Widok

DDA nie radzę sobie

Czy jest ktoś, kto ma ten problem i chce pogadać, wysłuchać? Ja już jestem na skraju wytrzymałości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mam, ale chętnie pogadam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo Ciekawe z czym sobie nie radzisz ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiele osób ma ten problem,ale tutaj niczego nie załatwisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jak to z czym? Z pijącym rodzicem sobie nie radzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to się wyprowadź, dorosły jesteś...

wiem z autopsji, że to jedyne rozwiązanie... nei ma tu o czym rozmawiać, przeprowadzka załatwia 90% problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam propozycję. Przestań w kółko gadać o tym, jaką masz depresję, jak cierpisz i wszystko zwalać na DDA. Zajmij się czymś pożytecznym, może jakiś sport albo inne hobby... a nie ciągle wmawiasz sobie, że wszystko jest bez sensu. A jak ma być, skoro ciągle o tym myślisz i mówisz? Przepraszam, ale wydaje mi się, że zwyczajnie nie chcesz się jej pozbyć i robisz wszystko, by ją zatrzymać.
I teraz wyleje się wiadro pomyj... Niulka niedobra, wredna i zła! Wiesz co? Ale przynajmniej mówi prawdę. A Ty spójrz jej w oczy i nie bój się jej! Inaczej dalej będziesz nieszczęśliwa/-y.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
No właśnie Niulka prawdy nie mówi bo pojęcia o depresji nie ma. Gdyby miała to wiedziałaby, że to nie takie proste jak się wydaje...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Proste nie jest. Ale wykonalne. I samo się nie zrobi, jeśli nie zmienisz sposobu myślenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niulka, czy Ty masz pojęcie o czym Ty sie wymądrzasz? Wytłumacz mi co ma depresja do DDA? Czy Ty znasz to pojęcie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tak łatwo powiedzieć "weź się w garść" komuś z zewnątrz.. Bez pomocy z zewnątrz dla takiej osoby mówienie "weź się w garść" jest równie skuteczne jak mówienie osobie na wózku by zaczęła uprawiać jogging, lub więźniowi by wyłamał kraty.. To"weź się w garść" ma ukryty przekaz o treści "nie akceptuje cię i ci nie pomogę" Licz na siebie.. Prowadzi to tylko do założenia maski i zbierania żółci w sobie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prawda. Ktoś z syndromem DDA od dziecka nie mógł liczyć na pomoc dorosłych. Ciągle spotykał się z obojętnością, gniewem, a nawet przemocą. Nie okazywał uczuć, z obawy by nie doprowadzić do stresujących dla siebie sytuacji. Zawsze musiał mieć dobry nastrój mimo, że wnętrze płakało z bezradności.
Ja mam fatalne doświadczenie z takim człowiekiem. Nigdy wcześniej ani później nie czułam się tak osaczona, zagubiona, otępiała. Gwałtowne reakcje, panika że odejdę, zazdrość niczym nie uzasadniona, wieczna zmiana nastrojów.
Jakkolwiek brzydko to nie zabrzmi, czułam się pod koniec związku tak, jakby mnie ktoś całkowicie pochłonął i...strawił.
Takim ludziom potrzebna jest pomoc, ale od wykwalifikowanych specjalistów. Myślę, że w luźnych relacjach, zwłaszcza damsko-męskich chyba trudno im zachować dystans, bo szybko się uzależniają od silnych emocji, od wyrozumiałości i cierpliwości. Ale może opieram się tylko na jednym przykładzie i jestem w totalnym błędzie. W każdym razie Nulki słowa napewno nie pomogą. O.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę ze takim ludziom potrzebna jest też pomoc środowiska. Zamiast mówić "weź się w garść" lepiej wysłuchać i powiedzieć "coś na to poradzimy", ważna jest akceptacja i uczucie posiadania wsparcia. Sam specjalista wszystkiego nie załatwi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam specjalista pewnie nie, ale może naprowadzić na właściwy tor zachowanie DDA i pomóc bliskim wyjaśnić jak postępować z osobą obarczoną takim syndromem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@unibike_trawers
dlatego warto wybrac sie na terapie, gdzie pomoga zrobic pierwszy krok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm
Gdybym kiedyś wiedziała, będąc z chłopakiem DDA, że można się uporać z tym problemem, to pewnie bym skorzystała razem z nim z pomocy. Jednak tamten związek już dawno zakończyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Niulka- naprawdę gratuluję, jak dla Ciebie to jest takie proste.... Nie wiesz, co inni ludzie przeszli. Poza tym depresja to choroba i to ciężka choroba. Nie zawsze związana jest z jakąś sytuacją, problemami w życiu. A nawet, jak jest związana właśnie z problemami, to nie każdy ma silną osobowość i potrafi sobie powiedzieć "dasz radę, będzie dobrze". Ludzie często potrzebują wsparcia, którego nie mają. Samemu bardzo ciężko wyjść z depresji i nawet długotrwałe leczenie nie pomaga. I nie myl doła z depresją.
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
@M-a-j-k-a
jak widac, nie kazdy jednak to rozumie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm - niestety nie każdy... Myślę, że ktoś kto nie rozumie, nigdy nie miał z depresją do czynienia, czy to własną, czy w bliskim otoczeniu
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M-a-j-k-a
w tym rzecz, latwo jest mowic o czyms, o czym sie jedynie czytalo albo slyszalo, a nie mialo bezposredniego kontaktu.
oczywiscie to tylko domysl, bo byc moze Niulka rzeczywiscie 'dotknela' tematu i stad nabrala swoistego przekonania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka DDA a depresja to są dwie różne rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@MM
byles/as na terapii?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
M30 ma rację. Niulka nie ma pojęcia o depresji.
To jest choroba, której nie życzę nikomu..
Co prawda małam kilkumiesięczną depresję po porodzie 4 lata temu, ale nie wyobrażam przechodzić tego znowu. Moje drugie dziecko ma 3 mce i na szczęście był tylko baby blues.
Niulka, depresja nie jest chandrą, ani takim sobie smuteczkiem...
Gdybyś np.leżała w łóżku bardzo przeziebiona, kaszląca, zakatarzona z gorączką, a ja bym powiedziała do Ciebie: Niulka, spójrz mi w oczy, weź się w garść, co ty sobie myślisz , leżysz sobie? Wciągaj smarki do nosa spowrotem i już do roboty!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie, no to rzeczywiście usiądź i płacz nad swoim losem. Na pewno pomoże ;-) ech... szkoda słów.
Dla Twojej wiadomości Niulka to twarda sztuka i nie kładzie się do łóżka z powodu gorączki i katarku ;-) Uwierz mi, że miałabym tysiące powodów, by też mieć depresję. Ale po co? Pomoże mi to to w czymś? Przekonaj mnie, że lepiej jest użalać się nad sobą niż wziąć się w garść i szukać rozwiązań. Bo póki co żadnych rozsądnych argumentów nie widzę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
@Niulka
nie kazdy czlowiek jest taki sam, dla jednego nie ma rzeczy niemozliwych, a dla drugiego telefon po pizze to jak zdobycie mount everestu....
zgodze sie ze siedzenie i uzalanie, do niczego nie prowadzi, ale nie wszyscy umieja sobie z tym radzic...
a na pewno komentarze w stylu 'jestes mieczakiem, ogarnij sie' w niczym nie pomoga, a wrecz jeszcze bardziej zdoluja...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niulka, depresja to jest choroba, którą leczy się farmakologicznie, a także przy pomocy psychoterapeuty.
Nie możesz wkładać wszystkich do jednego wora.
Depresja odbiera człowiekowi siły, po to by nie mógł się pozbierać.
Aby leczenie było skuteczne, należy się choremu odpowiednie wsparcie, np.od rodziny, przyjaciół... Co, jeżeli człowiek jest samotny, nikt z nim nie rozmawia, nie przytuli, nie zatroszczy?
Z depresji nie wychodzi się tak łatwo. Samemu jest bardzo ciężko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
"Uwierz mi, że miałabym tysiące powodów, by też mieć depresję."
Dziewczyno, na własne życzenie to Ty katar możesz mieć a nie depresję. Ty na prawdę nie masz pojęcia o czym mówisz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dokładam swoje - sama depresji nie miałam, ale znam kilka osób, które ją przeszły. To choroba, którą się leczy. Nie wystarczy pogadać z przyjaciółką czy wyjść na spacer w słoneczną pogodę. Tu potrzebna jest pomoc fachowca i farmakologia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mikronezja- tak naprawdę napisałam to samo odnośnie leczenia;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Graszka, rzeczywiście, trochę się powtórzyłam, nie przeczytałam dokładnie Twojego wpisu, ale chciałam swoje dołożyć, żeby Niulka zrozumiała, w czym rzecz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówcie co chcecie, dla mnie depresja to takie trochę muchy w nosie. Bo nie mam naprawdę poważnych problemów, urodziłem się zdrowy w pięknym kraju, gdzie nie ma wojny, zarazy ani głodu, nie muszę spać w lepiance i polować, by mieć co jeść, więc wymyśle sobie chorobę o nazwie depresja, żeby wszystko na nią zwalić i nie mam już wtedy żadnego musu, by próbować pokonać nawet najmniejszą przeszkodę, bo przecież jestem chory na depresję. Rzeczywiście, bardzo mądre.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
DDA to nie depresja. Skąd ten pomysł by pisać o depresji skoro temat jest o DDA?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może napisz coś na ten temat więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat pokrewny. Zaniżona samoocena spowodowana problemami w dzieciństwie na skutek nadmiernego spożywania alkoholu przez jednego z rodziców. Nie masz depresji? "Nie radzę sobie". Najprostsza droga.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj Niulka jak ty mało wiesz..........;pp
Alkoholik nie musi nadmiernie pić....
I gdyby to była tylko zaniżona samoocena to temat DDA to byłby pikuś:))

A nie radzę sobie to nie depresja........

ehhh jakże łatwo oceniać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niulka, kurcze, Twoje wpisy nie zmotywują raczej MM do jakiegokolwiek działania. Skoro TAKIE problemy nie wydają Ci się poważnymi, to może pogadaj z nim na priv, zaraź go swoim optymizmem, wyciągnij na pogaduchy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mikronezja, nie będę kogoś na siłę głaskać i wmawiać, że jest wspaniały, bo to nic nie da. MM sam... czy tam sama musi sobie z tym poradzić. Ale ewidentnie widać, że nie chce. Wiem, że to przewrotnie brzmi, ale tak jest. Zaparła się... czy tam zaparł w swojej mądrości i Niulka jest glupiutka, uśmiechniętą dziewczynką, która nic o życiu nie wie. Ja się kłócić nie zamierzam. Niech sobie mówi, co chce, w d*pie to mam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niulka, MM to facet, całkiem miły, bo poznałam go osobiście na jednym z forumowych ognisk. Nikt Ci nie każe go głaskać i wmawiać mu, że jest wspaniały, bo trudno tak postąpić, kiedy kogoś nie znamy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mikronezja, chyba wiem o którego faceta ci chodzi.. To nie ten, kto inny założył ten wątek:-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że poprzednie wątki pisane były z innego IP, ale to jeszcze nic nie znaczy. Może autor potwierdzi lub zaprzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tego wątku nie zakładałem, założyłem inny z informacją o rozpoczęciu grupy DDA, tutaj ktos sie upodobnił do Mnie pozdrawiam Mikro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ups, sorki, nie zwróciłam uwagi na inne IP :). Dzięki M. :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mikronezja- jak to nie zauważyłaś ? Chwilę temu napisałaś, że widzisz inne IP, ale to jeszcze nic nie znaczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja sobie radzę, czasem bywa gorzej ale ciągle jestem na plusie, pozdrawiam moją kopię MM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, zwróciłam na to uwagę dopiero, jak napisałaś, że M&M to nie MM. I do Ciebie napisałam, że to jeszcze nic nie znaczy i żeby autor potwierdził lub zaprzeczył.

M&M się odezwał i przeprosiłam go za pomyłkę, bo okazało się, że jednak różne IP oznacza dwie różne osoby. Dobrze się wytłumaczyłam? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
M&M, to nie jest twoja kopia, bo ty sobie radzisz.
Twoja rzekoma kopia się nie odzywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobrze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobrze wytłumaczyłaś Mikronezja:-) mogłam patrzeć na godzinę:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :)
Swoją drogą, pomyślałam sobie, M&M, że skoro sobie radzisz, a masz podobny problem do MM, to może coś mu podpowiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro wiele mogę doradzić MM ale tutaj tak wirtualnie to ciężko ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo b, dlatego napisałam, że depresja to jest choroba, a nie zwykła chandra, ale Niulka wie lepiej...
Ja nie mam syndromu DDA, ale znam dużo osób z tym problemem. Jedni radzą sobie dobrze w życiu, inni niestety sami wpadli w sidła nałogu.
Może MM wreszcie rozwinie wątek, który założył
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tak, życie jest takie skomplikowane... A Niulka taka głupia wiecznie chodzi uśmiechnięta i nic o życiu nie wie. Wiesz co? O Twoim nawet nie chcę wiedzieć. Bo po co mam zawracać sobie głowę ignorantem, który uważa się za najmadrzejszego na świecie i nikogo nie chce słuchać, choć przed chwilą płakał, że sobie nie radzi? Ok, niech będzie, w Twojej ocenie jestem głupia. I wyobraź sobie, że taka zostanę! Tylko, że ja radzę sobie w życiu. Sama. Ze wszystkim. Efekt mówi sam za siebie. A Ty bądź sobie dalej najmadrzejsza po swojemu. Nic już o Tobie więcej nie chcę wiedzieć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niulka- ty jesteś kobietą? Kilka postów wcześniej napisalaś : Urodziłem się zdrowy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Niulka, do której z nas ta odpowiedź? Nie zaperzaj się, tylko zrozum, że ludzi są słabsi i silniejsi psychicznie. Jedni mają wsparcie, inni nie mogą nie nie liczyć, a jeszcze inni w ogóle go nie potrzebują, bo sami ze wszystkim sobie radzą. Jeśli należysz do tych ostatnich, to można Ci tylko pogratulować, serio :). I nikt nie powiedział, że jesteś głupia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słabsi, silniejsi... guzik prawda. Słabsi są słabsi, bo dali to sobie wmówić. To bardzo wygodne. Powiem, że jestem słabsza i już niczego ode mnie proszę nie oczekiwać tylko wysłuchać i pogłaskać po główce. Aż w końcu sama w to naprawdę uwierzę.
Dalej nie rozumiesz? Wsparcia można udzielić jedynie komuś, kto nie pozwoli sobie wmówić, że jest słaby i chce walczyć. Tu nie ma woli walki, za to jest prośba o to, by utwierdzić go w jego własnym przekonaniu.
I nie będę tego uzasadniać. To nie miejsce na to ani czas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niulka, nie mogę się z Tobą zgodzić. Uważam się za osobę dość silną, ale jakiś czas temu wydarzyło się w moim życiu coś, co po prostu zwaliło mnie z nóg. Gdyby nie wparcie moich przyjaciół, nie wiem czy wyszłabym z tego dołka sama, poważnie. Każdemu może się COŚ przytrafić, wierz mi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 lat żyłem w związku z kobietą DDA...po prostu koszmar. Nie wiem jak wytrzymałem tak długo (chyba z miłości?) ale i moje wytrzymywanie się w końcu wypaliło, łącznie z pokładami empatii, wszelkiej maści tolerancji i daleko posuniętego rozumienia problemu.

Osoby DDA nie nadają się do związków i póki nie przejdą gruntownej terapii, nie powinny się z nikim wiązać. Amen.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja byłam dwa lata w związku z facetem z DDA i mogę potwierdzić, że ciężko żyć z taką osobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mikro, ja naprawdę też nie mam życia usłanego różami. Borykam się z takimi problemami, że wiele osób przerasta tylko cząstka z nich. Tylko ja nie mam w zwyczaju obarczania nimi nikogo. Owszem, moi przyjaciele bardzo chętnie mi pomogą, ale mówię o nich tylko wtedy, gdy są w stanie fizycznie pomóc. Na pewno nie dramatyzuje, nie szukam publiczności do "wysłuchania", bo to bez sensu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
"nie mam w zwyczaju obarczania nimi nikogo" - więc tego nie rób, ale i nie odbieraj innym prawa do dzielenia się na forum własnymi problemami...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Prawa nie odbieram, tylko próbuję dotrzeć do rozsądku. Chyba jednak nieskutecznie. Bo i tak ważniejsze będą miłe dla uszu słówka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
@Niulka
nie pozostalo nic innego, jak tylko pogratulowac i pozazdroscic umiejetnosci.
jestem w 100% przekonany, ze osobie zakladajacej ten watek twoje, jakze cenne, sugestie i porady, sa na wage zlota...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niulka, masz coś do powiedzenia na temat DDA?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
@Graszka
pewnie dokładnie to samo co na temat depresji ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A słyszeliście, że zmarł aktor Robin Williams?prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
Właśnie do tego prowadzi ciężka depresja...to, że był człowiekiem z poczuciem humoru,bogatym i sławnym, nie oznacza jednocześnie, że był szczęśliwy i zdrowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmarł?! Szkoda, świetny aktor :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikronezja
zmagal sie z 'gleboka depresja'...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, zajrzałam do informacji w polityka.pl :((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MMM, przed chwilą napisałam, że miał ciężką depresję.
Takich osób jest bardzo wielu...
Osobiście znam osobę z depresją, b.przebojową, pracującą na wysokim stanowisku, posiadającą mnóstwo znajomych... Ogólnie człowiek z którym można konie kraść.
Dlatego nie zgadzam się z Niulka na temat depresji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Graszka, wiemy, że napisałaś i oboje zajrzeliśmy do źródeł internetowych, żeby poczytać więcej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ale u niego to jeszcze alkohol i narkotyki. W połączeniu z depresją to mieszanka iście wybuchowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
"5 lat żyłem w związku z kobietą DDA...po prostu koszmar...."
Ja byłam trzy lata z chłopakiem, który był DDA. Odeszłam ogromnie wyczerpana w nieświadomości, że jego zachowanie nie było kwestią porypanego charakteru a problemem ciągnącym się od dzieciństwa. O tym, że istnieje coś takiego jak DDA dowiedziałam się dopiero kilka lat temu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem świadomość, że Jej ojciec jest alkoholikiem i że przeszła piekło w dzieciństwie ale nie wiązałem wtedy tego z Jej zachowaniem. Dopiero po latach dowiedziałem się, że była (jest) DDA. Wyszła za mąż za mojego kolega, poszła na terapię, chodziła 4 lata i teraz już są szczęśliwym małżeństwem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka.
Masz SZCZĘŚCIE, że Twój mózg jest tak zbudowany, że produkuje odpowiednią ilość odpowiednich neuroprzekaźników tam gdzie potrzeba.
Dzięki temu masz chęć do życia i wolę walki.

Niestety, z przyczyn somatycznych/genetycznych i/albo na skutek traumatycznych przeżyć równowaga tych neuroprzekaźników może ulec trwałemu zakłóceniu.
Wpływ mamy na to niewielki. Piszesz o "wzięciu się w garść" - ale do tego potrzebna jest wola walki. A tej nie ma, bo choroba ją odebrała. To jak wziąć się w garść?
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda mi tego aktora naprawdę... Niulka by mu powiedziała : weź się w garść, nie użalaj się nad sobą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niulka nie ma empatii jej ojciec pewnie był trepem albo coś w tym rodzaju,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wjeżdżanie na rodzinę to przesada.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiem przesadziłem, ale tak mi logika podpowiada ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
i nawet minusa dostałem hehe :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
E tam, ja ciągle dostaję, w ogóle się tym nie przejmuje:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Graszka, dla równowagi ode mnie masz kciuk w górę ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dzięki Mikronezja, ty odemnie też:-) solidarność jajników musi być:-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja sie nie przejmuje plusami/minusami, tylko raczej mnie one śmieszą bo często nie są adekwatnie oddawane,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dałam ci plusa dlatego bo się zgadzam:-))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
https://www.youtube.com/watch?v=_6nYbdGhqDY&index=1&list=RD_6nYbdGhqDY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M&M quote "wiem przesadziłem, ale tak mi logika podpowiada :/" Przepraszam ale nie masz zielonego pojęcia o logice.

Atakowanie adwersarza z użyciem tego typu argumentów poprzez obrażanie Ojca Niulki jest szczytem prostactwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Atakowanie poprzez obrażanie"

Skąd ja to znam???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapewne znasz z autopsji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie z własnego doświadczenia? ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Panie H, widzę, że nie łapiesz. Ktoś kiedyś w pewnym wątku użył określenia, że coś wie "z autopsji", a Ty go poprawiłeś, że "z własnego doświadczenia". Oj, krótka pamięć, za dużo masła... :)))

O, skasowałeś swój wpis - po co odpowiadałam? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czasem szkoda mi klawiatury, a wpis "z własnego doświadczenia" był formą żartu, jako że często ludzie zapominają, że "z autopsji" znaczy to samo co "z własnego doświadczenia". Wyrwałaś coś z kontekstu i chciałaś zabłysnąć? o_O

Rozumiem, że możesz mieć zżerający Ciebie żal do mnie za ostatnią dyskusję o Twoim nieudanym małżeństwie ale czy doprawdy chcesz ze mną wchodzić w kolejną dyskusję?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie zamierzam, żartowałam, chciałam, żebyś zobaczył, jak to jest, jak się czepiasz słówek czy zwrotów, bo nie każdy potrafi pisać poprawnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale nie zobaczyłem, wybrałaś błędny przykład. Oczywiście życzę Ci powodzenia w szukaniu "haków" na mnie, może kiedyś coś znajdziesz. A co do "nie każdy potrafi pisać poprawnie", to ma być argument na co????

p.s. bynajmniej, nie żartowałaś. Daj już spokój, ok?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapomniałeś pozdrowić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
kogo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> dyskusję o Twoim nieudanym małżeństwie

Poruszając ten temat po raz pierwszy, próbując błysnąć analizą osoby, której nie znasz, grzebiąc w cudzych ranach, sięgnąłeś dna chamstwa.
Przypominanie tego to już głupota pierwszej wody.
Może z właściwą ci przenikliwością, swadą i pseudoznajomością psychologii przeanalizujesz własne nieudane związki i opowiesz o nich na Forum?

No i po raz kolejny mój ulubiony cytat ze Złotych Myśli Wielkiego H:
"O ile będziesz pisać ad rem, z chęcią podyskutuję, jeśli zaczniesz pisać ad personam, pisz na Brdyczów"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Halewicz
bardzo trafnie sadyl zauwazyl, ze odgrzebywanie 'tamtego' watku, to z twojej perspektywy, jak strzal w stope, czym po raz kolejny potwierdzasz ze zaskakujaco czesto, jak na kogos kto uwaza sie za inteligentnego, zdarza ci sie 'nie lapac'...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Sadyl - to nie była analiza osoby, a postaw - zasadnicza różnica. Nie znasz mechanizmów i schematów zachowań w takich sprawach, ja niestety znam z racji również mojego dawnego doświadczenia zawodowego i wierz mi, że wiem co mówię. Przysłowiowa szczęka by Tobie opadła, gdybyś znał kulisy takich spraw i wiedział do jakich podłości są zdolne niektóre kobiety w sprawach rozwodowych.

Rozumiem, że podchodzisz do tego emocjonalnie, z takich czy innych względów, może z sympatii do kobiety, etc., natomiast ja znam doskonale pewne charakterystyczne postawy kobiet, które przeszły przez takie sytuacje (patrz rozwód) i jest to zawsze ten sam schemat.

Wystarczy mi ukryta agresja Mikronezji, która wczoraj wyszła na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
@Halewicz
problem w tym ze w wiekszosci twoich argumentow, ktore przedstawiasz na forum, przewija sie jak mantra schemat 'ty nie znasz, ja znam doskonale', 'ty nic nie wiesz na ten temat, ja wiem absolutnie wszystko'. tylko ze to nie zawsze sie sprawdza i, pomijajac fakt ze szufladkujesz ludzi na podstawie swoich zyciowych doswiadczen, skad mozesz wiedziec ze inni rozmowcy nie maja swoich wlasnych przezyc i przemyslen na dany temat? idac dalej, dlaczego uwazasz, ze tylko te twoje sa jedyne i sluszne?
aaa i zdefiniuj prosze, co wedlug ciebie oznacza slowo 'agresja', bo do tej pory tego nie zrobiles..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
@mmm - mylnie mnie odczytujesz. Moje zdanie opieram na doświadczeniu życiowym. Jeśli masz inne zdanie, przyjmuję je ale mam prawo do kontrargumentu. Jeżeli w którymś momencie udowodnisz mi, że się mylę, z pewnością przyznam Tobie rację. Każdy z nas, również i Ty, szufladkujemy ludzi na podstawie własnych doświadczeń życiowych - może sobie z tego nawet nie zdajesz sprawy albo tak rzucasz takich argument, bez głębszego zastanowienia się.

Definicja "agresji" słownikowa, czy sytuacyjna? Jeśli słownikowa, to chyba znasz - jeśli sytuacyjna, to ktoś kto był i.e. ze mną w sporze, szuka okazji, aby dać upust swoim negatywnym emocjom i jeśli gdzieś po drodze takową okazję znajduje, to bezmyślnie atakuje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Halewicz
odczytuje cie (pamietaj, ze nie kazdy robi to identycznie, jak tobie sie wydaje) dokladnie tak, jak napisalem powyzej i mysle ze nie jestem w tym odosobniony. smiem twierdzic rowniez, ze nie radzisz sobie na tyle dobrze, na ile jestes o tym przekonany, z przyznawaniem racji drugiej osobie i mozna znalezc na forum przynajmniej jeden cytat, ktory to potwierdza.
przy takiej definicji slowa 'agresja', smialo mozna zakwalifikowac czesc twoich wypowiedzi, jako agresywne, mimo tego ze tak usilnie probujesz wszystkich utwierdzic w przekonaniu, ze zawsze zachowujesz zimna krew i jestes w 100% opanowany i logiczny...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
"zawsze zachowujesz zimna krew i jestes w 100% opanowany i logiczny..."

True.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
@Halewicz
calkiem sprytnie... szkoda tylko ze twoj cytat zostal wyrwany z kontekstu, w ktorym ma przeciwne znaczenie, niz to o ktorym napisales ;)
przy okazji nie zawsze ostatnie zdanie zapada w pamiec, przynajmniej nie wszystkim...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że został wyrwany z kontekstu, tak jak Ty wybiórczo wyrywasz z kontekstu moje wypowiedzi i próbujesz na tej podstawie mnie oceniać. Musiałbyś przeczytać od A do Z wszystko, co napisałem aby popełniać wobec mnie takie oceny. Nie oczekuję, że to zrobisz, zatem nie mam nic przeciwko temu, abyś oceniał moje poglądy, spierał się ze mną w tym zakresie, oceniał moje postawy wobec jakiegoś problemu, jeśli takową przyjmę - co do reszty, mylisz się i nawet nie wiesz, jak bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Halewicz
nie oceniam ciebie, lecz twoje forumowe wypowiedzi.
a skad pewnosc ze nie czytam od a do z? i pytanie od jakiego a i do jakiego z, bo to rzecz wzgledna na tyle, ze cokolwiek napisze to zawsze mozesz przesunac te granice i udowodnic mi, ze nie o taki start i koniec ci chodzilo...
przyznaje ci racje, jak czegos nie wiem to oczywiscie moge sie mylic, ale swoimi dotychczasowymi wypowiedziami (nie twierdze, ze wszystkimi) jedynie utwierdzasz mnie w przekonaniu ze jednak sie nie myle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, będę z uwagą czytać twoje oceny moich wypowiedzi.
Poza tym nie wydaje mi się, abyś przeczytał 8k+ moich wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Halewicz
oczywiscie, ze nie przeczytalem wszystkich twoich postow na calym forum, ale jezeli chodzi o konkretne watki, to raczej zadnego nie ominalem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan mądraliński sie znalazł, każdy ma własną logikę i nie będę z tobą rozmawiał panie halewicz bo za krótki jak dla mnie jesteś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie, logika jest jedna. A może tchórzysz aby wejść ze mną w dyskusję, hm? *_*
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mam nic Ci do powiedzenia.panie H
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wątpię, w ogóle niewiele masz do powiedzenia, tym bardziej mnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
HALEWICZ !!!!
Masz coś do Mnie ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
No przecież że ma jeszcze się nie zorientowałeś ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A Ty adr co adwokat diabła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie pierdziel tylko odpowiedz jak mężczyzna, albo przyznaj jemu rację że nie masz nic do powiedzenia. Stań z problemem twarzą w twarz i złóż w k u p ę kilka zdań.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
wdr, najpierw szczujesz Mikronezje na mnie, teraz M&M...co z Tobą jest nie tak????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
spuściłem cię ze smyczy, pozwalam tobie hasać, zamiast skorzystać że zgadzam się dziś we wszystkim z tobą , to wolisz kręcić się w kółko jak pies za swoim ogonem.
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wdr- genialny awatar:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
@wdr -daruj sobie żałosne inwektywy i prowokacje, szczujesz jednych na drugich, zaczepiasz, podszczypujesz, jak nie przymierzając mały pinczer, który pragnie być bulterierem...i w jakim celu?

Chcesz się ze mną zmierzyć w dyskusji, bardzo proszę - nie jesteś pierwszym, który próbował i zapewne nie ostatnim. Ale miej na tyle przysłowiowych jaj, aby zachować się jak mężczyzna, a nie szczeniak.

Mogę się spierać z Sadylem, czy Crossem, czy innymi Forumowiczami, nawet bardzo ostro dyskutować i ekspresyjnie - natomiast nie przypominam sobie, aby którykolwiek z nich, szczuł inne osoby, podsycał akademickie dyskusje, czy stosował argumentum ad personam. Zatem powtarzam drugi i ostatni raz DARUJ SOBIE.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
wdr to zwyczajny hejter i tyle w temacie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hal ty masz jednak problem z samym sobą tworzysz jakieś rankingi samców alfa , wszystkich traktujesz jak potencjalnych wrogów i ........ jesteś sam. Ktoś cię skrzywdził i teraz cały świat trzymasz na dystans.
Zadaj sobie pytanie "Na ch... tu jestem ?" Czy chcesz znaleźć kogoś do pogadania, czy panienki szukasz ok szukaj, ale co wszyscy faceci i kobiety które tobie nie odpowiadają mają się na forum nie udzielać czy spuścić głowę i przyznać rację twojej nieomylności ?

Jesteś taki Putinek jak ty atakujesz to wszyscy mają to traktować jak bratnią pomoc , ale ja to już szczuję.
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
wdr, są ludzie, którzy nie przyjmują do wiadomości, że ktoś inny też może mieć rację; to taki rodzaj samouwielbienia i wiary we własną nieomylność ;)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
@wdr- takie "psychoanalizy" możesz serwować dwudziestoletnim panienkom i być może biorą się na takie teksty - nie licz, że mnie ujmiesz^^

Niepotrzebnie szczujesz jednych na drugich, wtrącasz się w dyskusje, ale nie wtrącając żadnego argumentu, tylko szczując na siebie dyskutantów. Jeśli z kimś się nie zgadzam, to wyrażam to jasno i klarownie i uzasadniam, Ty zaprezentowałeś tak niski poziom, że trudno znaleźć stosowne słowa, aby Tobie nie ubliżyć.

Nie bardzo wiem, po co ciągniesz ten temat. Nawet mój adwersarz w dyskusji, M&M, choć doszło między nami do spięcia, uznał że jesteś zwykłym hejterem. Nie daje Ci to do myślenia?

Możesz brylować głupawymi, podszytymi erotyzmem żartami, ale jakoś kiepsko u Ciebie z faktyczną dyskusją.

Jeśli przyrównujesz mnie do Putina, to ewentualnie ja mogę przyrównać Ciebie do Kaczyńskiego - dużo macha szabelką ale przegrywa każde wybory. Stąd porównanie do pinczera, dużo ujada ale nic z tego nie wynika. EOT.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Cóż....

m. widzi ciemny tunel.
M&M widzi światełko na końcu tunelu.
Halewicz widzi światło pociągu.
A ja widzę trzech debili na torach.

EOT
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Faktycznie, niedojrzały szczeniak z Ciebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
M&M, akurat nie trafiłeś z tym trepem :-) mój tatko to skromny człowiek pracy, który poświęcił całe życie, by stale polepszać poziom życia naszej rodziny. Dziś ma 56 lat, prowadzi działalność i nadal pracuje po 12h. Dodatkowo jest wolontariuszem w jednej z fundacji i zajmuje się chorymi dziećmi. Prócz tego wychował trójkę własnych dzieci. Na wszystko znajdzie czas. Świeci przykładem dla wielu mężczyzn. Przykro mi to stwierdzić, ale nie dorastasz mu nawet do pięt :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ty wdr jestes jednak guaniarz z krotkim korniszonem. Nie zgadzam sie z nim czesto ale teraz Hal ma racje. Jestes wyjatkowa pala
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
wdr nie masz jaj żeby się.pokazać na żywo, więc co w ogóle się udzielasz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
tak wiem teraz proszę powiedz kim był mój ojciec i matka ..... czasem spotyka się takie dno na ulicy , które całe swoje życie potrafi opowiedzieć za pomocą jednego słowa na k..... , ale ponieważ tu jest cenzura dlatego twoje wyrafinowane komentarze mają długość jednego zdania . Brawo ;]
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
wdr stosujesz agresję wobec forumowiczów,dlaczego to robisz.
podnieca Ciebie to jak ludzie sie kłócą czy co.
Może faktycznie rodzice nie okazywali Tobie miłości,zainteresowania,dlatego teraz masz taki sposób na bycie w centrum uwagi. Tylko że przyjaciół tak nie zdobędziesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

frajer nie hejter
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak sie syf zrobil to frajer ogon podkulil i uciekl jak kundel
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

ty sie jak dno zachowales wdr i teraz beczysz jak baba i cos tam probujesz blatowac. Wez sie synku ogarnij bo brzydko pachnie od ciebie prowokatorem. Jak baby nie masz to widac ze na recznym musisz jezdzic.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
wybacz chłopie , ty to nawet nie wiesz że w tunelu jesteś , poziom na jakim lewitujesz ze swoją inteligencją i wiedzą, nie pozwala mi traktować ciebie jako dojrzałego pełnosprawnego umysłowo człowieka. Sorry nie pogadamy :(
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
wdr raczej mało ossób jest na tym forum które z Tobą chętnie gada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

ty nie masz poziomu chyba ze glupawymi dowcipami z pipa w tle. Na chj zaczepiasz Hala jak mu do piet nie siegasz? Guaniarz jestes.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Panowie, dajcie już spokój i nie zniżajcie się do poziomu osób wypowiadających się w wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/Zasrne-brudasy-t510501,1,363.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
O rany, Mikro, gdzie Ty zaglądasz ;) Nie miałam pojęcia, że taki wątek zaistniał ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zaistniał, owszem, poziom dialogu na żenująco niskim poziomie ;)

Co ciekawe w dziale "Rodzina i dziecko" szanowne matki Polki również potrafią ubliżać sobie podobnym językiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zatem tradycyjny obraz matki Polki legł w gruzach ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zdecydowanie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mikronezja, proponuje zajrzeć na forum kulinarne,tam jest pełna kultura:-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzięki, zajrzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panowie, proszę się wyluzować i nie kłócić, bo temat zaczyna kipieć agresją.

