Widok

Czynsze za mieszkania 60-63m2 - Gdynia

Chciałam spytać ile płacicie za czynsze w mieszkaniach własnościowych spółdzielczych, najbardziej interesuje mnie SM Karwiny. Porównywałam z inną spółdzielnią i chyba ta jest najdroższa w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To trochę wróżenie z fusów. W czynszu jego wysokość w dużej mierze zależy od zużycia mediów w postaci wody zimnej i ciepłej. Mozna iść do spółdzielni i poprosić o przykładowy czynsz miesięczny i porównać z tym jakie Ty masz. Dużo zależy też czy ktoś jest członkiem spółdzielni czy też nie , wtedy fundusz eksploatacyjny bywa dużo wyższy.Tego jest naprawdę dużo i ciężko to sensownie ująć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda. W czynszu (o czym chyba ludzie często zapominają) jest również zuzycie: ogrzewania, gazy, wody itp.

Mogę podać swój czynsz Gdynia Pogórze, 67m2 przy 4 osobach (w tym niemowlę) - 820 zł zima. i 580zł lato.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry