Widok

Czynsz i opłaty

witam,
zainteresowany jestem zamieszkaniem na niedźwiedniku.
czy możecie mi podać orientacyjne koszty czynszu na osiedlu ?
jak wygląda sprawa ogrzewania i ocieplenie bloków ?
dzięki za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Niedźwiedniku są 3 spółdzielnie, opłaty zależne od tego, komu budynek podlega.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy mieszkanie na góralskiej (niedzwiednik) 4 lata temu. Bylismy zachwyceni.Dzis juz wiemy ze to był ogromny bład. za 2 pokoje-52 m
płacimy czynsz 740zł!!!Bloki sa zaniedbane,klatka w bloku malowana 20 lat temu,obskurne,do windy strach wejsc bo cała sie trzęsie.Płacimy ogromne pieniądze ale nie wiemy za co,chyba na pensje tych co zarządzaja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani kupowała mieszkanie przez internet w ciemno,że nie wiedziała Pani wcześniej jak klatka schodowa wygląda i jaki jest czynsz???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie,pani nie kupowała w ciemno,w internecie.Pani zanim kupiła to wynajmowala to mieszkanie.I pani przemyslala swoja decyzje.Niestety pani tez jest czlowiekiem i czasami okazuje sie ze nasze decyzje bywaja poprostu nie trafione.Sa osiedla na ktorych przynajmniej raz na 10 lat klatki sa odswiezane.Ja mieszkam tutaj juz osiem wiec wciaz mam nadzieje ze jeszcze załapie sie na prezent od spółdzielni.A jesli chodzi o czynsz to zaczynalam od 500zl,troche za szybko rosnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje 60kilka m2/dwie osoby 860zł na dzień dzisiejszy + media. Blok ocieplony, za wiele to nie dało, rozpadające sie balkony, dziurawe schody, hałasująca winda, cieknący dach.. A spółdzielnia LWSM Wrzeszcz wszystko tłumaczy brakiem kasy! mimo płaconym przez lata funduszem remontowym. Osiedle spokojne i ładne, z dobrym dojazdem wszędzie - Wrzeszcz, centrum, lotnisko.. Polecam, ale tylko w blokach należących do wspólnoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie walczycie o zrobienie wspólnoty? Przecież taki czynsz to kradzież w biały dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mieszkanie na leśnej górze opłaty za 62m w granicy 900 zł za cztery osoby, trochę dużo ale blok jest ocieplony windy wymienione czysto spokojnie tylko problem z miejscem parkingowym wieczorem to koszmar żeby zaparkować na leśnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja płacę prawie 600 ale przez https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/moje-rachunki/oplaty-za-czynsz więc jakoś tak tego nie odczuwam bardzo. chociaz w kolejkach nie stoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry