,pragnie ciepła ,obecności drugiej osoby,dzielenia z kimś życia,powrotów po dniu pracy do bliskiej osoby,poczucia bezpieczeństwa,stabilizacji...Tylko z kim dzielić to życie,kiedy po toksycznej relacji tracisz wiarę w dobrych ludzi,tracisz nadzieję,że spotkasz wartościowego faceta,który potrafi kochać,brzydzi się zdradą i ceni szczerość i szacunek,a nie ciągle kręci ?Mam 38lat,powiadają,że atrakcyjna,nie wyglądam na swój wiek,cenie pewne wartości,lubię aktywny wypoczynek,ale i leniuchowanie ;-),trzeba zachować równowagę ;-),muzyka równiez gra w mojej duszy :-),czy muszę spędzać samotne wieczory?Może zaglądają tu jacyś normalni single?Dobry facet dziś na wagę złota...,a nadzieja umiera ostatnia...,mimo wszystko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdefiniuj miłość, bo piszesz bardziej o byciu z kimś jako lekarstwie na samotność. Toksyczne relacje zwykle są efektem tego lekarstwa, zażywanego bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą:p

Po toksycznej relacji zaś trzeba zacząć od poukładania sobie wszystkiego w głowie, inaczej wniesie się toksyny do kolejnej relacji. Jak bowiem dobry facet ma związać się z kimś, kto będzie nieufny, podejrzliwy, zazdrosny... nie będzie umiał kochać, ani nawet otworzyć się na drugiego człowieka. Taki facet, jeśli trochę bystry, zauważy to po 20 minutach pierwszej randki. Na drugą przyjdzie jego przeciwieństwo, to od czego teraz uciekasz.

Masz też zaskakujące podejście. W przypadku siebie, skupiasz się na wieku, atrakcyjności, wyglądzie i własnych oczekiwaniach. W przypadku faceta wymieniasz głównie cechy definiujące jego kręgosłup moralny i co ma Ci dawać jego obecność.
Gdybyś miała do 21 lat, to mogłoby podziałać. Facet z wymienionymi cechami, jeśli interesuje się kobietą w Twoim wieku (choć z takimi cechami może mieć każdą), to zainteresowany jest innymi aspektami Twojej osoby niż powierzchowność.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie ma takich facetów, to nawet nie chodzi o to żeby była ładna tylko inna, inne nogi cycki i twarz, nie po to chłopaki po lasach podczas wojny siedzieli żeby teraz nie mógł sobie poszaleć. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście, że musi być ładna, nie koniecznie dla wszystkich, ale dla mnie musi być piękna!
Inaczej to nie jest miłość.

A chłopaki co podczas wojny po lasach siedzieli i teraz inności szukają, to powinni się ogarnąć, czas seksu z tym co nie zdążyło uciec już minął! W ciepłym łóżku owłosienie przestaje być zaletą:p I u nas, w cywilizacji, nie robi się z kochanki gulaszu dla oddziału;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zacznijmy od d..py strony...

Która kobieta mając takiego faceta jak opisałaś, wypuściła by go ze swoich rąk/ud ?

Odp: Żadna

Takie ideały nie dożywają 40-ki w samotności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Edit: Takie ideały w ogóle nie istnieją :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak to, przecież jestem tutaj!;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale ona nie napisała, jakie ma oczekiwania odnośnie wieku, więc może mieć i 23;)

Nie napisała też, że musi być kawalerem, może wszakże być wdowcem.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@może wszakże być wdowcem.

Jak?
Pokaż mi jedną kobietę , która mając takiego faceta u boku pomyślałaby o tym aby odejść z tego padołu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mając takiego faceta prawdopodobieństwo nieszczęśliwego wypadku z pewnością wzrasta - wszakże konkurencja nie śpi:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak to jest, ptaszki niebieskie nie sieją a zbierają a my siejemy a nie zbieramy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odchodzą choć bardzo walczą o życie i to bynajmniej nie same , ale choroba najczęściej zabiera w młodszym wieku wartościowych ludzi niestety.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez sensu stwierdzenie. Facet to niewolnik?
Odejść sam nie może? Jest to tak glupie stwierdzenie powielane, ze facet majacy np kolo 30 jak jest sam to musi byc z nim cos nie tak. Ale pomyslec ze to cos z wybranka moglo byc nie tak i zdecydowal sie 'odpoczac' to juz nie warto?
Nie kazdy ma cisnienie na dzieci, jak ma pasje i zainteresowania to czesto nie wezmie pierwszej lepszej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś takiego jak toksyczne związki to nie istnieje, każdy normalny człowiek rozpoznaje cwaniaka i kombinatora w pięć albo w dwie minuty, skoro byłaś w czymś takim sama jesteś taka sama i lubisz te klimaty, moze się spotkamy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Pit,głupoty opowiadasz,to bardziej złożony temat...Nie zrozumie ten,kto sam nie przeżył czegoś podobnego...Poza tym,drodzy forumowicze,nie potrzebuję oceniania mnie,czy ironicznych komentarzy,niektórzy z Was,jak zauważyłam, stali bywalcy forum,chyba nie mają nic do roboty,jak licytować się między sobą na opinie o innych...A tu nie o to chodzi.Miłego dnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja cię nie oceniam to Antyspołeczny tylko, ale on to w ramach poszukiwań swojej drugiej połówki - szuka chyba takiej której nie przegada.
Po drugie utrzymujemy twój wątek na powierzchni to taki nasz wkład w poszukiwanie twojego księcia , więcej zrobić nie jesteśmy w stanie.

Poza tym złego wrażenia nie robisz więc nie ma się czego bać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bać się nie boję,tylko nie chcę czytać zbędnych komentarzy ;-),a mój księciuniu to chyba się jeszcze nie narodził...,albo żył w innych czasach,ehhh :-\ ;-)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie chcę czytać zbędnych komentarzy

Nie wiem, jak długo tu jesteś, ale widać dosyć krótko.
Dygresyjność jest immanentną cechą tego Forum ;)

>mój księciuniu to chyba się jeszcze nie narodził

Grunt to optymizm ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
> nie chcę czytać zbędnych komentarzy

nie chcę cię straszyć, ale jak spodziewałaś się że następnego dnia będzie kilka ofert rycerzy to niestety źle trafiłaś, raz na kwartał zwita tu tylko jakiś Lord Farquaad, osioł bądź shrek , ale za to przez nawet 13 lat od założenia wątku , także na twoim miejscu szukałbym alternatywy wyszedł za mąż, znowu się rozwiódł i wtedy tu zajrzał ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>nie chcę czytać zbędnych komentarzy ;-)

Przypomina mi to taki dowcip:

- Masz jakieś wady?
- Szczerość.
- Myślę, że to zaleta
- Gówno mnie obchodzi, co myślisz.

Po Twoim komentarzu wnioskuję, że w związku chciałabyś pełnej uwagi partnera, sama zaś nie będąc zainteresowana drugą stroną.

I to Ty robisz tu za księcia;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Antyspoleczny,masz prawo do swoich wrazen,choc niejednokrotnie zapewne sa one mylne...Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieto ! on ciebie bada
sprawdza twoj intelekt i dowcip..itp
tak jak tobie nie chce sie marnowac czasu na zbedne komentarze tak on woli upewnic sie tutaj

warto ..czy nie ?wyprasowac koszule na

randke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar,jestem na tyle domyslna ;-),ale dzieki za uswiadamianie ;-),niemniej jednak wolalabym przeczytac watki nie tylko stalych bywalcow tego forum :-),a wciaz przewijaja sie te same osoby i wymadrzaja sie,czynia oceny mniej,czy bardziej trafne,pojawiajac sie niemal we wszystkich watkach,przyklejeni do klawiatury :-D,a gdzie jacys nowi forumowicze?Bez urazy oczywiscie...pozdr.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no wiem przeciez:):)
sa nieznosni...ale odganiac ich nie ma sensu--to jak z kotem na stole..
gonisz..i tak wlezie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bywają nowi , starzy tylko czy im się chce pisać ? Czasem i owszem ale niezmiernie sporadycznie .
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>wolalabym przeczytac watki nie tylko stalych bywalcow tego forum :-)

Ty jesteś nowym bywalcem. Nowi się pojawiają i albo zmieniają się w starych bywalców (jeśli zostają) albo odchodzą, bo to miejsce nie jest tym, czego szukali.

>sa nieznosni...ale odganiac ich nie ma sensu--to jak z kotem na stole..

Isztar, Ty jesteś starym bywalcem, więc piszesz o sobie;)
I tych słowach bardziej o sobie, niż o kimkolwiek innym:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są i normalni ,fajni faceci jak też nowi na forum:) witaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar, znów zaczynasz mnie idealizować;) Niczego nie badam, zwyczajnie napisałem, jak rozumiem tamto stwierdzenie. Dla mnie to dziewczyna, która chce, aby facet słuchał, gdy mówi, i był tym szczerze zainteresowany, podczas gdy sama jest typem, którego nie interesuje co inni mają do powiedzenia.
Nie zainteresowałbym się nią, bo już na pierwszy rzut oka widać, że to ona jest elementem toksycznym związku, a ja w takie relacje się nie pakuje.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Antyspoleczny,taki z Ciebie psycholog ,jak z koziej d.py,wiadomo co ...Usmialam sie tylko,bo uznac mnie za toksyczna,nie znajac mnie,to smieszne,doprawdy...no ale masz prawo...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Maly spokoj na odluznienie tego co blo mile.ale to wybor a nie mysli.polecam wyskok nazakupy fdo lidla lub biedronki.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też kiedyś tak achałem! I już więcej się nie odezwała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pit: Milcz, bo nie wiesz co gadasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wierzę i kocham swoją dziewczynę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... ja też ją kocham... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr,nie ma to,jak poczucie humoru :-D,pozdr.:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ją kocham mocniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja delikatniej, może to kwestia rozmiaru... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ona kocha trzeciego, bo wiadomo, gdzie dwóch się bije...:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej kondycji :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
widocznie jestem ten pierwszy , bo ze mną nie narzeka na brak ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Marek_Banach,brawo Ty ;-),a dla dziewczyny gratulacje ,pozdr.:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie martw sie singielko, znajdziesz szybciej niz Ci sie wydaje. Sa tacy mezczyzni jakich szukasz ale raczej ich nie zauwazasz na ulicy w pracy itd.

Podaj emaila do siebie tutaj na forum to zrobisz szybki przesiew. Raz dwa bedziesz wiedziala czy tutaj ktos taki jest czy nie.

Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki facet z wymienionymi cechami zechce związku z kobietą, która nie da mu dzieci czyli pełnej rodziny?
Wybierze sobie młodszą, która spełni wszystkie oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
38-latka może jeszcze spokojnie zostać matką. I to nawet kilkorga dzieci.
Poza tym, facet może mieć dzieci z poprzedniego związku, zatem nie mieć ciśnienia na przedłużenie rodu.
A może też po prostu nie chcieć mieć dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdziwiłbyś się. Nie każdemu marzą się dzieci. Są ludzie którzy mają inne priorytety. Choćby podróżują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie priorytet, a raczej styl życia ;)
Priorytetem będzie zarabianie na te podróże, zamiast na wychowanie dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój błąd. Ale mniej więcej to miałem na myśli. Z tym że podróżowanie jest tańsze z reguły od wychowywania dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy dokąd i jak często jeździsz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"...niemniej jednak wolalabym przeczytac watki nie tylko stalych bywalcow tego forum :-),a wciaz przewijaja sie te same osoby..."

Zarzuty jak powyższy pojawiają się z mniejszą lub większą częstotliwością. Kiedy jeszcze istniała GTW do której nota bene należałem "swieżynki" regularnie biadoliły że nie mogą się przebić bo forum jest zdominowane przez stałych użytkowników. Kiedy GTW przestała istnieć jakoś chętnych do przebijania się nie było zbyt wielu i aktywność na forum spadła niemal do zera. Wniosek nasuwa się sam. Te kilka osób, którym chce się regularnie pisać trzyma to forum przy życiu a "narzekacze" najwyraźniej poza narzekaniem nie mają nic ciekawszego do napisania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się w 100%. Też tak mam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to nawet zaskoczyło, jak wiele kobiet ma tak samo.
Korzystam z pewnej aplikacji społecznościowej gdzie jest pytanie o dzieci i z 20% kobiet ma tam zaznaczone "nie, nigdy!". Rozmawiałem z kilkoma i choć miały różne uzasadnienia, to wydawały się całkiem pewne swego.

Dawniej nie wypadało tak myśleć. Ludzie mięli dzieci, bo tak było trzeba, to było naturalne i nikt się nad tym nie zastanawiał. To miłe, że mamy bardziej świadome podejście do życia:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie dobrze ,że mamy świadome podejście do rodzicielstwa.Dzieci to nie obowiązek lecz pragnienie.Nie każdy to czuje i świetnie, że nie ulegając presji środowiska, pozostaje bezdzietnym.Obserwując poczynania poniektórych rodziców jestem przekonana iż nie powinni nigdy nimi zostać.Nie piszę o skrajnych patologiach ale o tzw."dobrych rodzinach".Tragedie z dzieciństwa wychodzą w dorosłym życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z każdym słowem:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"mam 38lat"
"Dobry facet dziś na wagę złota"

Dobry?

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
To bądź łobuzem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
38-latka spokojnie może mieć dzieci? Z pewnością nie jest to prawdą. W takim wieku to już badania prenatalne, żaden lekarz nie da gwarancji, że dziecko się zdrowe urodzi itd. Po prostu to nie wiek na rodzenie dzieci.
Choć z pewnością istnieje szansa, że ta kobieta zostanie matką. Jednak niewielka, to jak loteria...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> żaden lekarz nie da gwarancji, że dziecko się zdrowe urodzi

A w młodszym wieku da gwarancję? Na piśmie? ;>

> z pewnością istnieje szansa, że ta kobieta zostanie matką. Jednak niewielka, to jak loteria...

http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/L_podst_inf_o_rozwoju_dem_pl_do_2013.pdf

Strona 5 wykres nr 5
Odsetek kobiet rodzących w przedziale 35-39 lat w 2010r osiągnął 10% i rośnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
sa badania ,ze troche pozno na 1-e dziecko
ale zazwyczaj jest wszystko ok
musi byc tylko pod dobra kontrola
i panie raczej tez b.dbaja o siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale po co takie bzdury pisać? Nie wypada już powiedzieć oczywistej prawdy?
Rodzenie dzieci w średnim wieku jest niebezpieczne dla matki i dziecka. Wiadomo, że chodzi o pierwsze dziecko.
Medycyna medycyną a biologia biologią. I po co pisać takie bzdety o jakiejś gwarancji na piśmie?
Wiadomo, że jak rodzi 20-paro latka czy 30-latka to prawdopodobieństwo, że urodzi upośledzone, chore dziecko jest o niebo mniejsze niż jak rodzi 40-letnia pani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W odpowiedzi Realiście napisałem, że kobieta 38-letnia może zostać matką.
W odpowiedzi Natalii napisałem, że nie jest to aż taka loteria, jak ona sądzi, oraz, że w żadnym wieku lekarz nie zagwarantuje bezproblemowej ciąży i zdrowia dziecka.
Co z tego uważasz za bzdurę?

Nigdzie nie pisałem o ryzyku związanym z wiekiem, które oczywiście istnieje.
Jeśli wyczytałaś z moich wpisów cokolwiek ponadto, co jest napisane, to proponuję forumową aktywność na suwaczkach.
Tam nie jest szczególnie wymagana umiejętność czytania ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
"to proponuję forumową aktywność na suwaczkach"
"nie jest szczególnie wymagana umiejętność czytania ze zrozumieniem"

Albo polemikę z łowcą :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A Ty bohaterze dlaczego obrażasz kobietę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyjaśnij gdzie obraził, to go razem zlinczujemy ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może tu? ;P
>proponuję forumową aktywność na suwaczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Tam nie jest szczególnie wymagana umiejętność czytania ze zrozumieniem".
Faktycznie kultura osobista na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ee tam zwykły przytyk i jeszcze całkiem poprawnie uzasadniony, ale ok jak będziemy wybierać na forum dżentelmena roku to obiecuje że nie zagłosuje na niego ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mały odsetek ,

o tym,czy urodzi sie uposledzone i z innymi wadami genetycznymi
czy podczas porodu zajda jakies problemy decyduje wiele czynników,
wiek nie jest tutaj nadrzedna przyczyna
mówie to jako matka --40-lat ostatni poród i jako ktos,kto miał wykłady z ginekologii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, w dzisiejszych czasach mamy lepsze warunki dlatego wolniej się starzejemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
---juz Cie lubie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na zakupy do Biedronki , a minie wszystko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm... Jeśli tu jeszcze zajrzysz... napisz.
Bo... jednak - istnieję.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obawiam się, iż jest to już gatunek na wymarciu.
Oczywiście znajdą się pojedyńcze jednostki, które trzeba pięlęgnować za wszelką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..pojedyncze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Recycled Singiel , nie wierze w cuda ;-),pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Singielka:

Tym samym negujesz sensowność założenia własnego wątku ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kobieta zmienną jest :] nie znajdzie się źle, znajdzie się jeszcze gorzej... nie dogodzisz ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja wiem... ja jestem facetem i wierze w miłość.. czy jestem ufoludkiem? wątpie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak.... ONE RÓWNIEŻ się zdarzają. :)
Tak - jak "zdarzyłem się ja".

Jeśli ...postanowisz to sprawdzić, napisz:
pewiennieznany@wp.pl

Być może się przekonasz. :)
Miłego dnia.

P.S. i... Wesołych Świąt. ;-DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tacy faceci są tylko wy na nich niestety nie zasługujecie . Jak macie faceta który chla i napier...la to narzekacie i gnijecie w g*wnianym związku jak macie życiowego partnera który was kocha i szanuje to wywalacie związek do góry nogami przyprawiając mu rogi. Nikt nigdy nie zrozumie kobiet. Pozdrawiam wszystkie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matrixa nie oglądałeś?:p Tam agent Smith wytłumaczył, że pierwsza wersja Matrixa była światem idealnym i to nie zadziałało, bo większość ludzi nie potrafi być szczęśliwa.
Gdyby wszyscy ludzie zaczęli być szczęśliwi, to świat jaki znamy uległby rozpadowi (np konsumpcjonizm nie ma racji bytu w utopii). Ludzie którzy nie są szczęśliwi i nie kochają siebie, mniej lub bardziej podświadomie niszczą to, co jest dobre wokół nich. Lub nie tyle niszczą, co lubią to nadpsuć, skomplikować, by było, ale nie było za dobrze.

Wniosek z tego taki, że większość kobiet (facetów zresztą też) nie chce szczęśliwego związku. Nie powiedziałbym zatem, że ktoś nie zasługuje, wręcz przeciwnie, każdy ma to na co zasługuje, czego pragnie i do czego dąży.
I tacy ludzie zwykle świetnie udają, że jest im źle, bo czują, że szalonym byłoby się przyznać, że jest im dobrze, kiedy jest źle.

Facet, który sądzi, że umie cieszyć się szczęściem i dobrym związkiem, a jest z kobietą, która tego nie potrafi i przyprawia mu rogi, powinien się dobrze zastanowić, dlaczego wybrał właśnie ją? Może dobrze wiedział, co go czeka, ale to był właśnie jego wkład w to, co napisałeś o kobietach. Wybrał ją, bo większość kobiet nie "chla i napier...la", a właśnie takich relacji mu trzeba.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tyle, że moim zdaniem chce takich relacji, bo się na nie godzi, bo kto mnie będzie chciał. Takie podświadome psucie, jest na mój rozumek zbyt wydumane.
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swiete slowa, za ten wpis szczery szacun!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bylo do Ciebie, antyspoleczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Gdyby wszyscy ludzie zaczęli być szczęśliwi, to świat jaki znamy uległby rozpadowi"
Tak, uległby rozpadowi, ale powstałby znacznie lepszy i bardizej przystępny świat, gdzie każdy robiłby to na co miałby ochotę.
Gdybyś nie musiał pracować i zarabiać pieniędzy... Ktoś kto lubi muzykę mógłby sobie śpiewać i komponować zamiast siedzieć 12h na kasie w biedronie za 1200zł.
Eksperyment utopii, w którym populacja wyginęła był przeprowadzony NA MYSZACH!!! ;)
Jeśli ktoś twierdzi, że podobna rzecz stałaby się z ludźmi to chyba do łba musi mieć cholernie daleko.
Dowody mozna mnożyć, ale wystarczy powiedzieć, że myszy nie myślą abstrakcyjnie.
Mysz nie jest ciekawa co jest za rogiem, albo co chrzęści w krzakach - wręcz przeciwnie, instynkt podpowiada jej, żeby od krzaków i podejrzanych odgłosów trzymać się z daleka.
Ludzie są ciekawi świata, a nie wiemy jeszcze o nim praktycznie nic.

"każdy ma to na co zasługuje, czego pragnie i do czego dąży. "
Nie prawda.
To, że laska kogoś zdradza nie jest winą faceta, ani tego do czego on dążył - to tylko i wyłącznie JEJ wina.
Normalna kobieta by mu powiedziała: 'słuchaj nie układa nam się, musimy się rozejść'.
Kropka.
Kobiety, które zdradzają określa się pieszczotliwym słowem na literkę k.

Kurtyzany delikatnie mówiąc.

Sugerujesz, że typ podświadomie wybrał laskę która doprawi mu rogi?!
TROSZKĘ tak...
Ten facet nigdy nie chciał być zdradzony...
ALE u kobiet szuka grupy cech i wartości których kompilacja dąży do takiego efektu.
Podstawy psychologii.

Wniosek Antyspołecznego? "Większość nie chce być szczęśliwa"? ;))))))))
Wow...
To jest AŻ tak głupie, że nie wiem czy słowami da się to skomentować...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aja i tak mysle, ze prawda jest to, co jest prawda, a nie to, co przedstawia sie jako prawde; antyspoleczny jsk mysle przedstawil prawdziwszy choc ogolowi malo znany obraz swiata, ktory zaklada ze swiatem rzadza prawa przyczyny i skutku, wina nie istnieje, gdyz kazdy jest szczegolowym projektantem i tworca swojego losu, (mimo iz wiadomosci na ten temat sa ogolnodostepne)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cd., ale ludzie tej prawdy nie znaja i nie chcavpoznac, i to dlatego swiat jest taki, jaki jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W swoich rozważaniach nad wyborami (mężczyzn, kobiet) nie bierzecie pod uwagę wpływu środowiska w jakim się wychowywaliśmy.
Zwykle ludzie szukają sobie na partnerów osoby podobne do rodziców; dziewczyny ojców, synowie matek bo nie zaburza im to życia do którego zdążyli się przyzwyczaić (a w wieku nastu lat wszystko b. głeboko się korzeni).
Ja np. mając lightowego;) ojca nie jestem wstanie znieść jakiejś większej kontroli i nadopiekuńczości ze strony mężczyzny.
Nie mówię tutaj o jakim przyprawianiu komuś rogów tylko raczej chodzenia własnymi ścieżkami.
Może dlatego dziewczyny dajmy na to bite, takich właśnie podświadomie wybieraja partnerów. Takie połaczenie poczucie bezpieczeństwa z destrukcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mis pliszowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po może niezbyt dokładnym wczytaniu się w wątki wychodzi, że powinnaś szykować się na śmierć. Na miłość nie masz już co liczyć, dzieci już mieć nie powinnaś, podróże nie są Twoim priorytetem. Nic tylko czekać na śmierć lub wyjść jej na przeciw. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A podróże to jedyna rzecz, jaką można robić w życiu?
geez...
a ja myślałem, że takich rzeczy są tysiące...
od dziś będę tylko podróżował... ciekawe po ilu tygodniach się potnę z nudy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla niektórych chyba tak, choć to niezbyt precyzyjne, bo jeszcze pracują na te podróże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy co uważasz za bycie normalnym. Jestem 35 letnim singlem ideałów nie ma i nie ma co ukrywać ja też nim nie jestem. Jeśli ktoś nie stawia za wysoko poprzeczki na pewno kogoś znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Grigor81 -kazdy ma jakies kryteria wyboru ,nie wezmiesz sobie przeciez pierwszej lepszej osoby,co sie napatoczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"kazdy ma jakies kryteria wyboru"

Idzie dwóch kumpli ulicą i mijają piękną 20-latkę. Jeden mówi do drugiego:
-o stary! patrz jaka d*pa, obracałbym ją dzień i noc! dzień i noc...
Idą dalej i mijają zgrabną zadbaną 50-latke. Odzywa się ten sam gość:
-o stary! patrz jaka d*pa, obracałbym ją dzień i noc - dzień i noc...
Idą jeszcze kawałek i mijają 80-latkę:
-o stary! patrz jaka d*pa, obracałbym ją dzień i noc - dzień i noc...
W tym momencie drugi z kumpli nie wytrzymał....
-stary, 20-latkę rozumiem... 50 latkę... no... co kto lubi... ale to stare próchno?! Co ci strzeliło do głowy?!
-aaaaa, bo widzisz... ja mam pewne KRYTERIA wyboru partnerki, no i interesują mnie tylko takie powyżej 80 pkt.
-noo... dobra, a możesz wymienić chociaż jedno takie kryterium?
-jest d*pa - 100 punktów

;DDD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej,
jestem tu nowa, w zasadzie w Trojmieście też. Przeprowadziłam się niedawno ze śląska pod Gdańsk :) Miło byłoby poznać nwych znajomych... Więc Singielko i cała reszta macie ochotę na kawę w jakiejś fajnej kawiarni... może przeniesiemy tą konwersację do reala?? :)
Pozdrawiam i czekam
Anka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ania. A skad jesteś konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli pytasz o śląsk to spod Katowic :) a jeśli o Trójmiasto to mieszkam na Kowalach... narazie :)
a Ty? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już się bałem że bardziej spod karkowa, ale strach pytać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szydzisz ze mnie?! :D

"Nie zakładaj firmy w Polsce" to Twoj filmik, czy reklamujesz znajomego ?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania: Ja jestem z Gdyni. grigor81@interia.pl napisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ani mój, ani znajomego - po prostu w pełni się zgadzam z tym co jest na tych kanałach i chcę żeby dotarło do jak największej liczby osób.

Nie szydzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kawka?? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie, ale niestety, jestem zmuszony odmówić ;)
Jak posiedzisz troszkę dłużej na forum to mi za tą odmowę podziękujesz.

Ale zrobię sobie screena bo nikt w to nie uwierzy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No, proszę, masz chociaż trochę samokrytycyzmu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak serio to o co chodzi ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem aroganckim zadufanym w sobie chamem i burakiem, przez co 'warczę na' i wyzywam ludzi. Jestem zbyt leniwy żeby odpisać im w sposób przerastający ich zdolność pojmowania, który zniechęca do dalszej polemiki.
No i pewnie głupio by Ci było, gdybyśmy się spotkali i patrzyłbym cały czas w lusterko i poprawiał włosy ;)

A poza tym nie spotykam się z ludźmi z forum.
Jeśli wychodzisz do pubów to może kiedyś na siebie wpadniemy i wyjdzie w praniu że ja to ja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aniu, charakterystyka trafna jak najbardziej, ale na pewno jest inny na 'żywo' ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie chciałeś nigdy wiedzieć z kim rozmawiasz??
Z tego co piszesz nie masz za wielu przyjaciół - dobrych znajomych..
Nie chcesz poznać kogoś nowego??
nie chcodzę do pabów, bo żadnych nie znam i nie mam z kim iść :P
Gdzie spotkam Ciebie?? ;)

Mikronezja a Ty skąd jestes?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ania:

Kiedyś orgnizowaliśmy większe spędy ludzi z Forum. Masa ludzi poznała się w ten sposób osobiście. Teraz już się nam nie chce ;)

Najprościej, jeśli będziesz pisać zalogowana. Poznasz innych i sama dasz się poznać. Będzie wówczas szansa, że ktoś się do Ciebie odezwie na priv a i sama będziesz mogła do kogoś napisać, przez Forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Nie chcesz poznać kogoś nowego?? Gdzie spotkam Ciebie??"
Aż tak zdesperowana jesteś? ;)
Spasuje ;) Znajdziesz tu na pewno setkę innych chętnych.

"nie chcodzę do pabów, bo żadnych nie znam i nie mam z kim iść :P"
Problem w tym, że jak pójdziesz z kimś to jest znacznie mniejsza szansa, że poznasz kogoś nowego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kuzwa, "zdesperowana"??
Chce poznać nowch ludzi w nowym dla mnie miejscu czy to znaczy, że jestem zdesperowana??

Spoko, nie narzucam się ;) Jak nie to nie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania, jestem z Gdańska, ale nie z dzielnic południowych, jak Ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdesperowana - bo po komentarzu wciąż chciałaś poznać mnie :D
Nie oceniam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Zdesperowana - bo po komentarzu wciąż chciałaś poznać mnie :D

Jeszcze więcej samokrytycyzmu? Masz ten "lepszy dzień"? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest żaden samokrytycyzm, zbyt wysoko mnie oceniasz ;)
Dla kogoś 'z zewnątrz' komentarz (ten pierwszy) był sarkastyczny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A skąd masz pewność, że w moich pytaniach nie ma np. ironii? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, nie słyszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Samopoczucie udxiieli Maslanka Mrsgowsks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takich mężczyzn jest więcej niż się my kobiety spodziewamy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byli i są tylko trzeba przestać fascynować się d*pkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, mężczyzn którzy szukają kogoś na stałe i kogoś kogo w pełni pokochają, jest bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

do góry