A teraz proszę o tradycyjne nadawanie mi kciuków w dół:-)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Graszka, ode mnie masz w górę :)

I masz rację: poziom testosteronu niebezpiecznie wzrósł, potrzeba tu kobiecego złagodzenia, więc dobrze, że tu zajrzałyście z Vilette :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mikronezja--- ode mnie też masz w górę paluszek, tradycyjnie babeczko:-))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Micro ty jestes slepa? Wdr ciebie nakrecal na Hala a ty dawalas sie wdrowi wciagac w jego chora zabawe. Wyjatkowa pala z niego. Powinien dostac bana za prowokowanie afer na forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie jestem ślepa i w nic się nie daję wciągać. Sami się nakręcacie do tych afer i po co? Dajcie już spokój, bo chyba nie warto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

sorry micro ale to wdr prowokowal awantury wiec niech sprdla z forum bo nie umie sie zachowac guaniarz. Udaje inteligenta a to frajer onanista.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
m- już wystarczy, wypowiedziałeś się...teraz ty próbujesz nakręcać tę dziewczynę przeciwko wdr-owi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prowokatorów jest tu więcej, a niecenzuralne słowa, których używacie, w ogóle nie powinny się tu znaleźć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziewczyny, nic tu po nas...dobranoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dobranoc, Graszko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Halewicza czasami czytuje i kolo ma swoje poglady inne od moich ale go szanuje bo ma jaja i jest wporzadku tak po prostu tylko tez frajerow nie toleruje. A ten wdr to kozak w necie a pzda w swiecie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Trudno pokazać więcej komuś, kto widzi tylko tyle , ile chce widzieć, ale będąc anonimowym usłyszysz to czego w realu nikt by ci nie miał odwagi powiedzieć.
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na zakończenie chciałbym przeprosić wszystkich postronnych czytających ten wątek że nie opanowałem jeszcze umiejętności obrażania idiotów w taki sposób, aby nie zdali sobie z tego sprawy.
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Fiu fiu, własnym oczom nie wierzę
to dlatego taka cisza w towarzyskim ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Autor wątku na pewno się ucieszył, ze udało mu się wywołać takie poruszenie:
http://vimeo.com/51570456
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@wdr tak sobie poczytalem to co pisales tu i w innych watkach i to ty prowokowales Halewicza Mikronezje MM i wogle chciales awantury na forum. Nie pitol teraz farmazonow to sie kolego skonczyles swoim zachowaniem. Dla mnie jestes nedznym forumowym gadem i niedorozwinietym seksualnie szczeniakiem ktory nie moze zniesc ze ktos ma wiekszego od ciebie. Dla mnie jestes frajer i pala. Zaluje nie moge bywac na takich waszych ogniskach bo jakbym tam byl to nie bylbys taki kozak z tekstami do ludzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
@m.
nie sądzisz, że już wystarczy?
Poza tym, chyba większość (o ile nie wszyscy) Forumowiczów bywających na ogniskach ucieszy się z faktu, że bywać tam nie możesz, bo to są spotkania towarzyskie a nie po to, żeby pokazywać swoją wyższość, mądrość albo jeszcze co tam innego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@~m.
Polemika z tobą nie ma większego sensu to jak nie przymierzając tłumaczenie kotu zasady działania silnika spalinowego, mimo że wydaje się być sporym wyzwaniem to jednak jest pracą, której nawet Syzyf by mi nie zazdrościł. Miło że poczytałeś co pisałem wczoraj jednakże szkoda że bez zrozumienia, masz w tej chwili obraz , który jest niczym więcej jak zwrotem wyjętym z kontekstu, jak poczytałbyś więcej to zobaczyłbyś też że twoje inwektywy skierowane pod moim kierunkiem są zupełnie nie trafione, założę się że usłyszałeś je wcześniej w swoim kierunku i tak mocno zapadły tobie w pamięć że teraz powtarzasz je wszystkim wokół. Poziom tych inwektyw oscyluje wokół szkoły podstawowej i tam najwyraźniej zatrzymała się twoja inteligencja emocjonalna i umysłowa, zauważ że używając ich wystawiasz świadectwo sobie - swojej osobie, ale nie martw się , bo dzięki temu wpisujesz się idealnie w to co już o tobie napisałem. Przyjmij to jako naukę , bo cokolwiek powiesz to już bardziej sympatycznym się nie staniesz.

P.S.
"żałuje..... ...to nie bylbys taki kozak z tekstami do ludzi" - w sumie nie masz czego żałować usłyszałbyś co o tobie myślę w taki sposób że i tak byś nie wiedział czy wygłaszam peany czy też z ciebie szydzę. EOT
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
O matko! Naprawdę Wam się nudzi. Wszystkim. Ludzie potrafią stworzyć problem z niczego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wdr bełkoczesz powtarzajac w kolko to samo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

DDA - MM

MM - odezwij się, możesz podać jakiś namiar do siebie. Chętnie wysłucham, postaram się doradzić. Jestem DDA, ale można powiedzieć, że "na prostej". Trzymaj się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozdrawiam tutaj M&M ja jestem prawie na prostej i chętnie z Tobą pogadam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry