Widok

Czy warto zamieszkać w Gdyni?

Cześć, czy ktoś z Was przeprowadził się do Gdyni z innego dużego miasta w ostatnim czasie ? Chcemy z Żoną wynieść się z warszawy do Gdynii, ale mamy wątpliwości co do ilości ofert pracy i ogólne obawy czy nam się spodobają takie przenosiny. Trójmiasto mniej więcej znamy i konkretnie interesuje nas Gdynia. Jakieś uwagi/ rady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw nauczcie się jeździć, krawaciarze nam nie potrzebni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do przedmówcy- to żeś się popisał i zaprezentował poziom... bez obaw, to tylko jednostki. W Gdyni mieszka się cudnie, nie zamieniłabym na żadne inne miejsce. Ale ja w zasadzie mogę być mało obiektywna, gdyż rodowitą gdynianką jestem. Kiedyś miałam gości z Warszawy i podsumowali tak- jest tu pięknie i ludzie jacyś spokojniejsi. A co do pracy? Hm... myślę że zaradny poradzi sobie doskonale :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze nie oceniać mnie jako kierowcę zza monitora. Jestem normalnym kierowcą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jakieś uwagi

Tak.
Dwa pytania:
Dlaczego i po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze względu na to, że nie lubimy Warszawy, ciągłego pędu, zapchanych parkingów, wiecznych korków i braku możliwiości zrelaksowania się w jakimś fajnym miejscu w miarę ''pod nosem'' . Każda czynność do wykonania na mieście to stracone godziny. Poza tym przyjeżdżamy często to 3 miasta. Mamy tu rodzinę,znajomych i czujemy się tu jak w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracy na pewno jest mniej niz w Warszawie :) Co prawda jest jeszcze Gdansk ale to wtedy lepiej rozwazyc czy nie lepiej zamieszkac w Gdansku. Zalezy jakie oferty dostaniecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

do góry